ثبت نام دانشگاه آزاد خرم آباد www.azmoon.org

پنجشنبه 10 خرداد 1397
23:06
سپید

ثبت نام دانشگاه آزاد خرم آباد

دانشگاه آزاد خرم آباد به دو صورت اقدام به پذیرش دانشجو می نماید :

پذیرش با آزمون دانشگاه آزاد خرم آباد از طریق کنکور سراسری می باشد با این تفاوت که داوطلبان پس از شرکت در کنکور سراسری و دریافت کارنامه کنکور ، باید با مراجعه به سایت www.azmoon.org انتخاب رشته دانشگاه آزاد را بصورت مجزا انجام دهند.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد خرم آباد

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد خرم آباد یکی از پرطرفدارترین دوره هایی است که در چند سال اخیر مورد توجه داوطلبان عزیز برای ورود به دانشگاه آزاد بوده است.ثبت نام دانشگاه آزاد خرم آباد در مقطع کاردانی و کارشناسی کاملا بدون کنکور بوده و تقریبا 95 درصد رشته های دانشگاه آزاد خرم آباد در این مقاطع بصورت بدونکنکور ارائه می شوند.

در ثبت نام دانشگاه آزاد خرم آباد بدون کنکور ، داوطلبان برای ورود به دانشگاه نیاز به شرکت در هیچ آزمونی را نداشته و میتوانند به آسانی در رشته مورد علاقه خود ادامه تحصیل دهند.

آدرس واحدهای دانشگاهی استان لرستان

نام واحد دانشگاهیآدرس دانشگاهاطلاعات تماس
دانشگاه آزاد ازنااستان لرستان، شهرستان ازنا، میدان فرمانداری، بلوار جهاد کشاورزی، نبش خیابان معلم(فاز 1)06664234770-1
دانشگاه آزاد اشتریناناستان لرستان، اشترینان،میدان شهدا، خ شهید وحید سلیمانی06642551279
دانشگاه آزاد الیگودرزاستان لرستان، جاده کمربندی ـ میدان دانشجو3- 06643334731
دانشگاه آزاد بروجرداستان لرستان، بروجرد، میدان نواب- خیابان یادگار امام(ره)5- 06642518000
دانشگاه آزاد پلدختراستان لرستان، پلدختر، خیابان امام خمینی، جد فاصل میدان بسیج و میدان امام حسین (ع)، جنب مرکز فنی و حرفه ای32228601-066
دانشگاه آزاد خرم آبادخرم آباد، کیلومتر 5 جاده تهران ، خرم آباد20-06616200011
دانشگاه آزاد دلفاناستان لرستان، نورآباد، بلوار بسیج، خیابان شهید احمدی روشن3-06632740991
دانشگاه آزاد دوروداستان لرستان، ضلع جنوبی میدان حضرت ابوالفضل (ع)5- 06654235003
دانشگاه آزاد زاغه 06633223801
دانشگاه آزاد سلسله
دانشگاه آزاد کوهدشتاستان لرستان، کوهدشت، بلوار سپاه، روبروی بیمارستان امام خمینی(ره)2-32639001-066

زمان و نحوه ثبت نام دانشگاه آزاد خرم آباد

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد خرم آباد برای نیمسال اول و نیمسال دوم تحصیلی انجام میگیرد. براساس زمانبندی اعلام شده ثبت نام ورودی مهر از نیمه دوم تیر و ثبت نام ورودی بهمن از اواخر آذر ماه شروع می شود.

در ثبت نام دانشگاه آزاد خرم آباد بصورت بدون کنکور ، داوطلبان عزیز با هر شرایطی و با هر مدرکی می توانند در مقاطع و رشته هایی که شرایط آن را دارند ثبت نام نمایند. در واقع مهمترین شرط قبولی در ثبت نام دانشگاه آزاد خرم آباد شرط معدل داوطلب می باشد.

ثبت نام دانشگاه آزاد خرم آباد بصورت اینترنتی و از طریق معاونت سنجش دانشگاه آزاد به نشانی www.azmoon.org انجام می گیرد و متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه اقدام به ثبت نام نمایند.

[caption id="attachment_4169" align="aligncenter" width="600"] ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد خرم آباد[/caption]

ثبت نام دانشگاه آزاد خرم آباد در مقطع کاردانی

ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد خرم آباد به صورت بدون کنکور بوده و داوطلبان مجاز به انتخاب رشته مورد علاقه خود ، از بین لیست رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد می باشند.

  • ثبت نام کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد خرم آباد

داوطلبانی مجاز به شرکت در دوره کاردانی پیوسته می باشند که حداقل دارای مدرک دیپلم باشند. این دوره از ثبت نام دانشگاه آزاد خرم آباد مختص فارغ التحصیلان شاخه فنی و حرفه ای و کار و دانش بوده و عمده ترین رشته های کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد را رشته های فنی مهندسی تشکیل می دهند. البته دیپلمه های شاخه نظری نیز میتوانند در این دوره از ثبت نام دانشگاه آزاد خرم آباد شرکت نمایند.

  • ثبت نام کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد خرم آباد

دوره کاردانی دانشگاه آزاد نیز به مانند کاردانی پیوسته دو ساله بوده و پس از فارغ التحصیلی مدرک کاردانی به دانشجویان اعطاء می گردد ولی با این تفاوت که داشتن مدرک پیش دانشگاهی شرط ورود به این دوره از ثبت نام دانشگاه آزاد خرم آباد می باشد.

در انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد برای مقطع کاردانی هر داوطلبی 20 انتخاب دارد که باید در فرم ثبت نام دانشگاه آزاد خرم آباد اقدام به انتخاب رشته نماید.

داوطلبان عزیز برای مشاوره تحصیلی ثبت نام دانشگاه آزاد خرم آباد در مقطع کاردانی و اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد خرم آباد میتوانید همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب از طریق تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

مطالب مرتبط با کاردانی دانشگاه آزاد خرم آباد

ثبت نام دانشگاه آزاد خرم آباد در مقطع کارشناسی

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد خرم آباد از محبوب ترین دوره های بدون کنکور می باشد ، بطوری که اکثر متقاضیان ثبت نام دانشگاه آزاد خرم آباد در این دوره شرکت می کنند. لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد خرم آباد در گروه های آزمایشی مختلف توزیع شده است و همین تنوع رشته ها دلیلی بر پر متقاضی بودن این دوره از ثبت نام دانشگاه آزاد خرم آباد می باشد.

  • ثبت نام کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد خرم آباد

بسیاری از داوطلبانی که موفق به قبولی در کنکور سراسری نشده اند از عمده ترین متقاضیان شرکت در دوره های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد می باشند. یکی از مهمترین شرط ورود به این دوره داشتن مدرک پیش دانشگاهی می باشند. همچنین داوطلبانی که مدرک کاردانی داشته باشند نیز میتوانند در مقطع کارشناسی پیوسته ثبت نام دانشگاه آزاد خرم آباد شرکت کنند.

  • ثبت نام کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد خرم آباد

مقطع کارشناسی ناپیوسته یا همان کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد مختص فارغ التحصیلان مقطع کاردانی می باشد. برای ثبت نام در این مقطع حتما و حتما نیاز به مدرک کاردانی می باشد ، یعنی داوطلبانی که بصورت کارشناسی پیوسته تحصیل نموده و یک مدرک لیسانس دارند و مدرک کاردانی ندارند ، نمی توانند در این دوره ازثبت نام دانشگاه آزاد خرم آباد شرکت کنند.

در ثبت نام مقطع کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد خرم آباد داوطلبان مجاز هستند بدون توجه به رشته کاردانی خود هر رشته ای که علاقه دارند را انتخاب نمایند. هر داوطلبی باید از لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد بر اساس علاقه خود 20 رشته را انتخاب نماید.

داوطلبان عزیز برای ثبت نام دانشگاه آزاد خرم آباد در مقطع کارشناسی و اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد خرم آباد میتوانید همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب از طریق تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

مطالب مرتبط با کارشناسی دانشگاه آزاد خرم آباد

[caption id="attachment_4171" align="aligncenter" width="746"] کانال تلگرام دانشگاه آزاد خرم آباد[/caption]

داوطلبان عزیز برای مشاوره تحصیلی ثبت نام دانشگاه آزاد خرم آباد و اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد میتوانید همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب از طریق تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

مطالب مفید ثبت نام دانشگاه آزاد خرم آباد

منبع:

ثبت نام دانشگاه آزاد خرم آباد www.azmoon.org


[ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 3 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به سایت تخصصی مشاوره تحصیلی تلفنی سپید سایت مشاوره تلفنی است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات