اعلام نتایج کارشناسی دانشگاه پیام نور

جمعه 21 ارديبهشت 1397
15:58
سپید

اعلام نتایج کارشناسی دانشگاه پیام نور

داوطلبان عزیز در صورتی که در زمینه اعلام نتایج کارشناسی دانشگاه پیام نور و بطور کلی درباره دانشگاه پیام نور مشکلی داشتید یا نیاز به مشاوره تحصیلی داشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

[caption id="attachment_1938" align="aligncenter" width="600"]اعلام نتایج کارشناسی دانشگاه پیام نور اعلام نتایج کارشناسی دانشگاه پیام نور[/caption]

سوالات مطرح در زمینه اعلام نتایج کارشناسی دانشگاه پیام نور

در بخش قبل بیان شد که این مقاله برای پاسخگویی به سوالاتی در زمینه اعلام نتایج کارشناسی دانشگاه پیام نور نوشته شده است. از این رو در این بخش به مواردی که در این مقاله مطرح و پاسخ داده خواهد شد به صورت تیتر وار اشاره خواهیم نمود تا در ادامه به توضیح هر کدام به صورت جداگانه بپردازیم. از جمله این سوالات به این موارد می توان اشاره نمود:

  1. زمان اعلام نتایج کارشناسی دانشگاه پیام نور
  2. نحوه دریافت نتایج کارشناسی دانشگاه پیام نور
  3. اقدامات پس از اعلام نتایج کارشناسی دانشگاه پیام نور

زمان اعلام نتایج کارشناسی دانشگاه پیام نور

همان گونه که در ثبت نام کارشناسی دانشگاه پیام نور بیان شد تمامی مراحل ثبت نام و ورود به دانشگاه پیام نور هم زمان با دانشگاه های سراسری صورت می گیرد ، از این رو اعلام نتایج کارشناسی دانشگاه پیام نور نیز هم زمان با اعلام نتایج کنکور سراسری می باشد. به همین سبب داوطلبانی که در زمان انتخاب رشته سراسری رشته های دانشگاه پیام نور را نیز انتخاب نموده اند در این بازه زمانی که معمولا اواسط شهریور ماه می باشد برای دریافت نتیجه ثبت نام و انتخاب رشته خود بایستی بر اساس دستورالعملی که در ادامه این مطلب بیان خواهد شد به سایت سازمان سنجش به نشانی اینترنتی www.sanjesh.org مراجعه نمایند.

نحوه دریافت نتایج کارشناسی دانشگاه پیام نور

برای دریافت نتایج دانشگاه پیام نور در زمان اعلام نتایج کارشناسی دانشگاه پیام نور داوطلبان بایستی به سامانه سنجش به نشانی اینترنتی www.sanjesh.org مراجعه نمایند. به هنگام مراجعه به این سایت داوطلبان بایستی بر روی گزینه اعلام نتایج انتخاب رشته سراسری کلیک نمایند. با کلیک بر روی این لینک داوطلبان به صحفه ورود اطلاعات برای دریافت نتیجه وارد می شوند.

[caption id="attachment_1939" align="aligncenter" width="600"]اعلام نتایج کارشناسی پیام نور اعلام نتایج کارشناسی پیام نور[/caption]

در این قسمت همانگونه که در تصویر بالا می بینید در بخش اعلام نتایج کارشناسی دانشگاه پیام نور بایستی از یکی از دو روش برای دریافت نتیجه انتخاب رشته خود اقدام نمایند.در صورتی که داوطلب بنا به هر دلیلی شماره پرونده خود را به همراه نداشته باشد می تواند از طریق ورود اطلاعات شناسنامه ای که شامل نام ، نام خانوادگی ، شماره شناسنامه و سال تولد کارنامه نهایی خود را مشاهده نماید. لازم به ذکر است که تمامی داوطلبانی از جمله آن دسته از داوطلبان که اقدام به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور یا همان رشته های براساس سوابق تحصیلی را نموده اند از این طریق نتیجه انتخاب رشته خود را می توانند مشاهده نمایید.

اقدامات پس از اعلام نتایج کارشناسی دانشگاه پیام نور

پس از این که داوطلبان کارنامه نهایی انتخاب رشته و ثبت نام خود را مشاهده نمودند. در صورتی که در یکی از رشته محل ها نتیجه قبولی را کسب نمودند. بر اساس زمانبندی های اعلامی از سوی دانشگاه قبول شده با در دست داشتن مدارک خواسته شده برای ثبت نام حصوری اقدام نمایند. اما آن دسته از داوطلبان که از هیچ کدام از رشته محل ها نتیجه قبولی را کسب نکرده اند و یا اینکه از ثبت نام در رشته قبول شده صرف نظر نمودند می توانند در زمان شروع تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نورشانس خود را دوباره امتحان نمایند. معمولا زمان تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور هم زمان با سایر دانشگاه های سراسری شروع می گردد که زمان شروع حدودی آن در اواخر مهر ماه می باشد.

داوطلبان عزیز در صورتی که در زمینه اعلام نتایج کارشناسی دانشگاه پیام نور و بطور کلی درباره دانشگاه پیام نور مشکلی داشتید یا نیاز به مشاوره تحصیلی داشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

لینک های مفید


[ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به سایت تخصصی مشاوره تحصیلی تلفنی سپید سایت مشاوره تلفنی است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات