کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان سمنان - www.azmoon.medu.ir

چهارشنبه 12 ارديبهشت 1397
23:03
سپید

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان سمنان

داوطلبان عزیز در صورتی که در زمینه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان سمنان مشکلی داشتید یا نیاز به مشاوره تحصیلی داشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان سمنان

همانطور که در ابتدای مقاله اشاره کردیم کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان سمنان بصورت همزمان با سایر شهرها از یک هفته مانده به تاریخ برگزاری آزمون تیزهوشان توزیع می گردد و داوطلبان میتوانند کارت آزمون خود را دریافت نمایند.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان سمنان بصورت اینترنتی و از طریق سامانه ثبت نام آزمون تیزهوشان به نشانی www.azmoon.medu.ir می باشد و داوطلبان عزیز باید قبل از روز آزمون اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه نمایند. داوطلبان عزیز توجه داشته باشید که دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان سمنان برای شرکت در جلسه آزمون الزامی میباشد و عدم داشتن کارت آزمون موجب جلوگیری از حضور داوطلب از جلسه آزمون می باشد.

راهنمای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان سمنان

داوطلبانی که ثبت نام اولیه آزمون تیزهوشان را انجام داده اند مطمئنا با سامانه ثبت نام مدارس استعداد درخشان www.azmoon.medu.ir آشنایی کامل را دارند. همانطور که اطلاع دارید تمامی مراحل ثبت نام آزمون تیزهوشان اعم از ثبت نام اولیه ، پرداخت هزینه آزمون تیزهوشان ، دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ، دریافت کلید سوالات آزمون تیزهوشان و اعلام نتایج آزمون تیزهوشان از طریق همین سامانه انجام می گیرد که در ادامه شما داوطلبان را با نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان سمنان آشنا می کنیم.

برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان سمنان داوطلبان پس از ورود به سایت www.azmoon.medu.ir ، وارد پنل دانش آموزی خود شده و مطابق با عکس زیر میتوانند کارت آزمون خود را مشاهده و پرینت نمایند.

[caption id="attachment_1753" align="aligncenter" width="600"]کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان سمنان کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان سمنان[/caption]

نکات مهم در زمینه کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

به خاطر اینکه همراه داشتن کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان در روز آزمون الزامی می باشد پس دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان سمنان برای دانش آموزان اهمیت بسیاری دارد.

داوطلبان عزیز باید توجه داشته باشند که به هنگام دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ، اطلاعاتی بر روی این کارت مندرج شده است که مربوط به اطلاعات داوطلبی آنان می باشد. همچنین از دیگر اطلاعات مهم مندرج بر روی کارت آزمون تیزهوشان مربوط به زمان دقیق برگزاری آزمون تیزهوشان و آدرس محل برگزاری آزمون تیزهوشان شهر سمنان می باشد که داوطلبان باید دقت کافی را داشته باشند.

همچنین داوطلبانی که پس از دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان سمنان در صورت داشت مغایرت اطلاعات داوطلبی میتوانند جهت ویرایش و تحصحیح اطلاعات خود به واحد سنجش آموزش و پرورش منطقه محل سکونت خود مراجعه نمایند.

داوطلبان عزیز در صورتی که در زمینه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان سمنان مشکلی داشتید می توانید از ساعت 8 صبح تا 12 شب هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

ظرفیت مدارس تیزهوشان سمنان

پس از اینکه با نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان سمنان آشنا شدید ، در ادامه مقاله قصد داریم ظرفیت مدارس تیزهوشان شهر سمنان به تفکیک مقاطع تحصیلی ارائه نماییم. مدارس تیزهوشان شهر سمنان در دو پایه هفتم و دهم اقدام به پذیرش دانش آموزان می نماید.

مدارس متوسطه اول تیزهوشان سمنان و مدارس متوسطه دوم تیزهوشان سمنان شامل مدارس دخترانه و پسرانه می باشد که در ذیل به تفکیک ارائه شده است و شما داوطلبان عزیز میتوانید بر اساس علاقه خود اولویت بندی خود را انجام دهید.

[caption id="attachment_1755" align="aligncenter" width="600"]کارت ورود به جلسه تیزهوشان سمنان کارت ورود به جلسه تیزهوشان سمنان[/caption]

ظرفیت مدارس پسرانه تیزهوشان دوره متوسطه اول و دوم سمنان

پسرانه دوره اول شهید بهشتی سمنان ، تعداد ظرفیت 44

پسرانه دوره اول شهید بهشتی دامغان ، تعداد ظرفیت 18

پسرانه دوره اول شهید بهشتی شاهرود ، تعداد ظرفیت 40

پسرانه دوره اول شهید بهشتی گرمسار ، تعداد ظرفیت 18

پسرانه دوره دوم شهید بهشتی سمنان ، ظرفیت ریاضی و فیزیک ۵ و در رشته علوم انسانی ۱۰

پسرانه دوره دوم شهید بهشتی دامغان ، ظرفیت ریاضی و فیزیک ۳ ، علوم تجربی ۲

پسرانه دوره دوم شهید بهشتی شاهرود ، ظرفیت ریاضی و فیزیک ۵ ، علوم تجربی ۵

پسرانه دوره دوم شهید بهشتی گرمسار ، ظرفیت ریاضی و فیزیک ۳ ، علوم تجربی ۲

ظرفیت مدارس دخترانه تیزهوشان دوره متوسطه اول و دوم سمنان

دخترانه دوره اول فرزانگان سمنان ، تعداد ظرفیت 44

دخترانه دوره اول فرزانگان دامغان ، تعداد ظرفیت 18

دخترانه دوره اول فرزانگان شاهرود ، تعداد ظرفیت 40

دخترانه دوره اول فرزانگان گرمسار ، تعداد ظرفیت 18

دخترانه دوره دوم فرزانگان سمنان ، ظرفیت ریاضی و فیزیک ۱۰ ، و علوم انسانی ۵

دخترانه دوره دوم فرزانگان دامغان ، ظرفیت ریاضی و فیزیک ۵

دخترانه دوره دوم فرزانگان شاهرود ، ظرفیت ریاضی و فیزیک ۵ و در رشته علوم انسانی ۱۰

دخترانه دوره دوم فرزانگان گرمسار ، ظرفیت اعلام شده در رشته ریاضی و فیزیک ۲ ، در رشته علوم تجربی ۳ و در رشته علوم انسانی ۰ نفر می باشد.

داوطلبان عزیز برای مشاوره تحصیلی ثبت نام آزمون تیزهوشان شهر سمنان و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان سمنان می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

لینک های مفید

مدارس تیزهوشان

مدارس نمونه دولتی

مدارس شاهد

مدارس

مطالب مفید کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان سمنان - www.azmoon.medu.ir

www.azmoon.medu.ir

ثبت نام آزمون تیزهوشان

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان

پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان سمنان

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان

منبع:

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان سمنان - www.azmoon.medu.ir


[ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 3 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به سایت تخصصی مشاوره تحصیلی تلفنی سپید سایت مشاوره تلفنی است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات