ثبت نام بدون کنکور دکتری دانشگاه آزاد

سه شنبه 18 ارديبهشت 1397
20:03
سپید

ثبت نام بدون کنکور دکتری دانشگاه آزاد

داوطلبان عزیز در صورتی که در زمینه ثبت نام بدون کنکور دکتری دانشگاه آزاد و بطور کلی درباره دانشگاه آزاد مشکلی داشتید یا نیاز به مشاوره تحصیلی داشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

[caption id="attachment_1771" align="aligncenter" width="600"]ثبت نام بدون کنکور دکتری دانشگاه آزاد ثبت نام بدون کنکور دکتری دانشگاه آزاد[/caption]

موارد مطرح در ثبت نام بدون کنکور دکتری دانشگاه آزاد

ثبت نام بدون کنکور دکتری دانشگاه آزاد دارای شرایط و ضوابط خاصی می باشد که بایستی تمامی این شرایط در داوطلبان وجود داشته باشد. به همین جهت سوالات متعددی در زمینه بدون کنکور دکتری دانشگاه آزاد ممکن است برای داوطلبان به وجود آید. در این بخش به بیان این سوالات می پردازیم تا در ادامه به صورت جداگانه هر کدام را توضیح دهیم.

  1. شرایط ثبت نام بدون کنکور دکتری دانشگاه آزاد
  2. مدارک مورد نیاز ثبت نام بدون کنکور دکتری دانشگاه آزاد
  3. زمان و نحوه ثبت نام بدون کنکور دکتری دانشگاه آزاد
  4. توضیحات پایانی در زمینه ثبت نام بدون کنکور دکتری دانشگاه آزاد

شرایط ثبت نام بدون کنکور دکتری دانشگاه آزاد

در بخش های قبل بیان شد که ثبت نام بدون کنکور دکتری دانشگاه آزاد دارای برخی شرایط و ضوابط می باشد. از جمله شرایط اولیه این ثبت نام معدل می باشد. بر اساس این شرط داوطلبان رشته های پزشکی و دامپزشکی بایستی حداقل معدل 17 ، رشته های علوم انسانی 18/5 و برای سایر گروه ها 17/5 را داشته باشند. مورد دیگر که در زمینه ثبت نام بدون آزمون دکتری دانشگاه آزاد متجانس بودن رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد با رشته دکتری الزامی می باشد. همچنین نمره پایانامهکارشناسی ارشد داوطلب بایستی حداقل 18/5 باشد. لازم به ذکر است که داوطلبان در زمان مصاحبه نسخه ای رزومه علمی خود را که شامل مقالات مختلف می باشد به همراه داشته باشند.

مدارک موردنیاز ثبت نام بدون کنکور دکتری دانشگاه آزاد

یکی از مواردی که بایستی در زمینه ثبت نام بدون کنکور دکتری دانشگاه آزاد مورد توجه قرار گیرد در زمینه مدارک مورد نیاز می باشد. داوطلبانی که قصد ثبت نام بدون کنکور دکتری دانشگاه آزاد را دارند بایستی این مدارک را برای ثبت نام آماده نمایند. اسکن عکس و کارت ملی ، ریز نمرات دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد ، کپی مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشد ، گواهی رتبه کنکور کارشناسی و کارشناسی ارشد ، ارائه مقالات و فعالیت های پژوهشی و یا نامه پذیرش مقالات ، ارائه چکیده پایان نامه ارشد (فارسی-لاتین) در صورت عدم دفاع ،عنوان پیشنهاده مصوب شده.

[caption id="attachment_2275" align="aligncenter" width="600"]ثبت نام بدون آزمون دکتری دانشگاه آزاد ثبت نام بدون آزمون دکتری دانشگاه آزاد[/caption]

زمان و نحوه ثبت نام بدون کنکور دکتری دانشگاه آزاد

در چند سال گذشته و قبل از این که آزمون دکتری دانشگاه آزاد و سراسری ادغام گردد ثبت نام بدون کنکور دکتری دانشگاه آزاد هم زمان با ثبت نام آزموندکتری دانشگاه آزاد بود که اکنون به زمان دیگری انتقال یافته است که از طریق سازمان مرکزی دانشگاه آزاد زمان دقیق آن اعلام خواهد شد. برای ثبت نام نیز داوطلبان می بایستی به سامانه ثبت نام بدون کنکور دکتری دانشگاه آزاد مراجعه نموده و به صورت اینترنتی در خواست خود را برای تحصیل بدون آزمون در دکتری دانشگاه آزادثبت نمایند.

توضیحات پایانی در زمینه ثبت نام بدون کنکور دکتری دانشگاه آزاد

از آنجایی که ثبت نام بدون کنکور دکتری دانشگاه آزاد بیشتر بر اساس رزومه علمی و پژوهشی داوطلبان انجام می گیرد بایستی این دسته از داوطلبان در زمینه پژوهش ها و مقالات چاپ شده در سطح مطلوبی باشند. در صورتی که مقالات و پژوهش های داوطلبان مناسب نباشد ممکن است در مراحل کسب پذیرش دچار مشکل گردند. همچنین همانگونه که بیان شد یکی از مواردی که احتمال قبولی در ثبت نام بدون آزمون دکتری دانشگاه آزاد را افزایش می دهد واحدی است که داوطلب در آن در مقطع ارشد فارغ التحصیل شده است. داوطلبان توجه داشته باشند که ثبت نام بدون آزمون دکتری دانشگاه آزاد بیشتر از میان دانشجویان خود دانشگاه آزاد می باشد. در میان این داوطلبان نیز شانس آن دسته بیشتر است که در دانشگاه مقطع ارشد خود درخواست داده باشد.

داوطلبان عزیز در صورتی که در زمینه ثبت نام بدون کنکور دکتری دانشگاه آزاد و بطور کلی درباره دانشگاه آزاد مشکلی داشتید یا نیاز به مشاوره تحصیلی داشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

لینک های مفید

کاردانی دانشگاه آزاد

کارشناسی دانشگاه آزاد

کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

دکتری دانشگاه آزاد

رشته های دانشگاه آزاد

ثبت نام دانشگاه آزاد

شهریه دانشگاه آزاد

نتایج دانشگاه آزاد

دفترچه دانشگاه آزاد

تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد

انتخاب رشته دانشگاه آزاد

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

زمان ثبت نام دانشگاه آزاد

دانشگاه آزاد

مطالب مفید در زمینه ثبت نام بدون کنکور دکتری دانشگاه آزاد

دکتری دانشگاه آزاد

ثبت نام دکتری دانشگاه آزاد و سراسری

لیست رشته های بدون کنکور دکتری دانشگاه آزاد

دفترچه ثبت نام بدون کنکور دکتری دانشگاه آزاد

منبع:

ثبت نام بدون کنکور دکتری دانشگاه آزاد


[ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 3 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به سایت تخصصی مشاوره تحصیلی تلفنی سپید سایت مشاوره تلفنی است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات