کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ایلام - www.azmoon.medu.ir

جمعه 14 ارديبهشت 1397
11:01
سپید

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ایلام

داوطلبان عزیز در صورتی که در زمینه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ایلام مشکلی داشتید یا نیاز به مشاوره تحصیلی داشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ایلام

همانطور که در ابتدای مقاله اشاره کردیم کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ایلام بصورت همزمان با سایر شهرها از یک هفته مانده به تاریخ برگزاری آزمون تیزهوشان توزیع می گردد و داوطلبان میتوانند کارت آزمون خود را دریافت نمایند.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ایلام بصورت اینترنتی و از طریق سامانه ثبت نام آزمون تیزهوشان به نشانی www.azmoon.medu.ir می باشد و داوطلبان عزیز باید قبل از روز آزمون اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه نمایند. داوطلبان عزیز توجه داشته باشید که دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ایلام برای شرکت در جلسه آزمون الزامی میباشد و عدم داشتن کارت آزمون موجب جلوگیری از حضور داوطلب از جلسه آزمون می باشد.

راهنمای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ایلام

داوطلبانی که ثبت نام اولیه آزمون تیزهوشان را انجام داده اند مطمئنا با سامانه ثبت نام مدارس استعداد درخشان www.azmoon.medu.ir آشنایی کامل را دارند. همانطور که اطلاع دارید تمامی مراحل ثبت نام آزمون تیزهوشان اعم از ثبت نام اولیه ، پرداخت هزینه آزمون تیزهوشان ، دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ، دریافت کلید سوالات آزمون تیزهوشان و اعلام نتایج آزمون تیزهوشان از طریق همین سامانه انجام می گیرد که در ادامه شما داوطلبان را با نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ایلام آشنا می کنیم.

برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ایلام داوطلبان پس از ورود به سایت www.azmoon.medu.ir ، وارد پنل دانش آموزی خود شده و مطابق با عکس زیر میتوانند کارت آزمون خود را مشاهده و پرینت نمایند.

[caption id="attachment_1680" align="aligncenter" width="600"]کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ایلام کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ایلام[/caption]

نکات مهم در زمینه کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

به خاطر اینکه همراه داشتن کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان در روز آزمون الزامی می باشد پس دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ایلام برای دانش آموزان اهمیت بسیاری دارد.

داوطلبان عزیز باید توجه داشته باشند که به هنگام دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ، اطلاعاتی بر روی این کارت مندرج شده است که مربوط به اطلاعات داوطلبی آنان می باشد. همچنین از دیگر اطلاعات مهم مندرج بر روی کارت آزمون تیزهوشان مربوط به زمان دقیق برگزاری آزمون تیزهوشان و آدرس محل برگزاری آزمون تیزهوشان شهر ایلام می باشد که داوطلبان باید دقت کافی را داشته باشند.

همچنین داوطلبانی که پس از دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ایلام در صورت داشت مغایرت اطلاعات داوطلبی میتوانند جهت ویرایش و تحصحیح اطلاعات خود به واحد سنجش آموزش و پرورش منطقه محل سکونت خود مراجعه نمایند.

داوطلبان عزیز در صورتی که در زمینه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ایلام مشکلی داشتید می توانید از ساعت 8 صبح تا 12 شب هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

ظرفیت مدارس تیزهوشان ایلام

پس از اینکه با نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ایلام آشنا شدید ، در ادامه مقاله قصد داریم ظرفیت مدارس تیزهوشان شهر ایلام به تفکیک مقاطع تحصیلی ارائه نماییم. مدارس تیزهوشان شهر ایلام در دو پایه هفتم و دهم اقدام به پذیرش دانش آموزان می نماید.

مدارس متوسطه اول تیزهوشان ایلام و مدارس متوسطه دوم تیزهوشان ایلام شامل مدارس دخترانه و پسرانه می باشد که در ذیل به تفکیک ارائه شده است و شما داوطلبان عزیز میتوانید بر اساس علاقه خود اولویت بندی خود را انجام دهید.

[caption id="attachment_1682" align="aligncenter" width="600"]کارت ورود به جلسه تیزهوشان ایلام کارت ورود به جلسه تیزهوشان ایلام[/caption]

ظرفیت مدارس پسرانه تیزهوشان دوره متوسطه اول و دوم ایلام

پسرانه دوره اول استعدادهای درخشان شهید بهشتی ایلام ، تعداد ظرفیت 54

پسرانه دوره دوم استعدادهای درخشان شهید بهشتی ایلام ، ظرفیت ریاضی و فیزیک ۱۲ ، علوم انسانی ۸

ظرفیت مدارس دخترانه تیزهوشان دوره متوسطه اول و دوم ایلام

دخترانه دوره اول استعدادهای درخشان فرزانگان ایلام ، تعداد ظرفیت 54

دخترانه دوره دوم استعدادهای درخشان فرزانگان ایلام ، ظرفیت ریاضی و فیزیک ۶ ، علوم انسانی ۱۰

داوطلبان عزیز برای مشاوره تحصیلی ثبت نام آزمون تیزهوشان شهر ایلام و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ایلام می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

لینک های مفید

مدارس تیزهوشان

مدارس نمونه دولتی

مدارس شاهد

مدارس

مطالب مفید کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ایلام - www.azmoon.medu.ir

www.azmoon.medu.ir

ثبت نام آزمون تیزهوشان

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان

پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ایلام

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان

منبع:

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ایلام - www.azmoon.medu.ir

برچسب ها: کارت ورود به جلسه، آزمون تیزهوشان ایلام، تیزهوشان، مشاوره تحصیلی تلفنی، مشاوره تخصصی سپید ,

[ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به سایت تخصصی مشاوره تحصیلی تلفنی سپید سایت مشاوره تلفنی است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات