کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان بیرجند - www.azmoon.medu.ir

پنجشنبه 13 ارديبهشت 1397
22:11
سپید

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان بیرجند

داوطلبان عزیز در صورتی که در زمینه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان بیرجند مشکلی داشتید یا نیاز به مشاوره تحصیلی داشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان بیرجند

همانطور که در ابتدای مقاله اشاره کردیم کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان بیرجند بصورت همزمان با سایر شهرها از یک هفته مانده به تاریخ برگزاری آزمون تیزهوشان توزیع می گردد و داوطلبان میتوانند کارت آزمون خود را دریافت نمایند.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان بیرجند بصورت اینترنتی و از طریق سامانه ثبت نام آزمون تیزهوشان به نشانی www.azmoon.medu.ir می باشد و داوطلبان عزیز باید قبل از روز آزمون اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه نمایند. داوطلبان عزیز توجه داشته باشید که دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان بیرجند برای شرکت در جلسه آزمون الزامی میباشد و عدم داشتن کارت آزمون موجب جلوگیری از حضور داوطلب از جلسه آزمون می باشد.

راهنمای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان بیرجند

داوطلبانی که ثبت نام اولیه آزمون تیزهوشان را انجام داده اند مطمئنا با سامانه ثبت نام مدارس استعداد درخشان www.azmoon.medu.ir آشنایی کامل را دارند. همانطور که اطلاع دارید تمامی مراحل ثبت نام آزمون تیزهوشان اعم از ثبت نام اولیه ، پرداخت هزینه آزمون تیزهوشان ، دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ، دریافت کلید سوالات آزمون تیزهوشان و اعلام نتایج آزمون تیزهوشان از طریق همین سامانه انجام می گیرد که در ادامه شما داوطلبان را با نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان بیرجند آشنا می کنیم.

برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان بیرجند داوطلبان پس از ورود به سایت www.azmoon.medu.ir ، وارد پنل دانش آموزی خود شده و مطابق با عکس زیر میتوانند کارت آزمون خود را مشاهده و پرینت نمایند.

[caption id="attachment_1713" align="aligncenter" width="600"]کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان بیرجند کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان بیرجند[/caption]

نکات مهم در زمینه کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

به خاطر اینکه همراه داشتن کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان در روز آزمون الزامی می باشد پس دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان بیرجند برای دانش آموزان اهمیت بسیاری دارد.

داوطلبان عزیز باید توجه داشته باشند که به هنگام دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ، اطلاعاتی بر روی این کارت مندرج شده است که مربوط به اطلاعات داوطلبی آنان می باشد. همچنین از دیگر اطلاعات مهم مندرج بر روی کارت آزمون تیزهوشان مربوط به زمان دقیق برگزاری آزمون تیزهوشان و آدرس محل برگزاری آزمون تیزهوشان شهر بیرجند می باشد که داوطلبان باید دقت کافی را داشته باشند.

همچنین داوطلبانی که پس از دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان بیرجند در صورت داشت مغایرت اطلاعات داوطلبی میتوانند جهت ویرایش و تحصحیح اطلاعات خود به واحد سنجش آموزش و پرورش منطقه محل سکونت خود مراجعه نمایند.

داوطلبان عزیز در صورتی که در زمینه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان بیرجند مشکلی داشتید می توانید از ساعت 8 صبح تا 12 شب هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

ظرفیت مدارس تیزهوشان بیرجند

پس از اینکه با نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان بیرجند آشنا شدید ، در ادامه مقاله قصد داریم ظرفیت مدارس تیزهوشان شهر بیرجند به تفکیک مقاطع تحصیلی ارائه نماییم. مدارس تیزهوشان شهر بیرجند در دو پایه هفتم و دهم اقدام به پذیرش دانش آموزان می نماید.

مدارس متوسطه اول تیزهوشان بیرجند و مدارس متوسطه دوم تیزهوشان بیرجند شامل مدارس دخترانه و پسرانه می باشد که در ذیل به تفکیک ارائه شده است و شما داوطلبان عزیز میتوانید بر اساس علاقه خود اولویت بندی خود را انجام دهید.

[caption id="attachment_1715" align="aligncenter" width="600"]کارت ورود به جلسه تیزهوشان بیرجند کارت ورود به جلسه تیزهوشان بیرجند[/caption]

ظرفیت مدارس پسرانه تیزهوشان دوره متوسطه اول و دوم بیرجند

پسرانه دوره اول شهید بهشتی بیرجند ، تعداد ظرفیت 56

پسرانه دوره اول شهید بهشتی طبس ، تعداد ظرفیت 17

پسرانه دوره اول شهید بهشتی فردوس ، تعداد ظرفیت 16

پسرانه دوره اول شهید بهشتی قائنات ، تعداد ظرفیت 28

پسرانه دوره اول شهید بهشتی نهبندان ، تعداد ظرفیت 16

پسرانه دوره دوم شهید بهشتی بیرجند ، ظرفیت ریاضی و فیزیک ۷ ، علوم تجربی ۵ و علوم انسانی ۸

پسرانه دوره دوم شهید بهشتی فردوس ، ظرفیت ریاضی و فیزیک ۴ ، علوم تجربی ۴

پسرانه دوره دوم شهید بهشتی قائنات ، ظرفیت ریاضی و فیزیک ۴ ، علوم تجربی ۴

پسرانه دوره دوم شهید بهشتی نهبندان ، ظرفیت ریاضی و فیزیک ۳ ، علوم تجربی ۳

ظرفیت مدارس دخترانه تیزهوشان دوره متوسطه اول و دوم بیرجند

دخترانه دوره اول فرزانگان زینب (س) بیرجند ، تعداد ظرفیت 56

دخترانه دوره اول فرزانگان طبس ، تعداد ظرفیت 17

دخترانه دوره اول فرزانگان فردوس ، تعداد ظرفیت 16

دخترانه دوره اول فرزانگان قائنات ، تعداد ظرفیت 28

دخترانه دوره اول فرزانگان نهبندان ، تعداد ظرفیت 16

دخترانه دوره دوم فرزانگان زینب (س) بیرجند ، ظرفیت ریاضی و فیزیک ۶ ،علوم تجربی ۳ و علوم انسانی ۹

دخترانه دوره دوم فرزانگان فردوس ، ظرفیت ریاضی و فیزیک ۶ ، علوم تجربی ۳ و علوم انسانی ۹

دخترانه دوره دوم فرزانگان قائنات ، ظرفیت ریاضی و فیزیک ۶ ، علوم تجربی ۳ و علوم انسانی ۹

دخترانه دوره دوم فرزانگان نهبندان ، ظرفیت ریاضی و فیزیک ۶ ، علوم تجربی ۳ و علوم انسانی ۹

داوطلبان عزیز برای مشاوره تحصیلی ثبت نام آزمون تیزهوشان شهر بیرجند و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان بیرجند می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

لینک های مفید

مدارس تیزهوشان

مدارس نمونه دولتی

مدارس شاهد

مدارس

مطالب مفید کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان بیرجند - www.azmoon.medu.ir

www.azmoon.medu.ir

ثبت نام آزمون تیزهوشان

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان

پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان بیرجند

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان

منبع:

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان بیرجند - www.azmoon.medu.ir


[ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به سایت تخصصی مشاوره تحصیلی تلفنی سپید سایت مشاوره تلفنی است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات