ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی دشتی(خورموج)

سه شنبه 1 خرداد 1397
13:39
سپید

نام و آدرس مراکز علمی کاربردی دشتی(خورموج)

با توجه به اینکه مراکز دانشگاه علمی کاربردی زیادی در سطح شهر دشتی(خورموج) وجود دارد در جدول ذیل مراکز دانشگاه علمی کاربردیدشتی(خورموج) به تفکیک نام و آدرس آورده شده است . متقاضیان شرکت در ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی دشتی(خورموج) میتوانند برای دریافت اطلاعات بیشتر و همچنین اطلاع از لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی و لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی و لیست رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی با مشاورین سامانه سپید در تماس باشند.

نام مرکزآدرس
مرکز آموزش علمی - کاربردی دشتیخیابان فایز،شهرک آماده سازی جدید

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی دشتی(خورموج)

داوطلبانی که پیگیر ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی دشتی(خورموج) می باشند قطعا سوالات مختلفی در این زمینه برایشان مطرح می باشد که در این این بخش به صورت کوتاه به بیان این موارد خواهیم پرداخت.

  1. زمان ثبت نام علمی کاربردیدشتی(خورموج)
  2. شرایط ثبت نام علمی کاربردیدشتی(خورموج)
  3. شهریه علمی کاربردیدشتی(خورموج)
  4. نام و آدرس مراکز علمی کاربردی دشتی(خورموج)

زمان و نحوه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی دشتی(خورموج)

دانشگاه علمی کاربردی هرساله دو بار ثبت نام دارد که مهر ماه و بهمن ماه می باشد. ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی دشتی(خورموج) ورودی مهر ماه از اواسط مرداد ماه شروع می شود و ثبت نام ورودی بهمن ماه نیز از نیمه دوم بهمن ماه شروع می گردد.

روال ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی دشتی(خورموج) به مانند کلیه مراکز دانشگاه علمی کاربردی به صورت ذیل در چند مرحله انجام می گیرد :

لازم به ذکر می باشد که مرحله ثبت نام نهایی ، تنها مرحله ای از ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی دشتی(خورموج) می باشد که داوطلب بایستی به دانشگاه پذیرفته شده مراجعه نماید.

همانطور که می بینید تمامی مراحل ثبت نام علمی کاربردی دشتی(خورموج) بصورت اینترنتی بوده و سایت سازمان سنجش به نشانیwww.sanjesh.org متصدی ثبت نام دوره های بدون کنکور علمی کاربردی می باشد.

از این رو متقاضیان ثبت نام علمی کاربردی دشتی(خورموج) می توانند در بازه زمانی اعلام شده با ورود به سایت سنجش مراحل ثبت نام خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. همچنین دفترچه علمی کاربردی نیز در سایت www.sanjesh.org قابل دانلود برای راهنمایی داوطلبان دانشگاه علمی کاربردی می باشد.

داوطلبان عزیز در صورتی که در زمینه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی دشتی(خورموج) و بطور کلی درباره دانشگاه علمی کاربردی نیاز به مشاوره تحصیلی داشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

مطالب مفید برای ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی دشتی(خورموج)

[caption id="attachment_3491" align="aligncenter" width="600"] ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی دشتی(خورموج)[/caption]

شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی دشتی(خورموج)

اگرچه پذیرش در دانشگاه علمی کاربردی بصورت بدون کنکور می باشد ، اما سوابق تحصیلی داوطلب شرط اصلی برای قبولی در این دانشگاه می باشد. مقاضیان ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی در صورت داشتن شرایط ذیل شانس بیشتری برای قبولی در این دانشگاه خواهند داشت :

  • مرتبط بودن مدرک تحصیلی با رشته انتخابی
  • شرط معدل
  • سهمیه ایثارگران
  • سهمیه شاغل
  • بومی بودن

شرط کلی ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی دشتی(خورموج) داشتن مدرک تحصیلی متناسب با مقطع تحصیلی مورد نظر می باشد ، بدین صورت که جهت پذیرش در مقطع کاردانی دانشگاه علمی کاربردی ، نیاز به ارائه مدرک دیپلم و جهت پذیرش در مقطع کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی ، ارائه مدرک کاردانی الزامی می باشد.

مطالب مفید برای ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی دشتی(خورموج)

[caption id="attachment_3489" align="aligncenter" width="746"] تلگرام دانشگاه علمی کاربردی دشتی(خورموج)[/caption]

شهریه دانشگاه علمی کاربردی دشتی(خورموج)

شهریه علمی کاربردی نسبت به شهریه دانشگاه آزاد مناسب تر است اما در مقایسه با شهریه پیام نور و غیرانتفاعی مقداری بالاتر است. در واقع می توان گفت میزان شهریه کاردانی دانشگاه علمی کاربردی و میزان شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی برای تحصیل در این مقاطع نسبت به دانشگاه های دیگر مقرون به صرفه تر می باشد.

البته شهریه علمی کاربردی بستگی به رشته انتخابی داوطلب نیز دارد. با توجه به اینکه رشته های علمی کاربردی در گروه های مختلف آموزشی توزیع گردیده است ، بالطبع رشته هایی که دارای واحدهای عملی و آزمایشگاهی زیادی می باشند از شهریه بالاتری برخوردارند.

مطالب مفید برای ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی دشتی(خورموج)

داوطلبان عزیز برای مشاوره تحصیلی ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی دشتی(خورموج) و اطلاع از لیست رشته های علمی کاربردی دشتی(خورموج) می توانید از ساعت 8 صبح تا 12 شب با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

مطالب مفید ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی دشتی(خورموج)

رشته های علمی کاربردی دشتی(خورموج)

ثبت نام علمی کاربردی دشتی(خورموج)

ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی دشتی(خورموج)

زمان ثبت نام علمی کاربردی دشتی(خورموج)

دفترچه علمی کاربردی دشتی(خورموج)

نتایج علمی کاربردی دشتی(خورموج)

شهریه علمی کاربردی دشتی(خورموج)

منبع:

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی دشتی(خورموج)[ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 3 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به سایت تخصصی مشاوره تحصیلی تلفنی سپید سایت مشاوره تلفنی است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات