ثبت نام دانشگاه آزاد بجنورد www.azmoon.org

شنبه 5 خرداد 1397
22:41
سپید

ثبت نام دانشگاه آزاد بجنورد

دانشگاه آزاد بجنورد به دو صورت اقدام به پذیرش دانشجو می نماید :

پذیرش با آزمون دانشگاه آزاد بجنورد از طریق کنکور سراسری می باشد با این تفاوت که داوطلبان پس از شرکت در کنکور سراسری و دریافت کارنامه کنکور ، باید با مراجعه به سایت www.azmoon.org انتخاب رشته دانشگاه آزاد را بصورت مجزا انجام دهند.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بجنورد

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بجنورد یکی از پرطرفدارترین دوره هایی است که در چند سال اخیر مورد توجه داوطلبان عزیز برای ورود به دانشگاه آزاد بوده است.ثبت نام دانشگاه آزاد بجنورد در مقطع کاردانی و کارشناسی کاملا بدون کنکور بوده و تقریبا 95 درصد رشته های دانشگاه آزاد بجنورد در این مقاطع بصورت بدون کنکورارائه می شوند.

در ثبت نام دانشگاه آزاد بجنورد بدون کنکور ، داوطلبان برای ورود به دانشگاه نیاز به شرکت در هیچ آزمونی را نداشته و میتوانند به آسانی در رشته مورد علاقه خود ادامه تحصیل دهند.

آدرس واحدهای دانشگاهی استان خراسان شمالی

نام واحد دانشگاهیآدرس دانشگاهاطلاعات تماس
دانشگاه آزاد بجنورداستان خراسان شمالی، بجنورد، امتداد خیابان 17 شهریور جنوبی94-05832296982
دانشگاه آزاد اسفراین
دانشگاه آزاد جاجرماستان خراسان شمالی، جاجرم، انتهای خیابان شهید رجایی، جنب پمپ بنزین05832276066
دانشگاه آزاد شیروانخراسان شمالی، شیروان، خیابان دانشگاه5-36243900 058

زمان و نحوه ثبت نام دانشگاه آزاد بجنورد

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بجنورد برای نیمسال اول و نیمسال دوم تحصیلی انجام میگیرد. براساس زمانبندی اعلام شده ثبت نام ورودی مهر از نیمه دوم تیر و ثبت نام ورودی بهمن از اواخر آذر ماه شروع می شود.

در ثبت نام دانشگاه آزاد بجنورد بصورت بدون کنکور ، داوطلبان عزیز با هر شرایطی و با هر مدرکی می توانند در مقاطع و رشته هایی که شرایط آن را دارند ثبت نام نمایند. در واقع مهمترین شرط قبولی در ثبت نام دانشگاه آزاد بجنورد شرط معدل داوطلب می باشد.

ثبت نام دانشگاه آزاد بجنورد بصورت اینترنتی و از طریق معاونت سنجش دانشگاه آزاد به نشانی www.azmoon.org انجام می گیرد و متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه اقدام به ثبت نام نمایند.

[caption id="attachment_3867" align="aligncenter" width="600"] ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بجنورد[/caption]

ثبت نام دانشگاه آزاد بجنورد در مقطع کاردانی

ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد بجنورد به صورت بدون کنکور بوده و داوطلبان مجاز به انتخاب رشته مورد علاقه خود ، از بین لیست رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد می باشند.

  • ثبت نام کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد بجنورد

داوطلبانی مجاز به شرکت در دوره کاردانی پیوسته می باشند که حداقل دارای مدرک دیپلم باشند. این دوره از ثبت نام دانشگاه آزاد بجنورد مختص فارغ التحصیلان شاخه فنی و حرفه ای و کار و دانش بوده و عمده ترین رشته های کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد را رشته های فنی مهندسی تشکیل می دهند. البته دیپلمه های شاخه نظری نیز میتوانند در این دوره از ثبت نام دانشگاه آزاد بجنورد شرکت نمایند.

  • ثبت نام کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد بجنورد

دوره کاردانی دانشگاه آزاد نیز به مانند کاردانی پیوسته دو ساله بوده و پس از فارغ التحصیلی مدرک کاردانی به دانشجویان اعطاء می گردد ولی با این تفاوت که داشتن مدرک پیش دانشگاهی شرط ورود به این دوره از ثبت نام دانشگاه آزاد بجنورد می باشد.

در انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد برای مقطع کاردانی هر داوطلبی 20 انتخاب دارد که باید در فرم ثبت نام دانشگاه آزاد بجنورد اقدام به انتخاب رشته نماید.

داوطلبان عزیز برای مشاوره تحصیلی ثبت نام دانشگاه آزاد بجنورد در مقطع کاردانی و اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد بجنورد میتوانید همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب از طریق تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

مطالب مرتبط با کاردانی دانشگاه آزاد بجنورد

ثبت نام دانشگاه آزاد بجنورد در مقطع کارشناسی

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد بجنورد از محبوب ترین دوره های بدون کنکور می باشد ، بطوری که اکثر متقاضیان ثبت نام دانشگاه آزاد بجنورد در این دوره شرکت می کنند. لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد بجنورد در گروه های آزمایشی مختلف توزیع شده است و همین تنوع رشته ها دلیلی بر پر متقاضی بودن این دوره از ثبت نام دانشگاه آزاد بجنورد می باشد.

  • ثبت نام کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد بجنورد

بسیاری از داوطلبانی که موفق به قبولی در کنکور سراسری نشده اند از عمده ترین متقاضیان شرکت در دوره های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد می باشند. یکی از مهمترین شرط ورود به این دوره داشتن مدرک پیش دانشگاهی می باشند. همچنین داوطلبانی که مدرک کاردانی داشته باشند نیز میتوانند در مقطع کارشناسی پیوسته ثبت نام دانشگاه آزاد بجنورد شرکت کنند.

  • ثبت نام کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد بجنورد

مقطع کارشناسی ناپیوسته یا همان کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد مختص فارغ التحصیلان مقطع کاردانی می باشد. برای ثبت نام در این مقطع حتما و حتما نیاز به مدرک کاردانی می باشد ، یعنی داوطلبانی که بصورت کارشناسی پیوسته تحصیل نموده و یک مدرک لیسانس دارند و مدرک کاردانی ندارند ، نمی توانند در این دوره ازثبت نام دانشگاه آزاد بجنورد شرکت کنند.

در ثبت نام مقطع کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد بجنورد داوطلبان مجاز هستند بدون توجه به رشته کاردانی خود هر رشته ای که علاقه دارند را انتخاب نمایند. هر داوطلبی باید از لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد بر اساس علاقه خود 20 رشته را انتخاب نماید.

داوطلبان عزیز برای ثبت نام دانشگاه آزاد بجنورد در مقطع کارشناسی و اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد بجنورد میتوانید همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب از طریق تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

مطالب مرتبط با کارشناسی دانشگاه آزاد بجنورد

[caption id="attachment_3869" align="aligncenter" width="746"] کانال تلگرام دانشگاه آزاد بجنورد[/caption]

داوطلبان عزیز برای مشاوره تحصیلی ثبت نام دانشگاه آزاد بجنورد و اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد میتوانید همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب از طریق تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

مطالب مفید ثبت نام دانشگاه آزاد بجنورد

منبع:

ثبت نام دانشگاه آزاد بجنورد www.azmoon.org


[ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 3 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به سایت تخصصی مشاوره تحصیلی تلفنی سپید سایت مشاوره تلفنی است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات