ثبت نام دانشگاه آزاد اراک www.azmoon.org

شنبه 12 خرداد 1397
16:05
سپید

ثبت نام دانشگاه آزاد اراک

دانشگاه آزاد اراک به دو صورت اقدام به پذیرش دانشجو می نماید :

پذیرش با آزمون دانشگاه آزاد اراک از طریق کنکور سراسری می باشد با این تفاوت که داوطلبان پس از شرکت در کنکور سراسری و دریافت کارنامه کنکور ، باید با مراجعه به سایت www.azmoon.org انتخاب رشته دانشگاه آزاد را بصورت مجزا انجام دهند.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اراک

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اراک یکی از پرطرفدارترین دوره هایی است که در چند سال اخیر مورد توجه داوطلبان عزیز برای ورود به دانشگاه آزاد بوده است. ثبت نام دانشگاه آزاد اراک در مقطع کاردانی و کارشناسی کاملا بدون کنکور بوده و تقریبا 95 درصد رشته های دانشگاه آزاد اراک در این مقاطع بصورت بدون کنکور ارائه می شوند.

در ثبت نام دانشگاه آزاد اراک بدون کنکور ، داوطلبان برای ورود به دانشگاه نیاز به شرکت در هیچ آزمونی را نداشته و میتوانند به آسانی در رشته مورد علاقه خود ادامه تحصیل دهند.

آدرس واحدهای دانشگاهی استان مرکزی

نام واحد دانشگاهیآدرس دانشگاهاطلاعات تماس
دانشگاه آزاد آشتیاناستان مرکزی، بلوار امام خمینیاستان مرکزی، بلوار امام خمینی
دانشگاه آزاد اراکاستان مرکزی، اراک، میدان امام خمینی(ره)، بلوار امام خمینی (ره) ، شهرک دانشگاهی امیر کبیر دانشگاه آزاد اسلامی9 - 08634132451
دانشگاه آزاد تفرشاستان مرکزی، تفرش، میدان معلم به سمت جاده معین آباد4-08636238501
دانشگاه آزاد جاسباستان مرکزی، دلیجان، جاسب، شهرک باران08644263512
دانشگاه آزاد خمیناستان مرکزی، خمین، بلوار شهدای دانشجو، بلوار دانشگاه، شهرک دانشگاهی7-08646337801
دانشگاه آزاد خنداباستان مرکزی، اراک، خنداب بلوار امام خمینی (ره)35624300-086
دانشگاه آزاد دلیجاناستان مرکزی، دلیجان،کیلومتر 5 محور سلفچگان5- 08644242201
دانشگاه آزاد ساوهاستان مرکزی، ساوه، کیلومتر 4 جاده نورعلیبیک6-42433342-086
دانشگاه آزاد شازنداستان مرکزی، شهرستان شازند، خیابان انقلاب، کیلومتر یک جاده حک38229230- 086
دانشگاه آزاد فراهاناستان مرکزی، فراهان، شهر فرمهین، انتهای بلوارادیب08633722116 - 08633722327
دانشگاه آزاد محلاتاستان مرکزی، شهرستان محلات، بلوار آیت الله خامنه ای ، خیابان08643257570
دانشگاه آزاد مهاجراناستان مرکزی، کیلومتر20 جاده بروجردـ‌شهر جدید مهاجران ، بلوار شهید مفتح08638626818
دانشگاه آزاد نراقاستان مرکزی، نراق، خیابان ، امام خمینی (ره)4-08664463481
دانشگاه آزاد کمیجاناستان مرکزی، کمیجان، میدان دانشگاه، بلوار دانشگاه08635454649

زمان و نحوه ثبت نام دانشگاه آزاد اراک

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اراک برای نیمسال اول و نیمسال دوم تحصیلی انجام میگیرد. براساس زمانبندی اعلام شده ثبت نام ورودی مهر از نیمه دوم تیر و ثبت نام ورودی بهمن از اواخر آذر ماه شروع می شود.

در ثبت نام دانشگاه آزاد اراک بصورت بدون کنکور ، داوطلبان عزیز با هر شرایطی و با هر مدرکی می توانند در مقاطع و رشته هایی که شرایط آن را دارند ثبت نام نمایند. در واقع مهمترین شرط قبولی در ثبت نام دانشگاه آزاد اراک شرط معدل داوطلب می باشد.

ثبت نام دانشگاه آزاد اراک بصورت اینترنتی و از طریق معاونت سنجش دانشگاه آزاد به نشانی www.azmoon.org انجام می گیرد و متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه اقدام به ثبت نام نمایند.

[caption id="attachment_4196" align="aligncenter" width="600"] ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اراک[/caption]

ثبت نام دانشگاه آزاد اراک در مقطع کاردانی

ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد اراک به صورت بدون کنکور بوده و داوطلبان مجاز به انتخاب رشته مورد علاقه خود ، از بین لیست رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد می باشند.

  • ثبت نام کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد اراک

داوطلبانی مجاز به شرکت در دوره کاردانی پیوسته می باشند که حداقل دارای مدرک دیپلم باشند. این دوره از ثبت نام دانشگاه آزاد اراک مختص فارغ التحصیلان شاخه فنی و حرفه ای و کار و دانش بوده و عمده ترین رشته های کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد را رشته های فنی مهندسی تشکیل می دهند. البته دیپلمه های شاخه نظری نیز میتوانند در این دوره از ثبت نام دانشگاه آزاد اراک شرکت نمایند.

  • ثبت نام کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد اراک

دوره کاردانی دانشگاه آزاد نیز به مانند کاردانی پیوسته دو ساله بوده و پس از فارغ التحصیلی مدرک کاردانی به دانشجویان اعطاء می گردد ولی با این تفاوت که داشتن مدرک پیش دانشگاهی شرط ورود به این دوره از ثبت نام دانشگاه آزاد اراک می باشد.

در انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد برای مقطع کاردانی هر داوطلبی 20 انتخاب دارد که باید در فرم ثبت نام دانشگاه آزاد اراک اقدام به انتخاب رشته نماید.

داوطلبان عزیز برای مشاوره تحصیلی ثبت نام دانشگاه آزاد اراک در مقطع کاردانی و اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد اراک میتوانید همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب از طریق تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

مطالب مرتبط با کاردانی دانشگاه آزاد اراک

ثبت نام دانشگاه آزاد اراک در مقطع کارشناسی

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد اراک از محبوب ترین دوره های بدون کنکور می باشد ، بطوری که اکثر متقاضیان ثبت نام دانشگاه آزاد اراک در این دوره شرکت می کنند. لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد اراک در گروه های آزمایشی مختلف توزیع شده است و همین تنوع رشته ها دلیلی بر پر متقاضی بودن این دوره از ثبت نام دانشگاه آزاد اراک می باشد.

  • ثبت نام کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد اراک

بسیاری از داوطلبانی که موفق به قبولی در کنکور سراسری نشده اند از عمده ترین متقاضیان شرکت در دوره های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد می باشند. یکی از مهمترین شرط ورود به این دوره داشتن مدرک پیش دانشگاهی می باشند. همچنین داوطلبانی که مدرک کاردانی داشته باشند نیز میتوانند در مقطع کارشناسی پیوسته ثبت نام دانشگاه آزاد اراک شرکت کنند.

  • ثبت نام کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد اراک

مقطع کارشناسی ناپیوسته یا همان کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد مختص فارغ التحصیلان مقطع کاردانی می باشد. برای ثبت نام در این مقطع حتما و حتما نیاز به مدرک کاردانی می باشد ، یعنی داوطلبانی که بصورت کارشناسی پیوسته تحصیل نموده و یک مدرک لیسانس دارند و مدرک کاردانی ندارند ، نمی توانند در این دوره ازثبت نام دانشگاه آزاد اراک شرکت کنند.

در ثبت نام مقطع کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد اراک داوطلبان مجاز هستند بدون توجه به رشته کاردانی خود هر رشته ای که علاقه دارند را انتخاب نمایند. هر داوطلبی باید از لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد بر اساس علاقه خود 20 رشته را انتخاب نماید.

داوطلبان عزیز برای ثبت نام دانشگاه آزاد اراک در مقطع کارشناسی و اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد اراک میتوانید همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب از طریق تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

مطالب مرتبط با کارشناسی دانشگاه آزاد اراک

[caption id="attachment_4198" align="aligncenter" width="746"] کانال تلگرام دانشگاه آزاد اراک[/caption]

داوطلبان عزیز برای مشاوره تحصیلی ثبت نام دانشگاه آزاد اراک و اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد میتوانید همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب از طریق تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

مطالب مفید ثبت نام دانشگاه آزاد اراک

منبع:

ثبت نام دانشگاه آزاد اراک www.azmoon.org[ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به سایت تخصصی مشاوره تحصیلی تلفنی سپید سایت مشاوره تلفنی است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات