ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شاهرود

پنجشنبه 10 خرداد 1397
22:30
سپید

نام و آدرس مراکز علمی کاربردی شاهرود

با توجه به اینکه مراکز دانشگاه علمی کاربردی زیادی در سطح شهر شاهرود وجود دارد در جدول ذیل مراکز دانشگاه علمی کاربردی شاهرود به تفکیک نام و آدرس آورده شده است . متقاضیان شرکت در ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شاهرود میتوانند برای دریافت اطلاعات بیشتر و همچنین اطلاع از لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی و لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی و لیست رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی با مشاورین سامانه سپید در تماس باشند.

نام مرکزآدرس
مرکز آموزش علمی - کاربردی حوزه هنری واحد شاهرودشاهرود- خیابان 17 شهریور
مرکز آموزش علمی - کاربردی جهاد کشاورزی استان سمنان (شاهرود)شاهرود- کیلومتر 2 جاده بسطام
مرکز آموزش علمی - کاربردی زغالسنگ البرز شرقیشاهرود - شرکت زغالسنگ البرز شرقی - مرکز آموزش علمی کاربردی زغالسنگ البرزشرقی
مرکز آموزش علمی - کاربردی شاهرود 1شاهرود-خیابان حافظ جنوبی-پشت ساختمان اداره پست-ساختمان دفتر شرکت سیمان شاهرود

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شاهرود

داوطلبانی که پیگیر ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شاهرود می باشند قطعا سوالات مختلفی در این زمینه برایشان مطرح می باشد که در این این بخش به صورت کوتاه به بیان این موارد خواهیم پرداخت.

  1. زمان ثبت نام علمی کاربردی شاهرود
  2. شرایط ثبت نام علمی کاربردی شاهرود
  3. شهریه علمی کاربردی شاهرود
  4. نام و آدرس مراکز علمی کاربردی شاهرود

زمان و نحوه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شاهرود

دانشگاه علمی کاربردی هرساله دو بار ثبت نام دارد که مهر ماه و بهمن ماه می باشد. ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شاهرود ورودی مهر ماه از اواسط مرداد ماه شروع می شود و ثبت نام ورودی بهمن ماه نیز از نیمه دوم بهمن ماه شروع می گردد.

روال ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شاهرود به مانند کلیه مراکز دانشگاه علمی کاربردی به صورت ذیل در چند مرحله انجام می گیرد :

لازم به ذکر می باشد که مرحله ثبت نام نهایی ، تنها مرحله ای از ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی شاهرود می باشد که داوطلب بایستی به دانشگاه پذیرفته شده مراجعه نماید.

همانطور که می بینید تمامی مراحل ثبت نام علمی کاربردی شاهرود بصورت اینترنتی بوده و سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org متصدی ثبت نام دوره های بدون کنکور علمی کاربردی می باشد.

از این رو متقاضیان ثبت نام علمی کاربردی شاهرود می توانند در بازه زمانی اعلام شده با ورود به سایت سنجش مراحل ثبت نام خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. همچنین دفترچه علمی کاربردی نیز در سایت www.sanjesh.org قابل دانلود برای راهنمایی داوطلبان دانشگاه علمی کاربردی می باشد.

داوطلبان عزیز در صورتی که در زمینه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شاهرود و بطور کلی درباره دانشگاه علمی کاربردی نیاز به مشاوره تحصیلی داشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

مطالب مفید برای ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی شاهرود

[caption id="attachment_4127" align="aligncenter" width="600"] ثبت نام علمی کاربردی شاهرود[/caption]

شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شاهرود

اگرچه پذیرش در دانشگاه علمی کاربردی بصورت بدون کنکور می باشد ، اما سوابق تحصیلی داوطلب شرط اصلی برای قبولی در این دانشگاه می باشد. مقاضیان ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی در صورت داشتن شرایط ذیل شانس بیشتری برای قبولی در این دانشگاه خواهند داشت :

  • مرتبط بودن مدرک تحصیلی با رشته انتخابی
  • شرط معدل
  • سهمیه ایثارگران
  • سهمیه شاغل
  • بومی بودن

شرط کلی ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شاهرود داشتن مدرک تحصیلی متناسب با مقطع تحصیلی مورد نظر می باشد ، بدین صورت که جهت پذیرش در مقطع کاردانی دانشگاه علمی کاربردی ، نیاز به ارائه مدرک دیپلم و جهت پذیرش در مقطع کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی ، ارائه مدرک کاردانی الزامی می باشد.

مطالب مفید برای ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی شاهرود

[caption id="attachment_4125" align="aligncenter" width="746"] تلگرام دانشگاه علمی کاربردی شاهرود[/caption]

شهریه دانشگاه علمی کاربردی شاهرود

شهریه علمی کاربردی نسبت به شهریه دانشگاه آزاد مناسب تر است اما در مقایسه با شهریه پیام نور و غیرانتفاعی مقداری بالاتر است. در واقع می توان گفت میزان شهریه کاردانی دانشگاه علمی کاربردی و میزان شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی برای تحصیل در این مقاطع نسبت به دانشگاه های دیگر مقرون به صرفه تر می باشد.

البته شهریه علمی کاربردی بستگی به رشته انتخابی داوطلب نیز دارد. با توجه به اینکه رشته های علمی کاربردی در گروه های مختلف آموزشی توزیع گردیده است ، بالطبع رشته هایی که دارای واحدهای عملی و آزمایشگاهی زیادی می باشند از شهریه بالاتری برخوردارند.

مطالب مفید برای ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی شاهرود

داوطلبان عزیز برای مشاوره تحصیلی ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شاهرود و اطلاع از لیست رشته های علمی کاربردی شاهرود می توانید از ساعت 8 صبح تا 12 شب با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

مطالب مفید ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شاهرود

رشته های علمی کاربردی شاهرود

ثبت نام علمی کاربردی شاهرود

ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی شاهرود

زمان ثبت نام علمی کاربردی شاهرود

دفترچه علمی کاربردی شاهرود

نتایج علمی کاربردی شاهرود

شهریه علمی کاربردی شاهرود

منبع:

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شاهرود


[ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به سایت تخصصی مشاوره تحصیلی تلفنی سپید سایت مشاوره تلفنی است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات