کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان قم - www.azmoon.medu.ir

چهارشنبه 12 ارديبهشت 1397
21:55
سپید

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان قم

داوطلبان عزیز در صورتی که در زمینه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان قم مشکلی داشتید یا نیاز به مشاوره تحصیلی داشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان قم

همانطور که در ابتدای مقاله اشاره کردیم کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان قم بصورت همزمان با سایر شهرها از یک هفته مانده به تاریخ برگزاری آزمون تیزهوشان توزیع می گردد و داوطلبان میتوانند کارت آزمون خود را دریافت نمایند.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان قم بصورت اینترنتی و از طریق سامانه ثبت نام آزمون تیزهوشان به نشانی www.azmoon.medu.ir می باشد و داوطلبان عزیز باید قبل از روز آزمون اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه نمایند. داوطلبان عزیز توجه داشته باشید که دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان قم برای شرکت در جلسه آزمون الزامی میباشد و عدم داشتن کارت آزمون موجب جلوگیری از حضور داوطلب از جلسه آزمون می باشد.

راهنمای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان قم

داوطلبانی که ثبت نام اولیه آزمون تیزهوشان را انجام داده اند مطمئنا با سامانه ثبت نام مدارس استعداد درخشان www.azmoon.medu.ir آشنایی کامل را دارند. همانطور که اطلاع دارید تمامی مراحل ثبت نام آزمون تیزهوشان اعم از ثبت نام اولیه ، پرداخت هزینه آزمون تیزهوشان ، دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ، دریافت کلید سوالات آزمون تیزهوشان و اعلام نتایج آزمون تیزهوشان از طریق همین سامانه انجام می گیرد که در ادامه شما داوطلبان را با نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان قم آشنا می کنیم.

برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان قم داوطلبان پس از ورود به سایت www.azmoon.medu.ir ، وارد پنل دانش آموزی خود شده و مطابق با عکس زیر میتوانند کارت آزمون خود را مشاهده و پرینت نمایند.

[caption id="attachment_1811" align="aligncenter" width="600"]کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان قم کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان قم[/caption]

نکات مهم در زمینه کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

به خاطر اینکه همراه داشتن کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان در روز آزمون الزامی می باشد پس دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان قم برای دانش آموزان اهمیت بسیاری دارد.

داوطلبان عزیز باید توجه داشته باشند که به هنگام دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ، اطلاعاتی بر روی این کارت مندرج شده است که مربوط به اطلاعات داوطلبی آنان می باشد. همچنین از دیگر اطلاعات مهم مندرج بر روی کارت آزمون تیزهوشان مربوط به زمان دقیق برگزاری آزمون تیزهوشان و آدرس محل برگزاری آزمون تیزهوشان شهر قم می باشد که داوطلبان باید دقت کافی را داشته باشند.

همچنین داوطلبانی که پس از دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان قم در صورت داشت مغایرت اطلاعات داوطلبی میتوانند جهت ویرایش و تحصحیح اطلاعات خود به واحد سنجش آموزش و پرورش منطقه محل سکونت خود مراجعه نمایند.

داوطلبان عزیز در صورتی که در زمینه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان قم مشکلی داشتید می توانید از ساعت 8 صبح تا 12 شب هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

ظرفیت مدارس تیزهوشان قم

پس از اینکه با نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان قم آشنا شدید ، در ادامه مقاله قصد داریم ظرفیت مدارس تیزهوشان شهر قم به تفکیک مقاطع تحصیلی ارائه نماییم. مدارس تیزهوشان شهر قم در دو پایه هفتم و دهم اقدام به پذیرش دانش آموزان می نماید.

مدارس متوسطه اول تیزهوشان قم و مدارس متوسطه دوم تیزهوشان قم شامل مدارس دخترانه و پسرانه می باشد که در ذیل به تفکیک ارائه شده است و شما داوطلبان عزیز میتوانید بر اساس علاقه خود اولویت بندی خود را انجام دهید.

[caption id="attachment_1813" align="aligncenter" width="600"]کارت ورود به جلسه تیزهوشان قم کارت ورود به جلسه تیزهوشان قم[/caption]

ظرفیت مدارس پسرانه تیزهوشان دوره متوسطه اول و دوم قم

پسرانه دوره اول آیت اله مشکینی ناحیه یک قم ، تعداد ظرفیت 84

پسرانه دوره اول دکتر خرمی ناحیه دو قم ، تعداد ظرفیت 56

پسرانه دوره اول شهید دکتر شهریاری ناحیه دو قم ، ظرفیت ریاضی و فیزیک ۲۰ ، علوم تجربی ۱۰

پسرانه دوره اول شهید قدوسی ناحیه چهار قم ، ظرفیت ریاضی و فیزیک ۲۱ ، در رشته علوم تجربی ۱۰

ظرفیت مدارس دخترانه تیزهوشان دوره متوسطه اول و دوم قم

دخترانه دوره اول دکتر اسحاق حسینی ناحیه دو قم ، تعداد ظرفیت 84

دخترانه دوره اول فرزانگان ناحیه چهار قم ، تعداد ظرفیت 56

دخترانه دوره دوم فرزانگان دو ناحیه سه قم ، ظرفیت ریاضی و فیزیک ۲۰ ، علوم تجربی ۱۰

دخترانه دوره دوم فرزانگان یک ناحیه چهار قم ، ظرفیت ریاضی و فیزیک ۲۲ ، علوم تجربی ۱۰

داوطلبان عزیز برای مشاوره تحصیلی ثبت نام آزمون تیزهوشان شهر قم و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان قم می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

لینک های مفید

مدارس تیزهوشان

مدارس نمونه دولتی

مدارس شاهد

مدارس

مطالب مفید کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان قم - www.azmoon.medu.ir

www.azmoon.medu.ir

ثبت نام آزمون تیزهوشان

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان

پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان قم

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان

منبع:

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان قم - www.azmoon.medu.ir


[ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به سایت تخصصی مشاوره تحصیلی تلفنی سپید سایت مشاوره تلفنی است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات