کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان شهرکرد - www.azmoon.medu.ir

چهارشنبه 12 ارديبهشت 1397
22:37
سپید

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان شهرکرد

داوطلبان عزیز در صورتی که در زمینه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان شهرکرد مشکلی داشتید یا نیاز به مشاوره تحصیلی داشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان شهرکرد

همانطور که در ابتدای مقاله اشاره کردیم کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان شهرکرد بصورت همزمان با سایر شهرها از یک هفته مانده به تاریخ برگزاری آزمون تیزهوشان توزیع می گردد و داوطلبان میتوانند کارت آزمون خود را دریافت نمایند.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان شهرکرد بصورت اینترنتی و از طریق سامانه ثبت نام آزمون تیزهوشان به نشانی www.azmoon.medu.ir می باشد و داوطلبان عزیز باید قبل از روز آزمون اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه نمایند. داوطلبان عزیز توجه داشته باشید که دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان شهرکرد برای شرکت در جلسه آزمون الزامی میباشد و عدم داشتن کارت آزمون موجب جلوگیری از حضور داوطلب از جلسه آزمون می باشد.

راهنمای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان شهرکرد

داوطلبانی که ثبت نام اولیه آزمون تیزهوشان را انجام داده اند مطمئنا با سامانه ثبت نام مدارس استعداد درخشان www.azmoon.medu.ir آشنایی کامل را دارند. همانطور که اطلاع دارید تمامی مراحل ثبت نام آزمون تیزهوشان اعم از ثبت نام اولیه ، پرداخت هزینه آزمون تیزهوشان ، دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ، دریافت کلید سوالات آزمون تیزهوشان و اعلام نتایج آزمون تیزهوشان از طریق همین سامانه انجام می گیرد که در ادامه شما داوطلبان را با نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان شهرکرد آشنا می کنیم.

برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان شهرکرد داوطلبان پس از ورود به سایت www.azmoon.medu.ir ، وارد پنل دانش آموزی خود شده و مطابق با عکس زیر میتوانند کارت آزمون خود را مشاهده و پرینت نمایند.

[caption id="attachment_1706" align="aligncenter" width="600"]کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان شهرکرد کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان شهرکرد[/caption]

نکات مهم در زمینه کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

به خاطر اینکه همراه داشتن کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان در روز آزمون الزامی می باشد پس دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان شهرکرد برای دانش آموزان اهمیت بسیاری دارد.

داوطلبان عزیز باید توجه داشته باشند که به هنگام دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ، اطلاعاتی بر روی این کارت مندرج شده است که مربوط به اطلاعات داوطلبی آنان می باشد. همچنین از دیگر اطلاعات مهم مندرج بر روی کارت آزمون تیزهوشان مربوط به زمان دقیق برگزاری آزمون تیزهوشان و آدرس محل برگزاری آزمون تیزهوشان شهر شهرکرد می باشد که داوطلبان باید دقت کافی را داشته باشند.

همچنین داوطلبانی که پس از دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان شهرکرد در صورت داشت مغایرت اطلاعات داوطلبی میتوانند جهت ویرایش و تحصحیح اطلاعات خود به واحد سنجش آموزش و پرورش منطقه محل سکونت خود مراجعه نمایند.

داوطلبان عزیز در صورتی که در زمینه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان شهرکرد مشکلی داشتید می توانید از ساعت 8 صبح تا 12 شب هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

ظرفیت مدارس تیزهوشان شهرکرد

پس از اینکه با نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان شهرکرد آشنا شدید ، در ادامه مقاله قصد داریم ظرفیت مدارس تیزهوشان شهر شهرکرد به تفکیک مقاطع تحصیلی ارائه نماییم. مدارس تیزهوشان شهر شهرکرد در دو پایه هفتم و دهم اقدام به پذیرش دانش آموزان می نماید.

مدارس متوسطه اول تیزهوشان شهرکرد و مدارس متوسطه دوم تیزهوشان شهرکرد شامل مدارس دخترانه و پسرانه می باشد که در ذیل به تفکیک ارائه شده است و شما داوطلبان عزیز میتوانید بر اساس علاقه خود اولویت بندی خود را انجام دهید.

[caption id="attachment_1708" align="aligncenter" width="600"]کارت ورود به جلسه تیزهوشان شهرکرد کارت ورود به جلسه تیزهوشان شهرکرد[/caption]

ظرفیت مدارس پسرانه تیزهوشان دوره متوسطه اول و دوم شهرکرد

پسرانه دوره اول شهید بهشتی شهرکرد ناحیه دو ، تعداد ظرفیت 66

پسرانه دوره اول شهید بهشتی بروجن ، تعداد ظرفیت 24

پسرانه دوره دوم شهید بهشتی شهرکرد ناحیه دو ، ظرفیت ریاضی و فیزیک ۱۰ ، علوم تجربی ۶

پسرانه دوره دوم شهید بهشتی بروجن ، ظرفیت ریاضی و فیزیک ۱۴، علوم تجربی ۱۴

ظرفیت مدارس دخترانه تیزهوشان دوره متوسطه اول و دوم شهرکرد

دخترانه دوره اول فرزانگان ناحیه دو شهرکرد ، تعداد ظرفیت 66

دخترانه دوره اول فرزانگان بروجن ، تعداد ظرفیت 24

دخترانه دوره دوم فرزانگان ناحیه دو شهرکرد ، ظرفیت ریاضی و فیزیک ۱۱ ، علوم تجربی ۳

دخترانه دوره دوم فرزانگان بروجن ، ظرفیت ریاضی و فیزیک ۱۴ ، علوم تجربی ۱۴

داوطلبان عزیز برای مشاوره تحصیلی ثبت نام آزمون تیزهوشان شهر شهرکرد و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان شهرکرد می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

لینک های مفید

مدارس تیزهوشان

مدارس نمونه دولتی

مدارس شاهد

مدارس

مطالب مفید کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان شهرکرد - www.azmoon.medu.ir

www.azmoon.medu.ir

ثبت نام آزمون تیزهوشان

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان

پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان شهرکرد

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان

منبع:

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان شهرکرد - www.azmoon.medu.ir


[ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 3 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به سایت تخصصی مشاوره تحصیلی تلفنی سپید سایت مشاوره تلفنی است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات