www.azmoon.medu.ir

دوشنبه 24 ارديبهشت 1397
16:01
سپید

بخش های مختلف سایت www.azmoon.medu.ir

در این سایت همانگونه که بیان شد تمامی مراحل که در زمینه پذیرش مدارس تیزهوشان بایستی انجام داد قرار داده شده است. که به بیان این بخش ها خواهیم پرداخت.

[caption id="attachment_381" align="aligncenter" width="600"]سایت ثبت نام تیزهوشان www.azmoon.medu.ir سایت ثبت نام تیزهوشانwww.azmoon.medu.ir[/caption]

امکانات قرار داده شده در سایت www.azmoon.medu.ir

از جمله امکاناتی که در سایت قرار گرفته عبارتند از :

  • ثبت نام آزمون تیزهوشان
  • پرداخت هزینه ثبت نام
  • اطلاع از شرایط و ضوابط تحصیل در مدارس تیزهوشان
  • دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان
  • مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان
  • اعتراض به نتایج تیزهوشان
  • تکمیل ظرفیت آزمون تیزهوشان
  • اطلاع از ظرفیت ها اعلامی در هرکدام از مدارس و رشته ها

ثبت نام آزمون ورودی تیزهوشان در سایت www.azmoon.medu.ir

یکی از مهمترین کارکرد های سایت www.azmoon.medu.ir ثبت نام آزمون تیزهوشان می باشد. داوطلبانی که قصد تحصیل در مدارس تیزهوشان را دارند بایستی ابتدا در آزمون این مدارس ثبت نام نمایند برای این منظور ابتدا وارد سایت شده و بر روی لینکی که با همین عنوان قرار داده شده است شوید و با وارد کردن اطلاعات خود نسبت به ثبت نام در این آزمون اقدام نمایید. البته قبل از ثبت نام بایستی هزینه ثبت نام را نیز پرداخت نمایید که در مرحله بعدی به توضیح آن خواهیم پرداخت.

پرداخت هزینه ثبت نام در سایت www.azmoon.medu.ir

همانگونه که در تمامی آزمون ها بایستی هزینه ای با عنوان هزینه ثبت نام پرداخت نمود در این آزمون نیز بایستی قبل از ثبت نام هزینه آن را پرداخت نمود. برای انجام این کار داوطلبان بایستی با ورود به سایت www.azmoon.medu.ir و کلیک بر روی لینک پرداخت هزینه ثبت نام نسبت به پرداخت هزینه ثبت نام آزمون اقدام نمود.

اطلاع از شرایط و ضوابط تحصیل مدارس تیزهوشان در سایت www.azmoon.medu.ir

یکی دیگر از امکاناتی که در این سایت وجود دارد فایلی است که در آن در زمینه شرایط و ضوابط تحصیل در مدارس تیزهوشان توضیحاتی کام ارائه شده است. داوطلبانی که می خواهند از این شرایط اطلاع کامل کسب نمایند توصیه می شود حتما نسبت به مطالعه دقیق آن اقدام نمایند.

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان www.azmoon.medu.ir

معمولا کارت های ورود به جلسه آزمون یک هفته قبل از برگزاری آزمون بر روی سایت www.azmoon.medu.ir قرار می گیرد. از این رو داوطلبان بایستی در این بازه زمانی با ورود به این سایت و وارد نمودن اطلاعات خود نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان اقدام نمایند. لازم به ذکر می باشد که عدم دریاف این کارت و همراه نداشتن آن در جلسه آزمون تخلف به حساب می آید. از ورود داوطلبان به جلسه آزمون ممانعت به عمل می آید.

مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان در www.azmoon.medu.ir

در حدود یک ماه پس از برگزاری آزمون ورودی مدارس تیزهوشان نتایج این آزمون از طریق سایت www.azmoon.medu.ir در اختیار داوطلبانی که در این آزمون شرکت نموده اند قرار می گیرد. داوطلبان عزیز برای اطلاع از نتاج آزمون خود پس از وارد شدن به این سایت بایستی وارد لینک اعلام نتایج شود و سپس اطلاعات خود را در بخش مشخص شده وارد نموده و نسبت به نتیجه آزمون خود اطلاع حاصل نمایند.

اعتراض به نتایج تیزهوشان در www.azmoon.medu.ir

بسیار اتفاق می افتد که داوطلبان پس آز مشاهده نتایج آزمون خود نسبت به عدم قبولی خود در آزمون اعتراض دارند. از این رو برای تسهیل این امر بخشی در سایتwww.azmoon.medu.ir قرار دارد که داوطلبان با استفاده از آن می توانند نسبت به نتیجه خود اعتراض نمود و پیگیر دریافت نتیجه اعتراض خود باشند. در این بخش از سایت داوطلبان با پر کردن کادر ثبت اعتراض نسبت به نتیجه آزمون اعتراض نموده و منتظر نتیجه اعتراض خود می مانند.

[caption id="attachment_382" align="aligncenter" width="600"]azmoon.medu.ir azmoon.medu.ir[/caption]

اطلاع از ظرفیت ها اعلامی در هرکدام از مدارس و رشته ها در www.azmoon.medu.ir

داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون تیزهوشان و تحصیل در این مدارس را دارند معمولا یکی از مواردی که به دنبال اطلاع از آن را دارند میزان ظرفیت های در نظر گرفته شده برای هر کدام از این مدارس را دارند. برای این مورد نیز در سایت www.azmoon.medu.ir قسمتی در نظر گرفته شده است و فایلی با این منظور بر روی سایت در بخش مشخص شده بارگزاری شده است. از این رو داوطلبان با ورود به سایت بر روی لینک دفترچه ظرفیت ها نسبت به دانلود این دفترچه اقدام نموده و با مطاله آن می توانند از ظرفیت های تعیین شده اطلاع حاصل نمایند.

تکمیل ظرفیت آزمون تیزهوشان در www.azmoon.medu.ir

پس از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان و مشخص شدن نفرات برتر این آزمون و ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون برای داوطلبانی که در این بخش اسامی آنها به عنوان نفرات پذیرفته شده اعلام نشده است فرصت دوباره ای نیز وجود دارد. این فرصت دوباره در قالب تکمیل ظرفیت این امکان را برای داوطلبان می دهد تا دوباره شانس خود را برای تحصیل در مدارس تیزهوشان امتحان کنند. تکمیل ظرفیت مدارس تیزهوشان نیز از طریق سایت www.azmoon.medu.ir انجام می گیرد.

دانش آموزان و والدین عزیز در صورتی که در روند ثبت نام مشکلی داشتید یا نیاز به مشاوره تحصیلی و راهنمایی داشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

لینک های مفید

مدارس تیزهوشان

مدارس نمونه دولتی

مدارس شاهد

مدارس

مطالب مرتبط www.azmoon.medu.ir

مدارس تیزهوشان

ثبت نام آزمون تیزهوشان

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان

پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان

منبع:

www.azmoon.medu.ir


[ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 3 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به سایت تخصصی مشاوره تحصیلی تلفنی سپید سایت مشاوره تلفنی است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات