ثبت نام دانشگاه آزاد اردبیل www.azmoon.org

پنجشنبه 3 خرداد 1397
17:08
سپید

ثبت نام دانشگاه آزاد اردبیل

دانشگاه آزاد اردبیل به دو صورت اقدام به پذیرش دانشجو می نماید :

پذیرش با آزمون دانشگاه آزاد اردبیل از طریق کنکور سراسری می باشد با این تفاوت که داوطلبان پس از شرکت در کنکور سراسری و دریافت کارنامه کنکور ، باید با مراجعه به سایت www.azmoon.org انتخاب رشته دانشگاه آزاد را بصورت مجزا انجام دهند.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اردبیل

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اردبیل یکی از پرطرفدارترین دوره هایی است که در چند سال اخیر مورد توجه داوطلبان عزیز برای ورود به دانشگاه آزاد بوده است.ثبت نام دانشگاه آزاد اردبیل در مقطع کاردانی و کارشناسی کاملا بدون کنکور بوده و تقریبا 95 درصد رشته های دانشگاه آزاد اردبیل در این مقاطع بصورت بدون کنکورارائه می شوند.

در ثبت نام دانشگاه آزاد اردبیل بدون کنکور ، داوطلبان برای ورود به دانشگاه نیاز به شرکت در هیچ آزمونی را نداشته و میتوانند به آسانی در رشته مورد علاقه خود ادامه تحصیل دهند.

آدرس واحدهای دانشگاهی استان اردبیل

نام واحد دانشگاهیآدرس دانشگاهاطلاعات تماس
دانشگاه آزاد اردبیلاردبیل، میدان بسیج04533728020
دانشگاه آزاد اصلاندوز
دانشگاه آزاد انگوتشهرستان گرمی، شهر انگوت، انتهای خیابان شهید ذاکر04532652994
دانشگاه آزاد بیله سواراستان اردبیل، شهرستان بیله سوار مغان، میدان مرز داران6-32827815-045
دانشگاه آزاد پارس آباد مغاناستان اردبیل، شهرستان پارس آباد مغان، خیابان جهاد کشاورزی، فلکه دانشگاه32-04532720031 - 04532721072
دانشگاه آزاد خلخالخلخال، خیابان حضرت ولی‌عصر(عج)1-04532451220
دانشگاه آزاد سرعیناردبیل، شهرستان سرعین، خیابان معلم شرقی، جنب هتل تشریفات32220302-045- 32220574-045
دانشگاه آزاد گرمیاستان اردبیل، شهرستان گرمی کیلومتر 3 جاده گرمی – اردبیل04532639733
دانشگاه آزاد مشکین شهراستان اردبیل، مشکین شهر، خیابان دانشگا04532541415 - 04532520100
دانشگاه آزاد نیراردبیل، نیر، خیابان امام خمینی (ره)، جنب اداره دارایی04532284449
دانشگاه آزاد هشتجین 04524822073

زمان و نحوه ثبت نام دانشگاه آزاد اردبیل

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اردبیل برای نیمسال اول و نیمسال دوم تحصیلی انجام میگیرد. براساس زمانبندی اعلام شده ثبت نام ورودی مهر از نیمه دوم تیر و ثبت نام ورودی بهمن از اواخر آذر ماه شروع می شود.

در ثبت نام دانشگاه آزاد اردبیل بصورت بدون کنکور ، داوطلبان عزیز با هر شرایطی و با هر مدرکی می توانند در مقاطع و رشته هایی که شرایط آن را دارند ثبت نام نمایند. در واقع مهمترین شرط قبولی در ثبت نام دانشگاه آزاد اردبیل شرط معدل داوطلب می باشد.

ثبت نام دانشگاه آزاد اردبیل بصورت اینترنتی و از طریق معاونت سنجش دانشگاه آزاد به نشانی www.azmoon.org انجام می گیرد و متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه اقدام به ثبت نام نمایند.

[caption id="attachment_3676" align="aligncenter" width="600"] ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اردبیل[/caption]

ثبت نام دانشگاه آزاد اردبیل در مقطع کاردانی

ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد اردبیل به صورت بدون کنکور بوده و داوطلبان مجاز به انتخاب رشته مورد علاقه خود ، از بین لیست رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد می باشند.

  • ثبت نام کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد اردبیل

داوطلبانی مجاز به شرکت در دوره کاردانی پیوسته می باشند که حداقل دارای مدرک دیپلم باشند. این دوره از ثبت نام دانشگاه آزاد اردبیل مختص فارغ التحصیلان شاخه فنی و حرفه ای و کار و دانش بوده و عمده ترین رشته های کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد را رشته های فنی مهندسی تشکیل می دهند. البته دیپلمه های شاخه نظری نیز میتوانند در این دوره از ثبت نام دانشگاه آزاد اردبیل شرکت نمایند.

  • ثبت نام کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد اردبیل

دوره کاردانی دانشگاه آزاد نیز به مانند کاردانی پیوسته دو ساله بوده و پس از فارغ التحصیلی مدرک کاردانی به دانشجویان اعطاء می گردد ولی با این تفاوت که داشتن مدرک پیش دانشگاهی شرط ورود به این دوره از ثبت نام دانشگاه آزاد اردبیل می باشد.

در انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد برای مقطع کاردانی هر داوطلبی 20 انتخاب دارد که باید در فرم ثبت نام دانشگاه آزاد اردبیل اقدام به انتخاب رشته نماید.

داوطلبان عزیز برای مشاوره تحصیلی ثبت نام دانشگاه آزاد اردبیل در مقطع کاردانی و اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد اردبیل میتوانید همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب از طریق تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

مطالب مرتبط با کاردانی دانشگاه آزاد اردبیل

ثبت نام دانشگاه آزاد اردبیل در مقطع کارشناسی

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد اردبیل از محبوب ترین دوره های بدون کنکور می باشد ، بطوری که اکثر متقاضیان ثبت نام دانشگاه آزاد اردبیل در این دوره شرکت می کنند. لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد اردبیل در گروه های آزمایشی مختلف توزیع شده است و همین تنوع رشته ها دلیلی بر پر متقاضی بودن این دوره از ثبت نام دانشگاه آزاد اردبیل می باشد.

  • ثبت نام کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد اردبیل

بسیاری از داوطلبانی که موفق به قبولی در کنکور سراسری نشده اند از عمده ترین متقاضیان شرکت در دوره های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد می باشند. یکی از مهمترین شرط ورود به این دوره داشتن مدرک پیش دانشگاهی می باشند. همچنین داوطلبانی که مدرک کاردانی داشته باشند نیز میتوانند در مقطع کارشناسی پیوسته ثبت نام دانشگاه آزاد اردبیل شرکت کنند.

  • ثبت نام کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد اردبیل

مقطع کارشناسی ناپیوسته یا همان کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد مختص فارغ التحصیلان مقطع کاردانی می باشد. برای ثبت نام در این مقطع حتما و حتما نیاز به مدرک کاردانی می باشد ، یعنی داوطلبانی که بصورت کارشناسی پیوسته تحصیل نموده و یک مدرک لیسانس دارند و مدرک کاردانی ندارند ، نمی توانند در این دوره ازثبت نام دانشگاه آزاد اردبیل شرکت کنند.

در ثبت نام مقطع کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد اردبیل داوطلبان مجاز هستند بدون توجه به رشته کاردانی خود هر رشته ای که علاقه دارند را انتخاب نمایند. هر داوطلبی باید از لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد بر اساس علاقه خود 20 رشته را انتخاب نماید.

داوطلبان عزیز برای ثبت نام دانشگاه آزاد اردبیل در مقطع کارشناسی و اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد اردبیل میتوانید همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب از طریق تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

مطالب مرتبط با کارشناسی دانشگاه آزاد اردبیل

[caption id="attachment_3678" align="aligncenter" width="746"] کانال تلگرام دانشگاه آزاد اردبیل[/caption]

داوطلبان عزیز برای مشاوره تحصیلی ثبت نام دانشگاه آزاد اردبیل و اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد میتوانید همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب از طریق تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

مطالب مفید ثبت نام دانشگاه آزاد اردبیل

منبع:

ثبت نام دانشگاه آزاد اردبیل www.azmoon.org


[ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به سایت تخصصی مشاوره تحصیلی تلفنی سپید سایت مشاوره تلفنی است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات