اعلام نتایج آزمون تیزهوشان چهار محال و بختیاری - www.azmoon.medu.ir

يکشنبه 23 ارديبهشت 1397
16:35
سپید

نتایج آزمون تیزهوشان چهار محال و بختیاری

داوطلبان عزیز برای اطلاع از نتایج آزمون تیزهوشان چهار محال و بختیاری با شماره 9099071375 از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور تماس بگیرید. مشاورین سپید همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب پاسخگوی شما عزیزان میباشند.

[caption id="attachment_2890" align="aligncenter" width="600"]اعلام نتایج آزمون تیزهوشان چهار محال و بختیاری اعلام نتایج آزمون تیزهوشان چهار محال و بختیاری[/caption]

زمان و نحوه اعلام نتایج آزمون تیزهوشان چهار محال و بختیاری

همانگونه که در بخش قبل بیان شد در زمینه اعلام نتایج آزمون تیزهوشان چهار محال و بختیاری موارد مختلفی مورد توجه قرار می گیرد که در این قسمت از مقاله به بیان این موارد خواهیم پرداخت و در ادامه مقاله هر کدام از این موارد را یک به یک توضیح خواهیم داد.

  1. نحوه دریافت نتایج آزمون تیزهوشان چهار محال و بختیاری
  2. زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان چهار محال و بختیاری
  3. سایت اعلام نتایج آزمون تیزهوشان چهار محال و بختیاری
  4. اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان چهار محال و بختیاری
  5. ثبت نام حضوری مدارس تیزهوشان چهار محال و بختیاری

سایت اعلام نتایج آزمون تیزهوشان چهار محال و بختیاری

همانگونه که بخش های مختلف بیان نموده ایم برای ثبت نام آزمون تیزهوشان و همچنین اعلام نتایج آزمون تیزهوشان چهار محال و بختیاری و تمامی مراحل مربوط به این آزمون از طریق سامانه ثبت نام آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان به نشانی اینترنتی www.azmoon.medu.ir اقدام نمود. تمامی مراحل مربوط به آزمون تیزهوشان از طریق همین سایت انجام میگیرد . در بخش بعدی این مقاله در زمینه نحوه اطلاع از نتایج آزمون تیزهوشان چهار محال و بختیاری توضیحاتی خواهیم داد.

نحوه دریافت و اعلام نتایج آزمون تیزهوشان چهار محال و بختیاری

داوطلبانی که در آزمون مدارس تیزهوشان چهار محال و بختیاری شرکت نموده اند برای دریافت نتایج آزمون تیزهوشان بایستی به سامانه ثبت نام آزمون ورودی مدارساستعدادهای درخشان به نشانی اینترنتی www.azmoon.medu.ir مراجعه نمایند. از این رو نتایج آزمون تیزهوشان به صورت استانی اعلام نمی گردد. بنابراین سایت اعلام نتایج استانی به هیج عنوان نداریم.

همچنین داوطلبان توجه داشته باشند که به هیچ عنوان لیست پذیرفته شدگان به صورت کلی در سایتی اعلام نمی شود. بلکه نتیجه آزمون به صورت فردی و با وارد نمودن اطلاعات فرد در پنل شخصی داوطلب اعلام می شود. از این رو داوطلبان برای ورود به پنل شخصی خود به این قسمت باید مراجعه نمایند.

[caption id="attachment_2891" align="aligncenter" width="600"]نتایج آزمون تیزهوشان چهار محال و بختیاری نتایج آزمون تیزهوشان چهار محال و بختیاری[/caption]

با وارد نمودن این اطلاعات داوطلب وارد پنل کاربری خود می شود و می تواند نتیجه آزمون خود را دریافت نماید. در این قسمت اطلاعات شخصی داوطلب را می توان مشاهده نمود. در زیر ستون وضعیت قبولی مشخص می شود که داوطلب در آزمون قبول شده است و یا نه. همچنین با کلیک بر روی گزینه مدیریت داوطلب در صورت قبولی می تواند نام مدرسه که در آن قبول شده است را مشاهده نماید و برای داوطلبانی که پذیرفته نشده اند در این بخش کارنامه داوطلب را می توان مشاهده نمود.

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان چهار محال و بختیاری

برای اعلام نتایج آزمون تیزهوشان چهار محال و بختیاری معمولا زمان خاصی از قبل تعیین نمی شود ولی بر اساس روال گذشته و سنوات قبل می توان گفت که نتایج این آزمون معمولا یک ماه پس از برگزاری آزمون از طریق سایت www.azmoon.medu.ir براساس دستورالعملی که در بخش قبل بیان نموده ایم با ورود به پنل شخصی هر داوطلب اطلاع رسانی می شود.

اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان چهار محال و بختیاری

پس از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان و دریافت نتایج داوطلبان در صورتی که هر کدام از داوطلبان بنا به هر دلیلی حد نصاب لازم را بدست نیاورده باشند می توانند به نتیجه آزمون خود اعتراض نمایند. برای اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان چهار محال و بختیاری با ورود به پنل کاربری داوطلب و کلیک بر روی گزینه اعتراض داوطلبان و ارائه توضیحاتی در زمینه دلایل اعتراض خود درخواست بررسی دوباره کارنامه خود را ارائه نمایند.

[caption id="attachment_2892" align="aligncenter" width="600"]اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان چهار محال و بختیاری اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان چهار محال و بختیاری[/caption]

داوطلبان عزیز در صورتی که در زمینه اعلام نتایج آزمون تیزهوشان چهار محال و بختیاری و اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان مشکلی داشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

ثبت نام حضوری مدارس تیزهوشان چهار محال و بختیاری

پس از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان چهار محال و بختیاری و اعلام قبولی داوطلب در آزمون ورودی از آنجایی که در کارنامه قید می گردد که داوطلب در کدام مدرسه مورد پذیرش قرار گرفته است بایستی با توچه به جدول زمانبندی اعلام شده از سوی مدارس با در دست داشتن مدارک اعلام شده و پرونده دانش آموز قبول شده در آزمون نسبت به ثبت نام حضوری اقدام شود.

لازم به ذکر می باشد که در صورتی بنا به هر دلیلی داوطلب در مهلت مقرر نسبت به ثبت نام حضوری خود اقدام نکند این عمل به منزله انصراف داوطلب از تحصیل در مدرسه به حساب می آید.

داوطلبان عزیز در صورتی که در زمینه اعلام نتایج آزمون تیزهوشان چهار محال و بختیاری مشکلی داشتید یا نیاز به مشاوره تحصیلی داشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

آدرس مدارس تیزهوشان استان چهار محال و بختیاری

1- فرزانگان 2 دبیرستان​ :

آدرس :چهار محال و بختیاری - خیابان سرجنگلداری - خیابان عدالت - رو به روی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

شماره تلفن :33781188-024

2- فرزانگان 1 دبیرستان​ - آدرس: چهار محال و بختیاری - شهرک رجایی - ایثار 3

شماره تلفن:33568081-024

3- دبیرستان استعدادهای درخشان شهید بهشتی 2 (دوره اول):

آدرس : چهار محال و بختیاری ، شهرک آزادگان ، انتهای خیابان بهمن

شماره تلفن : 33414577 - 024

4- دبیرستان استعدادهای درخشان شهید بهشتی 2 (دوره دوم):

آدرس: چهار محال و بختیاری ، اراضی پایین کوه، میثاق 23

داوطلبان عزیز برای اطلاع از زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان چهار محال و بختیاری و کسب اطلاعات بیشتر درباره مدارس تیزهوشان استان چهار محال و بختیاری با شماره 9099071375 از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور تماس بگیرید. مشاورین سپید همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب پاسخگوی شما عزیزان میباشند.

لینک های مفید

مدارس تیزهوشان

مدارس نمونه دولتی

مدارس شاهد

مدارس

مطالب مرتبط اعلام نتایج آزمون تیزهوشان چهار محال و بختیاری

مدارس تیزهوشان

www.azmoon.medu.ir

ثبت نام آزمون تیزهوشان

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان

پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

منبع:

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان چهار محال و بختیاری - www.azmoon.medu.ir


[ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به سایت تخصصی مشاوره تحصیلی تلفنی سپید سایت مشاوره تلفنی است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات