ثبت نام آزمون تیزهوشان استان چهارمحال و بختیاری - www.azmoon.medu.ir

پنجشنبه 20 ارديبهشت 1397
12:50
سپید

ثبت نام آزمون تیزهوشان استان چهارمحال و بختیاری

ثبت نام آزمون تیزهوشان استان چهارمحال و بختیاری در دو پایه تحصیلی بصورت ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم تیزهوشان و ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم تیزهوشان در بازه زمانی اعلام شده از طریق سامانه ثبت نام آزمون تیزهوشان به نشانی www.azmoon.medu.ir انجام می گیرد.

در ادامه این مقاله در زمینه لیست مدارس تیزهوشان استان چهارمحال و بختیاری و زمان و نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان توضیحاتی خواهیم داد.

برای مشاوره تحصیلی برنامه ریزی و ثبت نام آزمون تیزهوشان استان چهارمحال و بختیاری از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

ثبت نام آزمون تیزهوشان استان چهارمحال و بختیاری

لیست مدارس تیزهوشان استان چهارمحال و بختیاری

در این بخش مقاله ثبت نام آزمون تیزهوشان استان چهارمحال و بختیاری قصد داریم لیست مدارس تیزهوشان استان چهارمحال و بختیاری را که همیشه جزو مدارسبرتر هستند ارائه کنیم . لیست مدارس پسرانه و دخترانه تیزهوشان دوره اول متوسطه استان چهارمحال و بختیاری و لیست مدارس پسرانه و دخترانه تیزهوشان دوره دوم متوسطه استان چهارمحال و بختیاری به تفکیک ارائه شده است .در پایان و بعد از اینکه مدارس تیزهوشان استان چهارمحال و بختیاری که نزدیک به محل سکونت خود هستند را پیدا کردید ، می توانید از طریق سایت www.azmoon.medu.ir مراحل بعدی ثبت نام آزمون تیزهوشان استان چهارمحال و بختیاری را انجام دهید.

لیست مدارس پسرانه دوره اول تیزهوشان استان چهارمحال و بختیاری

شهید بهشتی شهرکرد ناحیه دو

شهید بهشتی بروجن

لیست مدارس پسرانه دوره دوم تیزهوشان استان چهارمحال و بختیاری

شهید بهشتی شهرکرد ناحیه دو

شهید بهشتی بروجن

لیست مدارس دخترانه دوره اول تیزهوشان استان چهارمحال و بختیاری

فرزانگان شهرکرد ناحیه دو

فرزانگان بروجن

لیست مدارس دخترانه دوره دوم تیزهوشان استان چهارمحال و بختیاری

فرزانگان شهرکرد ناحیه دو

فرزانگان بروجن

[caption id="attachment_1057" align="aligncenter" width="600"]ثبت نام تیزهوشان استان چهارمحال و بختیاری ثبت نام تیزهوشان استان چهارمحال و بختیاری[/caption]

زمان و نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان استان چهارمحال و بختیاری

ثبت نام آزمون تیزهوشان استان چهارمحال و بختیاری برای سال تحصیلی جدید بر اساس زمانبندی اعلام شده از روز بیست و هشتم فروردین ماه شروع شده و تا روز چهارشنبه ششم اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت و متقاضیانی که داوطلب شرکت در آزمون تیزهوشان استان چهارمحال و بختیاری هستند باید در این بازه زمانی نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

لازم به ذکر می باشد که ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم استان چهارمحال و بختیاری و همجنین ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم استان چهارمحال و بختیاری بصورت همزمان و بصورت کاملا اینترنتی از طریق سایت www.azmoon.medu.ir انجام خواهد گرفت.

امسال نیز سایت اینترنتی www.azmoon.medu.ir طبق روال سال های گذشته ، سامانه ثبت نام آزمون تیزهوشان اعلام گردیده و دانش آموزان باید کلیه مراحل ثبت نام آزمون تیزهوشان را برای ثبت نام آزمون تیزهوشان استان چهارمحال و بختیاری از طریق همین سامانه انجام دهند.

سامانه www.azmoon.medu.ir همزمان با شروع ثبت نام آزمون تیزهوشان استان چهارمحال و بختیاری برای داوطلبان این استان فعال خواهد شد.

همچنین داوطلبان عزیز می توانند برای اطلاع از شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان استان چهارمحال و بختیاری و همچنین آخرین تغییرات در روند پذیرش مدارس تیزهوشان این استان ،دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون تیزهوشان را از طریق سایت www.azmoon.medu.ir دریافت نمایند.

پس داوطلبان عزیز در نظر داشته باشید که انجام کلیه مراحل ثبت نام آزمون تیزهوشان اعم از ثبت نام اولیه مدارس تیزهوشان ، پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ،کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ،اعلام نتایج آزمون تیزهوشان و اعتراض به نتایج ثبت نام آزمون تیزهوشان استان چهارمحال و بختیاری از طریق سایتwww.azmoon.medu.ir خواهد بود.

دانش آموزان و والدین عزیز در صورتی که در روند ثبت نام آزمون تیزهوشان استان چهارمحال و بختیاری مشکلی داشتید یا نیاز به مشاوره تحصیلی و راهنمایی داشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

لینک های مفید ثبت نام آزمون تیزهوشان استان چهارمحال و بختیاری

ثبت نام آزمون تیزهوشان استان ایلام

ثبت نام آزمون تیزهوشان استان بوشهر

ثبت نام آزمون تیزهوشان استان البرز

ثبت نام آزمون تیزهوشان استان اصفهان

ثبت نام آزمون تیزهوشان استان اردبیل

ثبت نام آزمون تیزهوشان استان آذربایجان غربی

ثبت نام آزمون تیزهوشان استان آذربایجان شرقی

ثبت نام آزمون تیزهوشان استان کرمانشاه

ثبت نام آزمون تیزهوشان استان کرمان

ثبت نام آزمون تیزهوشان استان کردستان

ثبت نام آزمون تیزهوشان استان قم

ثبت نام آزمون تیزهوشان استان قزوین

ثبت نام آزمون تیزهوشان استان فارس

ثبت نام آزمون تیزهوشان استان سیستان و بلوچستان

ثبت نام آزمون تیزهوشان استان سمنان

ثبت نام آزمون تیزهوشان استان گیلان

ثبت نام آزمون تیزهوشان استان گلستان

ثبت نام آزمون تیزهوشان استان کهگیلویه و بویراحمد

ثبت نام آزمون تیزهوشان استان مازندران

ثبت نام آزمون تیزهوشان استان لرستان

ثبت نام آزمون تیزهوشان استان همدان

ثبت نام آزمون تیزهوشان استان هرمزگان

ثبت نام آزمون تیزهوشان استان مرکزی

ثبت نام آزمون تیزهوشان استان بوشهر

ثبت نام آزمون تیزهوشان استان تهران

ثبت نام آزمون تیزهوشان استان خراسان شمالی

ثبت نام آزمون تیزهوشان استان خراسان رضوی

ثبت نام آزمون تیزهوشان استان خراسان جنوبی

ثبت نام آزمون تیزهوشان استان خوزستان

ثبت نام آزمون تیزهوشان استان یزد

منبع:

ثبت نام آزمون تیزهوشان استان چهارمحال و بختیاری - www.azmoon.medu.ir


[ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به سایت تخصصی مشاوره تحصیلی تلفنی سپید سایت مشاوره تلفنی است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات