کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان بجنورد - www.azmoon.medu.ir

جمعه 14 ارديبهشت 1397
10:50
سپید

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان بجنورد

داوطلبان عزیز در صورتی که در زمینه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان بجنورد مشکلی داشتید یا نیاز به مشاوره تحصیلی داشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان بجنورد

همانطور که در ابتدای مقاله اشاره کردیم کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان بجنورد بصورت همزمان با سایر شهرها از یک هفته مانده به تاریخ برگزاری آزمون تیزهوشان توزیع می گردد و داوطلبان میتوانند کارت آزمون خود را دریافت نمایند.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان بجنورد بصورت اینترنتی و از طریق سامانه ثبت نام آزمون تیزهوشان به نشانی www.azmoon.medu.ir می باشد و داوطلبان عزیز باید قبل از روز آزمون اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه نمایند. داوطلبان عزیز توجه داشته باشید که دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان بجنورد برای شرکت در جلسه آزمون الزامی میباشد و عدم داشتن کارت آزمون موجب جلوگیری از حضور داوطلب از جلسه آزمون می باشد.

راهنمای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان بجنورد

داوطلبانی که ثبت نام اولیه آزمون تیزهوشان را انجام داده اند مطمئنا با سامانه ثبت نام مدارس استعداد درخشان www.azmoon.medu.ir آشنایی کامل را دارند. همانطور که اطلاع دارید تمامی مراحل ثبت نام آزمون تیزهوشان اعم از ثبت نام اولیه ، پرداخت هزینه آزمون تیزهوشان ، دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ، دریافت کلید سوالات آزمون تیزهوشان و اعلام نتایج آزمون تیزهوشان از طریق همین سامانه انجام می گیرد که در ادامه شما داوطلبان را با نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان بجنورد آشنا می کنیم.

برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان بجنورد داوطلبان پس از ورود به سایت www.azmoon.medu.ir ، وارد پنل دانش آموزی خود شده و مطابق با عکس زیر میتوانند کارت آزمون خود را مشاهده و پرینت نمایند.

[caption id="attachment_1721" align="aligncenter" width="600"]کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان بجنورد کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان بجنورد[/caption]

نکات مهم در زمینه کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

به خاطر اینکه همراه داشتن کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان در روز آزمون الزامی می باشد پس دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان بجنورد برای دانش آموزان اهمیت بسیاری دارد.

داوطلبان عزیز باید توجه داشته باشند که به هنگام دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ، اطلاعاتی بر روی این کارت مندرج شده است که مربوط به اطلاعات داوطلبی آنان می باشد. همچنین از دیگر اطلاعات مهم مندرج بر روی کارت آزمون تیزهوشان مربوط به زمان دقیق برگزاری آزمون تیزهوشان و آدرس محل برگزاری آزمون تیزهوشان شهر بجنورد می باشد که داوطلبان باید دقت کافی را داشته باشند.

همچنین داوطلبانی که پس از دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان بجنورد در صورت داشت مغایرت اطلاعات داوطلبی میتوانند جهت ویرایش و تحصحیح اطلاعات خود به واحد سنجش آموزش و پرورش منطقه محل سکونت خود مراجعه نمایند.

داوطلبان عزیز در صورتی که در زمینه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان بجنورد مشکلی داشتید می توانید از ساعت 8 صبح تا 12 شب هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

ظرفیت مدارس تیزهوشان بجنورد

پس از اینکه با نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان بجنورد آشنا شدید ، در ادامه مقاله قصد داریم ظرفیت مدارس تیزهوشان شهر بجنورد به تفکیک مقاطع تحصیلی ارائه نماییم. مدارس تیزهوشان شهر بجنورد در دو پایه هفتم و دهم اقدام به پذیرش دانش آموزان می نماید.

مدارس متوسطه اول تیزهوشان بجنورد و مدارس متوسطه دوم تیزهوشان بجنورد شامل مدارس دخترانه و پسرانه می باشد که در ذیل به تفکیک ارائه شده است و شما داوطلبان عزیز میتوانید بر اساس علاقه خود اولویت بندی خود را انجام دهید.

[caption id="attachment_1723" align="aligncenter" width="600"]کارت ورود به جلسه تیزهوشان بجنورد کارت ورود به جلسه تیزهوشان بجنورد[/caption]

ظرفیت مدارس پسرانه تیزهوشان دوره متوسطه اول و دوم بجنورد

پسرانه دوره اول شهید بهشتی بجنورد ، تعداد ظرفیت 58

پسرانه دوره اول شهید بهشتیاسفراین ، تعداد ظرفیت 28

پسرانه دوره اول شهید بهشتی شیروان ، تعداد ظرفیت 40

پسرانه دوره دوم شهید بهشتی بجنورد ، ظرفیت ریاضی و فیزیک ۶ ، علوم تجربی ۶ و علوم انسانی ۱۰

پسرانه دوره دوم شهید بهشتی اسفراین ، ظرفیت ریاضی و فیزیک ۴ ، علوم تجربی ۳

پسرانه دوره دوم شهید بهشتی شیروان ، ظرفیت ریاضی و فیزیک ۵ ، علوم تجربی ۴

ظرفیت مدارس دخترانه تیزهوشان دوره متوسطه اول و دوم بجنورد

دخترانه دوره اول فرزانگان بجنورد ، تعداد ظرفیت 58

دخترانه دوره اول فرزانگان اسفراین ، تعداد ظرفیت 28

دخترانه دوره اول فرزانگان شیروان ، تعداد ظرفیت 40

دخترانه دوره دوم فرزانگان بجنورد ، ظرفیت ریاضی و فیزیک ۷ ، علوم تجربی ۵ و علوم انسانی ۱۰

دخترانه دوره دوم فرزانگان اسفراین ، ظرفیت ریاضی و فیزیک ۴ ، علوم تجربی ۲

دخترانه دوره دوم فرزانگان شیروان ، ظرفیت ریاضی و فیزیک ۵ ، علوم تجربی ۴

داوطلبان عزیز برای مشاوره تحصیلی ثبت نام آزمون تیزهوشان شهر بجنورد و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان بجنورد می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

لینک های مفید

مدارس تیزهوشان

مدارس نمونه دولتی

مدارس شاهد

مدارس

مطالب مفید کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان بجنورد - www.azmoon.medu.ir

www.azmoon.medu.ir

ثبت نام آزمون تیزهوشان

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان

پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان بجنورد

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان

منبع:

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان بجنورد - www.azmoon.medu.ir


[ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 3 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به سایت تخصصی مشاوره تحصیلی تلفنی سپید سایت مشاوره تلفنی است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات