شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور

يکشنبه 6 خرداد 1397
21:40
سپید

شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور

داوطلبان عزیز در صورتی که در زمینه شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور و بطور کلی درباره کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور مشکلی داشتید یا نیاز به مشاوره تحصیلی داشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

[caption id="attachment_3753" align="aligncenter" width="600"]شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور[/caption]

موارد مطرح در شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور

در زمینه شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور موارد مختلفی برای داوطلبان مورد پرسش می باشد که هدف این مقاله پاسخگویی به این موارد است. به مانند دیگر مقالات نیز ما ابتدا به بیان فهرست وار مطالب مطرح در زمینه شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور خواهیم پرداخت تا اولا داوطلبان با موارد مورد بحث در این مقاله آشنا گردند و دوما یک نظم مناسبی برای مقاله ایجاد گردد. از این رو می توان در این بخش به این موارد اشاره نمود.

  1. میزان شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور
  2. زمان و نحوه پرداخت شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور
  3. توضیحات پایانی در شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور

میزان شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور

شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور در ابتدای هر ترم توسط هیئت اومنای دانشگاه پیام نور به اطلاع دانشجویان ورودی جدید قرار می گیرد و داوطلبان طول دوره را با این میزان از شهریه بایستی سپری نمایند. همانگونه که در بخش های مختلف بیان گردید میزان شهریه دانشگاه پیام نور در مقایسه با سایر دانشگاه ها یکی از امتیازات بسیار مناسبی برای این دانشگاه به حساب می آید. این امر در کنار سایر موارد از جمله سطح مناسب تحصیلی ، امکانات و جایگاه دانشگاه پیام نور در میان سایر دانشگاه ها باعث گردید در مجموع انتخاب مناسبی برای ادامه تحصیل داوطلبان باشد. رد زمنیه میزان شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور نیز بایستی بیان کرد که این میزان شهریه بر اساس آخرین تغییرات صورت گرفته در شهریه ثابت مبلغی در حدود 926,970 تومان می باشد. در زمینه شهریه متغییر نیز بایستی بیان کرد که برای هر واحد دروس نظری مبلغ 92,620 تومان ، هر واحد دروس عملی کم هزینه 277,860 تومان و در نهایت برای هر واحد دروس عملی پر هزینه و پایان نامه برای مبلغ 442,860 تومان توسط دانشگاه پیام نور تعیین شده است.

زمان و نحوه پرداخت شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور

زمان و نحوه پرداخت شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور تفاوت آن چنانی با سایر دانشگاه های شهریه پرداز ندارد. به این صورت که دانشجویان موظف هستند در ابتدای هر ترم جاری و هم زمان با انتخاب واحد ابتدای ترم برای پرداخت شهریه به صورت اینترنتی اقدام نمایند. برای این منظور نیز بایستی دانشجوی مورد نظر وارد پنل دانشجویی خود شده و از طریق بخش مالی یا شهریه اقدام به پرداخت شهریه ترم جاری خود نماید.

[caption id="attachment_3754" align="aligncenter" width="600"]شهریه کارشناسی ارشد پیام نور شهریه کارشناسی ارشد پیام نور[/caption]

توضیحات پایانی در شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور

با توجه به توضیحاتی که در بخش های مختلف ارائه نمودیم مشخص شد که میزان شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور در مقایسه با سایر دانشگاه ها مبلغ مناسب تری دارد. در کنار این مورد دانشجویان این دانشگاه نیز می توانند از انواع تسهیلاتی که برای دانشجویان از سوی صندوق رفاه دانشجویی در زمینه پرداخت شهریه در نظر گرفته شده است استفاده نمایند. برای کسب اطلاعات دیگر در زمینه این تسهیلات داوطلبان می توانند به سامانه صندوق رفاه دانشجویی و یا بخش مالی دانشکده خود مراجعه نمایند.

داوطلبان عزیز در صورتی که در زمینه شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور و بطور کلی درباره کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور مشکلی داشتید یا نیاز به مشاوره تحصیلی داشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

لینک های مفید

دانشگاه پیام نور

کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور

فراگیر دانشگاه پیام نور


[ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به سایت تخصصی مشاوره تحصیلی تلفنی سپید سایت مشاوره تلفنی است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات