ثبت نام دانشگاه آزاد ارومیه www.azmoon.org

پنجشنبه 3 خرداد 1397
17:03
سپید

ثبت نام دانشگاه آزاد ارومیه

دانشگاه آزاد ارومیه به دو صورت اقدام به پذیرش دانشجو می نماید :

پذیرش با آزمون دانشگاه آزاد ارومیه از طریق کنکور سراسری می باشد با این تفاوت که داوطلبان پس از شرکت در کنکور سراسری و دریافت کارنامه کنکور ، باید با مراجعه به سایت www.azmoon.org انتخاب رشته دانشگاه آزاد را بصورت مجزا انجام دهند.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ارومیه

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ارومیه یکی از پرطرفدارترین دوره هایی است که در چند سال اخیر مورد توجه داوطلبان عزیز برای ورود به دانشگاه آزاد بوده است.ثبت نام دانشگاه آزاد ارومیه در مقطع کاردانی و کارشناسی کاملا بدون کنکور بوده و تقریبا 95 درصد رشته های دانشگاه آزاد ارومیه در این مقاطع بصورت بدون کنکورارائه می شوند.

در ثبت نام دانشگاه آزاد ارومیه بدون کنکور ، داوطلبان برای ورود به دانشگاه نیاز به شرکت در هیچ آزمونی را نداشته و میتوانند به آسانی در رشته مورد علاقه خود ادامه تحصیل دهند.

آدرس واحدهای دانشگاهی استان آذربایجان غربی

نام واحد دانشگاهیآدرس دانشگاهاطلاعات تماس
دانشگاه آزاد ارومیهآذربایجان غربی، ارومیه، بلوار بسیج (جاده فرودگاه)04432719900
دانشگاه آزاد بوکاناستان آذربایجان غربی، شهرستان بوکان، بلوار استاد هژار، خیابان دانشجو46285400-044
دانشگاه آزاد پیرانشهرپیرانشهر،خیابان شهید بهشتی ، ابتدای مولوی غربی04444232411
دانشگاه آزاد تکابآذربایجان غربی، شهرستان تکاب، خیابان امام (ساختمان فرمانداری سابق)04445536464
دانشگاه آزاد چالدران 04623626527
دانشگاه آزاد خویاستان آذربایجان غربی، خوی، بلوار ولایت فقیه، کیلومتر پنج جاده خوی-سلماس5-04436430001
دانشگاه آزاد سردشت
دانشگاه آزاد سلماسآذربایجان غربی، شهرستان سلماس، بلوار اما رضا(ع) ، جنب بیمارستان خاتم الانبیاء5- 04435225552 - 04435225599
دانشگاه آزاد شاهین دژآذربایجان غربی، شهرستان شاهین دژ، بلوار غدیر خم، خیابان نهم دی، جنب اداره آگاهی46329092-044
دانشگاه آزاد قره ضیاالدینقره ضیاالدین ، بلوار انقلاب روبروی پاسگاه انتظامی04436728884 - 04436728886
دانشگاه آزاد ماکواستان آذربایجان غربی، شهرستان ماکو، کیلومتر 2 جاده ماکو بازرگان04431959900
دانشگاه آزاد میاندوآبمیاندوآب، شهرک آیدین ، جنب ترمینال،6-048124583224
دانشگاه آزاد نقدهآذربایجان غربی، نقده، انتهای بلوار شهداء04435628181

زمان و نحوه ثبت نام دانشگاه آزاد ارومیه

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ارومیه برای نیمسال اول و نیمسال دوم تحصیلی انجام میگیرد. براساس زمانبندی اعلام شده ثبت نام ورودی مهر از نیمه دوم تیر و ثبت نام ورودی بهمن از اواخر آذر ماه شروع می شود.

در ثبت نام دانشگاه آزاد ارومیه بصورت بدون کنکور ، داوطلبان عزیز با هر شرایطی و با هر مدرکی می توانند در مقاطع و رشته هایی که شرایط آن را دارند ثبت نام نمایند. در واقع مهمترین شرط قبولی در ثبت نام دانشگاه آزاد ارومیه شرط معدل داوطلب می باشد.

ثبت نام دانشگاه آزاد ارومیه بصورت اینترنتی و از طریق معاونت سنجش دانشگاه آزاد به نشانی www.azmoon.org انجام می گیرد و متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه اقدام به ثبت نام نمایند.

[caption id="attachment_3671" align="aligncenter" width="600"] ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ارومیه[/caption]

ثبت نام دانشگاه آزاد ارومیه در مقطع کاردانی

ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد ارومیه به صورت بدون کنکور بوده و داوطلبان مجاز به انتخاب رشته مورد علاقه خود ، از بین لیست رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد می باشند.

  • ثبت نام کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد ارومیه

داوطلبانی مجاز به شرکت در دوره کاردانی پیوسته می باشند که حداقل دارای مدرک دیپلم باشند. این دوره از ثبت نام دانشگاه آزاد ارومیه مختص فارغ التحصیلان شاخه فنی و حرفه ای و کار و دانش بوده و عمده ترین رشته های کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد را رشته های فنی مهندسی تشکیل می دهند. البته دیپلمه های شاخه نظری نیز میتوانند در این دوره از ثبت نام دانشگاه آزاد ارومیه شرکت نمایند.

  • ثبت نام کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد ارومیه

دوره کاردانی دانشگاه آزاد نیز به مانند کاردانی پیوسته دو ساله بوده و پس از فارغ التحصیلی مدرک کاردانی به دانشجویان اعطاء می گردد ولی با این تفاوت که داشتن مدرک پیش دانشگاهی شرط ورود به این دوره از ثبت نام دانشگاه آزاد ارومیه می باشد.

در انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد برای مقطع کاردانی هر داوطلبی 20 انتخاب دارد که باید در فرم ثبت نام دانشگاه آزاد ارومیه اقدام به انتخاب رشته نماید.

داوطلبان عزیز برای مشاوره تحصیلی ثبت نام دانشگاه آزاد ارومیه در مقطع کاردانی و اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد ارومیه میتوانید همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب از طریق تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

مطالب مرتبط با کاردانی دانشگاه آزاد ارومیه

ثبت نام دانشگاه آزاد ارومیه در مقطع کارشناسی

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد ارومیه از محبوب ترین دوره های بدون کنکور می باشد ، بطوری که اکثر متقاضیان ثبت نام دانشگاه آزاد ارومیه در این دوره شرکت می کنند. لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد ارومیه در گروه های آزمایشی مختلف توزیع شده است و همین تنوع رشته ها دلیلی بر پر متقاضی بودن این دوره از ثبت نام دانشگاه آزاد ارومیه می باشد.

  • ثبت نام کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد ارومیه

بسیاری از داوطلبانی که موفق به قبولی در کنکور سراسری نشده اند از عمده ترین متقاضیان شرکت در دوره های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد می باشند. یکی از مهمترین شرط ورود به این دوره داشتن مدرک پیش دانشگاهی می باشند. همچنین داوطلبانی که مدرک کاردانی داشته باشند نیز میتوانند در مقطع کارشناسی پیوسته ثبت نام دانشگاه آزاد ارومیه شرکت کنند.

  • ثبت نام کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد ارومیه

مقطع کارشناسی ناپیوسته یا همان کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد مختص فارغ التحصیلان مقطع کاردانی می باشد. برای ثبت نام در این مقطع حتما و حتما نیاز به مدرک کاردانی می باشد ، یعنی داوطلبانی که بصورت کارشناسی پیوسته تحصیل نموده و یک مدرک لیسانس دارند و مدرک کاردانی ندارند ، نمی توانند در این دوره ازثبت نام دانشگاه آزاد ارومیه شرکت کنند.

در ثبت نام مقطع کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد ارومیه داوطلبان مجاز هستند بدون توجه به رشته کاردانی خود هر رشته ای که علاقه دارند را انتخاب نمایند. هر داوطلبی باید از لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد بر اساس علاقه خود 20 رشته را انتخاب نماید.

داوطلبان عزیز برای ثبت نام دانشگاه آزاد ارومیه در مقطع کارشناسی و اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد ارومیه میتوانید همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب از طریق تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

مطالب مرتبط با کارشناسی دانشگاه آزاد ارومیه

[caption id="attachment_3673" align="aligncenter" width="746"] کانال تلگرام دانشگاه آزاد ارومیه[/caption]

داوطلبان عزیز برای مشاوره تحصیلی ثبت نام دانشگاه آزاد ارومیه و اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد میتوانید همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب از طریق تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

مطالب مفید ثبت نام دانشگاه آزاد ارومیه

منبع:

ثبت نام دانشگاه آزاد ارومیه www.azmoon.org


[ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 3 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به سایت تخصصی مشاوره تحصیلی تلفنی سپید سایت مشاوره تلفنی است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات