ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی سمنان

پنجشنبه 10 خرداد 1397
22:25
سپید

نام و آدرس مراکز علمی کاربردی سمنان

با توجه به اینکه مراکز دانشگاه علمی کاربردی زیادی در سطح شهر سمنان وجود دارد در جدول ذیل مراکز دانشگاه علمی کاربردی سمنان به تفکیک نام و آدرس آورده شده است . متقاضیان شرکت در ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی سمنان میتوانند برای دریافت اطلاعات بیشتر و همچنین اطلاع از لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی و لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی و لیست رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی با مشاورین سامانه سپید در تماس باشند.

نام مرکزآدرس
مرکز آموزش علمی - کاربردی جهاد دانشگاهی استان سمنانسمنان-میدان کوثر- بلوار معلم-روبروی دانشکده علوم انسانی
مرکز آموزش علمی - کاربردی شهید رجایی (سمنان)خیابان شهید باهنر- بلوار شریف واقفی
مرکز آموزش علمی - کاربردی جهاد کشاورزی استان سمنانکیلومتر 3 جاده سمنان ، دامغان جنب پلیس راه - جاده فرودگا ه
مرکز آموزش علمی - کاربردی شرکت پالنده صافسمنان-شهرک صنعتی-فاز1-میدان ولایت-مجموعه ی ورزشی

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی سمنان

داوطلبانی که پیگیر ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی سمنان می باشند قطعا سوالات مختلفی در این زمینه برایشان مطرح می باشد که در این این بخش به صورت کوتاه به بیان این موارد خواهیم پرداخت.

  1. زمان ثبت نام علمی کاربردی سمنان
  2. شرایط ثبت نام علمی کاربردی سمنان
  3. شهریه علمی کاربردی سمنان
  4. نام و آدرس مراکز علمی کاربردی سمنان

زمان و نحوه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی سمنان

دانشگاه علمی کاربردی هرساله دو بار ثبت نام دارد که مهر ماه و بهمن ماه می باشد. ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی سمنان ورودی مهر ماه از اواسط مرداد ماه شروع می شود و ثبت نام ورودی بهمن ماه نیز از نیمه دوم بهمن ماه شروع می گردد.

روال ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی سمنان به مانند کلیه مراکز دانشگاه علمی کاربردی به صورت ذیل در چند مرحله انجام می گیرد :

لازم به ذکر می باشد که مرحله ثبت نام نهایی ، تنها مرحله ای از ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی سمنان می باشد که داوطلب بایستی به دانشگاه پذیرفته شده مراجعه نماید.

همانطور که می بینید تمامی مراحل ثبت نام علمی کاربردی سمنان بصورت اینترنتی بوده و سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org متصدی ثبت نام دوره های بدون کنکور علمی کاربردی می باشد.

از این رو متقاضیان ثبت نام علمی کاربردی سمنان می توانند در بازه زمانی اعلام شده با ورود به سایت سنجش مراحل ثبت نام خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. همچنین دفترچه علمی کاربردی نیز در سایت www.sanjesh.org قابل دانلود برای راهنمایی داوطلبان دانشگاه علمی کاربردی می باشد.

داوطلبان عزیز در صورتی که در زمینه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی سمنان و بطور کلی درباره دانشگاه علمی کاربردی نیاز به مشاوره تحصیلی داشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

مطالب مفید برای ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی سمنان

[caption id="attachment_4121" align="aligncenter" width="600"] ثبت نام علمی کاربردی سمنان[/caption]

شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی سمنان

اگرچه پذیرش در دانشگاه علمی کاربردی بصورت بدون کنکور می باشد ، اما سوابق تحصیلی داوطلب شرط اصلی برای قبولی در این دانشگاه می باشد. مقاضیان ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی در صورت داشتن شرایط ذیل شانس بیشتری برای قبولی در این دانشگاه خواهند داشت :

  • مرتبط بودن مدرک تحصیلی با رشته انتخابی
  • شرط معدل
  • سهمیه ایثارگران
  • سهمیه شاغل
  • بومی بودن

شرط کلی ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی سمنان داشتن مدرک تحصیلی متناسب با مقطع تحصیلی مورد نظر می باشد ، بدین صورت که جهت پذیرش در مقطع کاردانی دانشگاه علمی کاربردی ، نیاز به ارائه مدرک دیپلم و جهت پذیرش در مقطع کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی ، ارائه مدرک کاردانی الزامی می باشد.

مطالب مفید برای ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی سمنان

[caption id="attachment_4119" align="aligncenter" width="746"] تلگرام دانشگاه علمی کاربردی سمنان[/caption]

شهریه دانشگاه علمی کاربردی سمنان

شهریه علمی کاربردی نسبت به شهریه دانشگاه آزاد مناسب تر است اما در مقایسه با شهریه پیام نور و غیرانتفاعی مقداری بالاتر است. در واقع می توان گفت میزان شهریه کاردانی دانشگاه علمی کاربردی و میزان شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی برای تحصیل در این مقاطع نسبت به دانشگاه های دیگر مقرون به صرفه تر می باشد.

البته شهریه علمی کاربردی بستگی به رشته انتخابی داوطلب نیز دارد. با توجه به اینکه رشته های علمی کاربردی در گروه های مختلف آموزشی توزیع گردیده است ، بالطبع رشته هایی که دارای واحدهای عملی و آزمایشگاهی زیادی می باشند از شهریه بالاتری برخوردارند.

مطالب مفید برای ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی سمنان

داوطلبان عزیز برای مشاوره تحصیلی ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی سمنان و اطلاع از لیست رشته های علمی کاربردی سمنان می توانید از ساعت 8 صبح تا 12 شب با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

مطالب مفید ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی سمنان

رشته های علمی کاربردی سمنان

ثبت نام علمی کاربردی سمنان

ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی سمنان

زمان ثبت نام علمی کاربردی سمنان

دفترچه علمی کاربردی سمنان

نتایج علمی کاربردی سمنان

شهریه علمی کاربردی سمنان

منبع:

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی سمنان


[ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 3 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به سایت تخصصی مشاوره تحصیلی تلفنی سپید سایت مشاوره تلفنی است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات