ثبت نام آزمون نمونه دولتی استان کهگیلویه و بویراحمد - www.azmoon.medu.ir

چهارشنبه 26 ارديبهشت 1397
15:36
سپید

ثبت نام آزمون نمونه دولتی استان کهگیلویه و بویراحمد

ثبت نام آزمون نمونه دولتی کهگیلویه و بویراحمد بصورت هماهنگ کشوری بصورت ثبت نام آزمون نمونه دولتی پایه هفتم و ثبت نام آزمون نمونه دولتی پایه دهم برگزار می گردد و تمامی داوطلبان باید برای ورود به این مدارس در آزمون ذکر شده شرکت نمایند.

داوطلبان عزیز برای ثبت نام آزمون نمونه دولتی استان کهگیلویه و بویراحمد و کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره تحصیلی می توانید از طریق تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس گرفته و با کارشناسان سپید در ارتباط باشید.

[caption id="attachment_1510" align="aligncenter" width="600"]ثبت نام آزمون نمونه دولتی استان کهگیلویه و بویراحمد ثبت نام آزمون نمونه دولتی استان کهگیلویه و بویراحمد[/caption]

زمان و نحوه ثبت نام آزمون نمونه دولتی استان کهگیلویه و بویراحمد

ثبت نام آزمون نمونه دولتی استان کهگیلویه و بویراحمد برای سالتحصیلی جدید بر اساس تقویم زمانی اعلام شده از سوی سازمان سمپاد از روز سه شنبه 28 فروردین ماه شروع شده و تا روز چهارشنبه 5 اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت. داوطلبان باید در این بازه زمانی اعلام شده نسبت به ثبت نام خود در مدارس نمونه دولتیکهگیلویه و بویراحمد اقدام نمایند ، چون امکان تمدید زمان ثبت نام آزمون نمونه دولتی کهگیلویه و بویراحمد بسیار کم می باشد.

اما درباره نحوه ثبت نام آزمون نمونه دولتی استان کهگیلویه و بویراحمد باید اشاره کنیم که بر خلاف تصور برخی از دانش آموزان مبنی بر اینکه به مانند سال های قبل هر استانی سایت جداگانه ای را برای ثبت نام مدارس نمونه دولتی در نظر گرفته است ، امسال بر اساس تصمیم سازمان سمپاد و استعدادهای درخشان یک سایت مشترک به آدرس www.azmoon.medu.ir برای ثبت نام آزمون نمونه دولتی و ثبت نام آزمون تیزهوشان معرفی گردیده است که داوطلبان عزیز میتوانند کلیه مراحل مربوط به آزمون نمونه دولتی کهگیلویه و بویراحمد را از طریق همین سامانه انجام دهند.

پس لازم به ذکر می باشد که داوطلبان عزیز برای ثبت نام آزمون نمونه دولتی استان کهگیلویه و بویراحمد و شرکت در آزمون نمونه دولتی این شهر میتوانند از طریق سامانه www.azmoon.medu.ir اقدام نمایند.

شرایط ثبت نام آزمون نمونه دولتی استان کهگیلویه و بویراحمد

با توجه به اینکه ثبت نام آزمون نمونه دولتی استان کهگیلویه و بویراحمد دو دو پایه تحصیلی مختلف انجام می گیرد ، در اینجا شرایط هر مقطع بصورت جداگانه بیان می گردد.

شرایط ثبت نام آزمون نمونه دولتی استان کهگیلویه و بویراحمد پایه ششم به هفتم

دانش آموزانی که متقاضی ثبت نام آزمون نمونه دولتی استان کهگیلویه و بویراحمد می باشند باید شرط داشتن نمرات خیلی خوب در همه دروس و یا حداکثر خوب در یک درس و بقیه خیلی خوب را در نیمسال اول تحصیلی دارا باشند.

دانش آموزانی که بیشتر از یک نمره خوب در دروس خود کسب نمایند متاسفانه امکان ثبت نام آزمون نمونه دولتی استان کهگیلویه و بویراحمد را ندارد.

شرایط ثبت نام آزمون نمونه دولتی استان کهگیلویه و بویراحمد پایه نهم به دهم

برای ثبت نام آزمون نمونه دولتی دوره دوم نیز باید معدل نیمسال اول سال نهم دانش آموز بالای 17 باشد. همچنین معدل سالانه پایه نهم دانش آموز نیز باید بالای 17 باشد.

زمان برگزاری و اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی کهگیلویه و بویراحمد

بر اساس تقویم آموزشی سازمان سمپاد زمان برگزاری آزمون نمونه دولتی شهر کهگیلویه و بویراحمد بصورت کشوری و هماهنگ در دهه اول خرداد ماه برگزار می گردد و تمامی داوطلبان ملزم به حضور در جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی می باشند. داوطلبانی که در جلسه آزمون حضور نداشته باشند غایب محسوب شده و هیچ ثبت نام دیگری بعمل نخواهد آمد.

داوطلبان برای حضور در جلسه آزمون بایستی کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی کهگیلویه و بویراحمد را دریافت نمایند. پس داشتن کارت ورود به جلسه برای شرکت در جلسه آزمون نمونه دولتی الزامی می باشد. کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی از طریق سایت www.azmoon.medu.ir منتشر می گردد و داوطلبان میتوانند اقدام به دریافت آن نمایند.

همچنین زمان اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی کهگیلویه و بویراحمد نیز معمولا دو هفته پس از زمان برگزاری آزمون خواهد بود.

دانش آموزان و والدین عزیز در صورتی که در روند ثبت نام آزمون نمونه دولتی استان کهگیلویه و بویراحمد مشکلی داشتید یا نیاز به مشاوره تحصیلی و راهنمایی داشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

لیست مدارس نمونه دولتی کهگیلویه و بویراحمد

مدارس نمونه دولتی تبریز بصورت لیست مدارس نمونه دولتی متوسطه اول کهگیلویه و بویراحمد و لیست مدارس نمونه دولتی متوسطه دوم کهگیلویه و بویراحمد می باشد که در ادامه به تفکیک مقطع تحصیلی و جنسیت ارائه می دهیم.

[caption id="attachment_1512" align="aligncenter" width="600"]ثبت نام نمونه دولتی استان کهگیلویه و بویراحمد ثبت نام نمونه دولتی استان کهگیلویه و بویراحمد[/caption]

لیست مدارس نمونه دولتی پسرانه دوره اول متوسطه کهگیلویه و بویراحمد

توحیدی یاسوج

لیست مدارس نمونه دولتی دخترانه دوره اول متوسطه کهگیلویه و بویراحمد

حجاب یاسوج

لیست مدارس نمونه دولتی پسرانه دوره دوم متوسطه کهگیلویه و بویراحمد

یادگار امام یاسوج

لیست مدارس نمونه دولتی دخترانه دوره دوم متوسطه کهگیلویه و بویراحمد

الزهرا (س) یاسوج

نه دی یاسوج

داوطلبان عزیز برای ثبت نام آزمون نمونه دولتی استان کهگیلویه و بویراحمد و کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره تحصیلی می توانید از طریق تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس گرفته و با کارشناسان سپید در ارتباط باشید.

لینک های مفید

www.azmoon.medu.ir

ثبت نام آزمون تیزهوشان

ثبت نام مدارس شاهد

مدارس تیزهوشان

مدارس نمونه دولتی

مدارس شاهد

مدارس

لینک های مرتبط

ثبت نام آزمون نمونه دولتی استان آذربایجان شرقی

ثبت نام آزمون نمونه دولتی استان آذربایجان غربی

ثبت نام آزمون نمونه دولتی استان اردبیل

ثبت نام آزمون نمونه دولتی استان اصفهان

ثبت نام آزمون نمونه دولتی استان البرز

ثبت نام آزمون نمونه دولتی استان ایلام

ثبت نام آزمون نمونه دولتی استان بوشهر

ثبت نام آزمون نمونه دولتی استان چهارمحال و بختیاری

ثبت نام آزمون نمونه دولتی استان تهران

ثبت نام آزمون نمونه دولتی استان خراسان جنوبی

ثبت نام آزمون نمونه دولتی استان خراسان رضوی

ثبت نام آزمون نمونه دولتی استان خراسان شمالی

ثبت نام آزمون نمونه دولتی استان خوزستان

ثبت نام آزمون نمونه دولتی استان زنجان

ثبت نام آزمون نمونه دولتی استان قزوین

ثبت نام آزمون نمونه دولتی استان قم

ثبت نام آزمون نمونه دولتی سمنان

ثبت نام آزمون نمونه دولتی سیستان و بلوچستان

ثبت نام آزمون نمونه دولتی فارس

ثبت نام آزمون نمونه دولتی کردستان

ثبت نام آزمون نمونه دولتی کرمان

ثبت نام آزمون نمونه دولتی کرمانشاه

ثبت نام آزمون نمونه دولتی استان همدان

ثبت نام آزمون نمونه دولتی استان هرمزگان

ثبت نام آزمون نمونه دولتی استان مرکزی

ثبت نام آزمون نمونه دولتی استان مازندران

ثبت نام آزمون نمونه دولتی استان لرستان

ثبت نام آزمون نمونه دولتی استان گیلان

ثبت نام آزمون نمونه دولتی استان گلستان

ثبت نام آزمون نمونه دولتی استان یزد

منبع:

ثبت نام آزمون نمونه دولتی استان کهگیلویه و بویراحمد - www.azmoon.medu.ir[ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به سایت تخصصی مشاوره تحصیلی تلفنی سپید سایت مشاوره تلفنی است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات