کلید سوالات آزمون نمونه دولتی

جمعه 11 خرداد 1397
12:20
سپید

کلید سوالات آزمون نمونه دولتی

دانش آموزان و والدین عزیز در صورتی که هر سوالی درباره کلید سوالات آزمون نمونه دولتی داشتید یا نیاز به مشاوره تحصیلی و راهنمایی داشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

[caption id="attachment_4032" align="aligncenter" width="600"]کلید سوالات آزمون نمونه دولتی کلید سوالات آزمون نمونه دولتی[/caption]

موترد مطرح در کلید سوالات آزمون نمونه دولتی

در زمینه کلید سوالات آزمون نمونه دولتی سوالات و ابهاماتی برای داوطلبان ممکن است مطرح باشد که هدف این مقاله در واقع پاسخگویی به این ابهامات است. از این رو ابتدا به بیان برخی از این موارد به صورت فهرست وار می پردازیم تا در ادامه در رابطه با آنها توضیحات لازم را برای خوانندگان عزیز ارائه نماییم.

  1. زمان انتشار کلید سوالات آزمون نمونه دولتی
  2. نحوه دریافت کلید سوالات آزمون نمونه دولتی
  3. توضیحات پایانی در کلید سوالات آزمون نمونه دولتی

زمان انتشار کلید سوالات آزمون نمونه دولتی

با توجه به این امر که آزمون مدارس نمونه دولتی و آزمون مدارس تیزهوشان از امسال به طور هم زمان و در یک روز برگزار می گردد از این رو سوالات مطرح شده در این آزمون و به همان نسبت کلید سوالات نیز مشترک و یکی می باشد. به همین جهت در همان بازه ای که برای زمان انتشار کلید سوالات آزمون تیزهوشان اعلام نمودیم برایکلید سوالات آزمون نمونه دولتی نیز درست می باشد. به همین سبب تنها چند روز پس از برگزاری این آزمون پاسخنامه آن از طریق سامانه ثبت نام و اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت.

نحوه دریافت کلید سوالات آزمون نمونه دولتی

همانگونه که در بخش قبل بیان کردیم کلید سوالات آزمون نمونه دولتی به طور مشترک با کلید سوالات آزمون تیزهوشان انتار می یابد. چرا که این آزمون مشترک برگزار شده است. از این رو برای دریافت پاسخنامه این آزمون در بازه زمانی انتشار آن بایستی داوطلبان به سامانه ثبت نام مدارس نمونه دولتی مراجعه نمایند. پس از ورود به این سامانه از طریق لینک مشخص شده نسبت به دریافت پاسخنامه این آزمون اقدام نمایند. همچنین در این بازه زمانی کلید سوالات از آزمون در این بخش قرار خواهد گرفت.

[caption id="attachment_4020" align="aligncenter" width="600"]کلید سوالات آزمون مدارس نمونه دولتی کلید سوالات آزمون مدارس نمونه دولتی[/caption]

توضیحات پایانی در کلید سوالات آزمون نمونه دولتی

یکی از مواردی که ممکن است برای داوطلبان آزمون مدارس نمونه دولتی و حتی مدارس تیزهوشان به وجود آید این مورد است که این دسته از داوطلبان به امید قبولی در این آزمون اقدام به ثبت نام در سایر مدارس نمی نمایند که این خود در صورت عدم قبولی در آزمون با توجه به محدود بودن زمان ثبت نام و همچنین تعداد مدارس مناسب ممکن است مشکل ساز باشد. کلید سوالات آزمون نمونه دولتی این امکان را به این دسته از داوطلبان می دهد که بتوانند قبل از اعلام نتایج آزمون نمونه دولتیتا حدودی نسبت به نتیجه خود اطلاعاتی داشته باشند. این مورد یکی از کاربرد های مناسب برای پاسخنامه آزمون مدارس نمونه دولتی به حساب می آید.

دانش آموزان و والدین عزیز در صورتی که هر سوالی درباره کلید سوالات آزمون نمونه دولتی داشتید یا نیاز به مشاوره تحصیلی و راهنمایی داشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

لینک های مفید

مدارس تیزهوشان

مدارس نمونه دولتی

مدارس شاهد

مدارس

مطالب مرتبط اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی

مدارس نمونه دولتی

ثبت نام آزمون نمونه دولتی

کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی

اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی

ثبت نام مدارس ماندگار البرز

www.azmoon.tehranedu.ir

منبع:

کلید سوالات آزمون نمونه دولتی


[ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به سایت تخصصی مشاوره تحصیلی تلفنی سپید سایت مشاوره تلفنی است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات