اعلام نتایج کارشناسی دانشگاه آزاد

جمعه 21 ارديبهشت 1397
16:23
سپید

اعلام نتایج کارشناسی دانشگاه آزاد

داوطلبان عزیز در صورتی که در زمینه اعلام نتایج کارشناسی دانشگاه آزاد و بطور کلی درباره دانشگاه آزاد مشکلی داشتید یا نیاز به مشاوره تحصیلی داشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

[caption id="attachment_950" align="aligncenter" width="600"]اعلام نتایج کارشناسی دانشگاه آزاد اعلام نتایج کارشناسی دانشگاه آزاد[/caption]

موارد مطرح در اعلام نتایج کارشناسی دانشگاه آزاد

در بخش قبل بیان کردیم که در زمینه اعلام نتایج کارشناسی دانشگاه آزاد سوالات مختلفی ممکن است برای داوطلبان مطرح باشد. به همین جهت این مقاله برای پاسخگویی به این سوالات طراحی شده است. در این بخش به بیان این سوالات خواهیم پرداخت تا در ادامه به توضیح هر کدام به صورت جداگانه بپردازیم.

  1. زمان اعلام نتایج کارشناسی دانشگاه آزاد
  2. سایت اعلام نتایج کارشناسی دانشگاه آزاد
  3. نحوه دریافت نتایج کارشناسی دانشگاه آزاد
  4. اقدامات پس از اعلام نتایج کارشناسی دانشگاه آزاد

زمان اعلام نتایج کارشناسی دانشگاه آزاد

اعلام نتایج کارشناسی دانشگاه آزاد معمولا پس از به اتمام رسیدن زمان ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد انجام می گیرد. به همین سبب داوطلبانی که برایکارشناسی دانشگاه آزاد ثبت نام نموده اند بایستی منتظر اتمام زمان ثبت نام خود باشند. ثبت نام ورودی مهر دانشگاه آزاد معمولا از اواسط مرداد ماه شروع می گردد و این ثبت نام تا اواسط شهریور نیز ادامه دارد. از این رو اعلام نتایج کارشناسی دانشگاه آزاد نیز در همین بازه زمانی یعنی اواسط شهریور می باشد. البته بعد از این اعلام نتایج ثبت نام نیز وجود دارد که البته تکمیل ظرفیت می باشد. از آنجایی که ثبت نام ورودی بهمن ماه معمولا در دی ماه انجام می گیرد اعلام نتایج کارشناسی دانشگاه آزادنیز برای این ورودی اواخر این ماه است. البته ممکن است این تاریخ هایی که اعلام شد کمی متفاوت باشد که همه اینها به زمان ثبت نام برمی گردد. هر چه زمان ثبت نام به تعویق بیوفتد اعلام نتایج نیز متفاوت خواهد بود.

سایت اعلام نتایج کارشناسی دانشگاه آزاد

با وجود این که ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد همه ساله از طریق سایت www.azmoon.org صورت می گیرد اما اعلام نتایج کارشناسی دانشگاه آزاد از طریق این سایت نمی باشد. به طور کلی دانشگاه آزاد سامانه ای جدا و مستقل برای اعلام نتایج و ثبت نام داوطلبان طراحی کرده اند. به این صورت که تمامی ثبت نام هایدانشگاه آزاد برای مقاطع مختلف این دانشگاه از طریق سایت www.azmoon.org صورت می گیرد. اعلام نتایج این ثبت نام ها نیز از طریق سایت www.azmoon.net می باشد. از این رو داوطلبان برای اعلام نتایج کارشناسی دانشگاه آزاد بایستی به این سامانه مراجعه نمایند.

نحوه دریافت نتایج کارشناسی دانشگاه آزاد

داوطلبان برای اعلام نتایج کارشناسی دانشگاه آزاد در بازه زمانی که در بخش قبل بیان شد وارد سایت azmoon.net شوند. پس از ورود به این سامانه در صورتی که نتایج بر روی درگاه قرار گرفته باشد لینکی با عنوان اعلام نتایج کارشناسی دانشگاه آزاد به صورت مجزا برای کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته وجود خواهد داشت. داوطلبان بسته به نوع مقطع ثبت نامی خود همانگونه که در تصویر زیر می بینید ، بر روی یکی از این دو لینک بایستی کلیک نمایند.

[caption id="attachment_951" align="aligncenter" width="600"]نتایج کارشناسی دانشگاه آزاد نتایج کارشناسی دانشگاه آزاد[/caption]

پس از کلیک بر روی یکی از دو لینک بالایی داوطلب وارد بخش اعلام نتایج کارشناسی دانشگاه آزاد می شود. در این هنگام داوطلبان موظف هستند که اطلاعات خود را در کادر مشخص شده وارد نمایند. این اطلاعات شامل شماره شناسنامه و همچنین کد رهگیری ثبت نام می باشد. کد رهگیری ثبت نام در زمان ثبت نام و پس از اتمام آن به داوطلبان داده می شود. در صورتی که داوطلبی این کد را به همراه نداشته باشد دریافت نتیجه برای او با مشکل مواجه می شود.

[caption id="attachment_953" align="aligncenter" width="600"]اعلام نتایج کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی اعلام نتایج کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی[/caption]

اقدامات پس از اعلام نتایج کارشناسی دانشگاه آزاد

پس از این که داوطلب نتیجه ثبت نام خود را از طریق سامانه مشاهده نمود دو حالت برای او پیش می آید. یا در این ثبت نام قبول شده است یا اینکه نتیجه ثبت نام او مردود می باشد. در صورتی نتیجه ثبت نام داوطلب قبولی باشد. داوطلب بایستی برای انجام مراحل بعدی ثبت نام آماده گردد. اولین مرحله پس از اعلام نتایج کارشناسی دانشگاه آزاد نتیجه ثبت نام ده مرحله ای در سایت واحد پذیرفته شده می باشد. در این مرحله که به صورت اینترنتی می باشد داوطلب بایستی به سایت واحد پذیرفته شده مراجعه نموده و از طریق سیستم دانشجویی اقدام به این ثبت نام نماید. در این مرحله داوطلبان بایستی اطلاعات خود به همراه برخی مدارک را در سایت وارد نمایند. پس از اتمام این مرحله شماره دانشجویی داوطلب صادر می گردد. مرحله بعدی ثبت نام ، ثبت نام حضوری می باشد. در این مرحله داوطلبان با در دست داشتن مدارک خود بایستی به واحد دانشگاهی پذیرفته شده مراجعه نمایند و به صورت حضوری مدارک خود را تحویل داده و ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

در صورتی که نتیجه ثبت نام داوطلب مردودی باشد داوطلبان می توانند برای تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد اقدام نمایند. تکمیل ظرفیت معمولا پس از اعلام نتایج فعال می باشد.

داوطلبان عزیز در صورتی که در زمینه اعلام نتایج کارشناسی دانشگاه آزاد و بطور کلی درباره دانشگاه آزاد مشکلی داشتید یا نیاز به مشاوره تحصیلی داشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

لینک های مفید

کاردانی دانشگاه آزاد

کارشناسی دانشگاه آزاد

کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

دکتری دانشگاه آزاد

رشته های دانشگاه آزاد

ثبت نام دانشگاه آزاد

شهریه دانشگاه آزاد

نتایج دانشگاه آزاد

دفترچه دانشگاه آزاد

تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد

انتخاب رشته دانشگاه آزاد

بدون کنکور دانشگاه آزاد

زمان ثبت نام دانشگاه آزاد

دانشگاه آزاد

منبع:

اعلام نتایج کارشناسی دانشگاه آزاد


[ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به سایت تخصصی مشاوره تحصیلی تلفنی سپید سایت مشاوره تلفنی است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات