کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان زنجان - www.azmoon.medu.ir

چهارشنبه 12 ارديبهشت 1397
23:29
سپید

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان زنجان

داوطلبان عزیز در صورتی که در زمینه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان زنجان مشکلی داشتید یا نیاز به مشاوره تحصیلی داشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان زنجان

همانطور که در ابتدای مقاله اشاره کردیم کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان زنجان بصورت همزمان با سایر شهرها از یک هفته مانده به تاریخ برگزاری آزمون تیزهوشان توزیع می گردد و داوطلبان میتوانند کارت آزمون خود را دریافت نمایند.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان زنجان بصورت اینترنتی و از طریق سامانه ثبت نام آزمون تیزهوشان به نشانی www.azmoon.medu.ir می باشد و داوطلبان عزیز باید قبل از روز آزمون اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه نمایند. داوطلبان عزیز توجه داشته باشید که دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان زنجان برای شرکت در جلسه آزمون الزامی میباشد و عدم داشتن کارت آزمون موجب جلوگیری از حضور داوطلب از جلسه آزمون می باشد.

راهنمای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان زنجان

داوطلبانی که ثبت نام اولیه آزمون تیزهوشان را انجام داده اند مطمئنا با سامانه ثبت نام مدارس استعداد درخشان www.azmoon.medu.ir آشنایی کامل را دارند. همانطور که اطلاع دارید تمامی مراحل ثبت نام آزمون تیزهوشان اعم از ثبت نام اولیه ، پرداخت هزینه آزمون تیزهوشان ، دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ، دریافت کلید سوالات آزمون تیزهوشان و اعلام نتایج آزمون تیزهوشان از طریق همین سامانه انجام می گیرد که در ادامه شما داوطلبان را با نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان زنجان آشنا می کنیم.

برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان زنجان داوطلبان پس از ورود به سایت www.azmoon.medu.ir ، وارد پنل دانش آموزی خود شده و مطابق با عکس زیر میتوانند کارت آزمون خود را مشاهده و پرینت نمایند.

[caption id="attachment_1738" align="aligncenter" width="600"]کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان زنجان کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان زنجان[/caption]

نکات مهم در زمینه کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

به خاطر اینکه همراه داشتن کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان در روز آزمون الزامی می باشد پس دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان زنجان برای دانش آموزان اهمیت بسیاری دارد.

داوطلبان عزیز باید توجه داشته باشند که به هنگام دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ، اطلاعاتی بر روی این کارت مندرج شده است که مربوط به اطلاعات داوطلبی آنان می باشد. همچنین از دیگر اطلاعات مهم مندرج بر روی کارت آزمون تیزهوشان مربوط به زمان دقیق برگزاری آزمون تیزهوشان و آدرس محل برگزاری آزمون تیزهوشان شهر زنجان می باشد که داوطلبان باید دقت کافی را داشته باشند.

همچنین داوطلبانی که پس از دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان زنجان در صورت داشت مغایرت اطلاعات داوطلبی میتوانند جهت ویرایش و تحصحیح اطلاعات خود به واحد سنجش آموزش و پرورش منطقه محل سکونت خود مراجعه نمایند.

داوطلبان عزیز در صورتی که در زمینه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان زنجان مشکلی داشتید می توانید از ساعت 8 صبح تا 12 شب هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

ظرفیت مدارس تیزهوشان زنجان

پس از اینکه با نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان زنجان آشنا شدید ، در ادامه مقاله قصد داریم ظرفیت مدارس تیزهوشان شهر زنجان به تفکیک مقاطع تحصیلی ارائه نماییم. مدارس تیزهوشان شهر زنجان در دو پایه هفتم و دهم اقدام به پذیرش دانش آموزان می نماید.

مدارس متوسطه اول تیزهوشان زنجان و مدارس متوسطه دوم تیزهوشان زنجان شامل مدارس دخترانه و پسرانه می باشد که در ذیل به تفکیک ارائه شده است و شما داوطلبان عزیز میتوانید بر اساس علاقه خود اولویت بندی خود را انجام دهید.

[caption id="attachment_1742" align="aligncenter" width="600"]کارت ورود به جلسه تیزهوشان زنجان کارت ورود به جلسه تیزهوشان زنجان[/caption]

ظرفیت مدارس پسرانه تیزهوشان دوره متوسطه اول و دوم زنجان

پسرانه دوره اول شهید بهشتی یک ناحیه یک زنجان ، تعداد ظرفیت 40

پسرانه دوره اول شهید بهشتی دو ناحیه دو زنجان ، تعداد ظرفیت 40

پسرانه دوره اول شهید بهشتی چهار ابهر ، تعداد ظرفیت 28

پسرانه دوره اول شهید بهشتی خدابنده ، تعداد ظرفیت 18

پسرانه دوره دوم شهید بهشتی یک ناحیه یک زنجان ، ظرفیت ریاضی و فیزیک ۱۱ ، علوم تجربی ۹

پسرانه دوره دوم شهید بهشتی دو ناحیه دو زنجان ، ظرفیت ریاضی و فیزیک ۳ ، علوم تجربی ۲

پسرانه دوره دوم شهید بهشتی چهار ابهر ، ظرفیت ریاضی و فیزیک ۴ ، علوم تجربی ۳

ظرفیت مدارس دخترانه تیزهوشان دوره متوسطه اول و دوم زنجان

دخترانه دوره اول فرزانگان یک ناحیه یک زنجان ، تعداد ظرفیت 40

دخترانه دوره اول فرزانگان دو ناحیه دو زنجان ، تعداد ظرفیت 40

دخترانه دوره اول فرزانگان ابهر ، تعداد ظرفیت 28

دخترانه دوره اول فرزانگان خدابنده ، تعداد ظرفیت 18

دخترانه دوره دوم فرزانگان یک ناحیه یک زنجان ، ظرفیت ریاضی و فیزیک ۱۵ ، علوم تجربی ۳

دخترانه دوره دوم فرزانگان دو ناحیه دو زنجان ، ظرفیت ریاضی و فیزیک ۳، علوم تجربی ۲

دخترانه دوره دوم فرزانگان ابهر ، ظرفیت ریاضی و فیزیک ۴ ، علوم تجربی ۲

داوطلبان عزیز برای مشاوره تحصیلی ثبت نام آزمون تیزهوشان شهر زنجان و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان زنجان می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

لینک های مفید

مدارس تیزهوشان

مدارس نمونه دولتی

مدارس شاهد

مدارس

مطالب مفید کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان زنجان - www.azmoon.medu.ir

www.azmoon.medu.ir

ثبت نام آزمون تیزهوشان

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان

پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان زنجان

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان

منبع:

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان زنجان - www.azmoon.medu.ir


[ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به سایت تخصصی مشاوره تحصیلی تلفنی سپید سایت مشاوره تلفنی است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات