ثبت نام دانشگاه آزاد سنندج www.azmoon.org

چهارشنبه 16 خرداد 1397
10:11
سپید

ثبت نام دانشگاه آزاد سنندج

دانشگاه آزاد سنندج به دو صورت اقدام به پذیرش دانشجو می نماید :

پذیرش با آزمون دانشگاه آزاد سنندج از طریق کنکور سراسری می باشد با این تفاوت که داوطلبان پس از شرکت در کنکور سراسری و دریافت کارنامه کنکور ، باید با مراجعه به سایت www.azmoon.org انتخاب رشته دانشگاه آزاد را بصورت مجزا انجام دهند.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد سنندج

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد سنندج یکی از پرطرفدارترین دوره هایی است که در چند سال اخیر مورد توجه داوطلبان عزیز برای ورود به دانشگاه آزاد بوده است.ثبت نام دانشگاه آزاد سنندج در مقطع کاردانی و کارشناسی کاملا بدون کنکور بوده و تقریبا 95 درصد رشته های دانشگاه آزاد سنندج در این مقاطع بصورت بدونکنکور ارائه می شوند.

در ثبت نام دانشگاه آزاد سنندج بدون کنکور ، داوطلبان برای ورود به دانشگاه نیاز به شرکت در هیچ آزمونی را نداشته و میتوانند به آسانی در رشته مورد علاقه خود ادامه تحصیل دهند.

آدرس واحدهای دانشگاهی استان کردستان

نام واحد دانشگاهیآدرس دانشگاهاطلاعات تماس
دانشگاه آزاد بانهاستان کردستان، بانه، میدان امام، خیابان صلاح الدین ایوبی شمالی34267997-087
دانشگاه آزاد بیجاراستان کردستان، بیجار، میدان جهاد3-08738237541
دانشگاه آزاد سقزاستان کردستان، سقز، انتهای بلوار شهدای هفتم تیر08736244751 - 08736249027
دانشگاه آزاد سنندجبلوار پاسداران، تقاطع سعدی3-33288661(087)
دانشگاه آزاد قروهاستان کردستان، شهرستان قروه، انتهای بلوار سید جمال الدین اسدآبادی، میدان جانبازان6-08735232995 - 08735232998
دانشگاه آزاد مریواناستان کردستان، مریوان، کیلومتر 2 جاده سنندج- مریوان08734549195

زمان و نحوه ثبت نام دانشگاه آزاد سنندج

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد سنندج برای نیمسال اول و نیمسال دوم تحصیلی انجام میگیرد. براساس زمانبندی اعلام شده ثبت نام ورودی مهر از نیمه دوم تیر و ثبت نام ورودی بهمن از اواخر آذر ماه شروع می شود.

در ثبت نام دانشگاه آزاد سنندج بصورت بدون کنکور ، داوطلبان عزیز با هر شرایطی و با هر مدرکی می توانند در مقاطع و رشته هایی که شرایط آن را دارند ثبت نام نمایند. در واقع مهمترین شرط قبولی در ثبت نام دانشگاه آزاد سنندج شرط معدل داوطلب می باشد.

ثبت نام دانشگاه آزاد سنندج بصورت اینترنتی و از طریق معاونت سنجش دانشگاه آزاد به نشانی www.azmoon.org انجام می گیرد و متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه اقدام به ثبت نام نمایند.

[caption id="attachment_4211" align="aligncenter" width="600"] ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد سنندج[/caption]

ثبت نام دانشگاه آزاد سنندج در مقطع کاردانی

ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد سنندج به صورت بدون کنکور بوده و داوطلبان مجاز به انتخاب رشته مورد علاقه خود ، از بین لیست رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد می باشند.

  • ثبت نام کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد سنندج

داوطلبانی مجاز به شرکت در دوره کاردانی پیوسته می باشند که حداقل دارای مدرک دیپلم باشند. این دوره از ثبت نام دانشگاه آزاد سنندج مختص فارغ التحصیلان شاخه فنی و حرفه ای و کار و دانش بوده و عمده ترین رشته های کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد را رشته های فنی مهندسی تشکیل می دهند. البته دیپلمه های شاخه نظری نیز میتوانند در این دوره از ثبت نام دانشگاه آزاد سنندج شرکت نمایند.

  • ثبت نام کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد سنندج

دوره کاردانی دانشگاه آزاد نیز به مانند کاردانی پیوسته دو ساله بوده و پس از فارغ التحصیلی مدرک کاردانی به دانشجویان اعطاء می گردد ولی با این تفاوت که داشتن مدرک پیش دانشگاهی شرط ورود به این دوره از ثبت نام دانشگاه آزاد سنندج می باشد.

در انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد برای مقطع کاردانی هر داوطلبی 20 انتخاب دارد که باید در فرم ثبت نام دانشگاه آزاد سنندج اقدام به انتخاب رشته نماید.

داوطلبان عزیز برای مشاوره تحصیلی ثبت نام دانشگاه آزاد سنندج در مقطع کاردانی و اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد سنندج میتوانید همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب از طریق تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

مطالب مرتبط با کاردانی دانشگاه آزاد سنندج

ثبت نام دانشگاه آزاد سنندج در مقطع کارشناسی

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد سنندج از محبوب ترین دوره های بدون کنکور می باشد ، بطوری که اکثر متقاضیان ثبت نام دانشگاه آزاد سنندج در این دوره شرکت می کنند. لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد سنندج در گروه های آزمایشی مختلف توزیع شده است و همین تنوع رشته ها دلیلی بر پر متقاضی بودن این دوره از ثبت نام دانشگاه آزاد سنندج می باشد.

  • ثبت نام کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد سنندج

بسیاری از داوطلبانی که موفق به قبولی در کنکور سراسری نشده اند از عمده ترین متقاضیان شرکت در دوره های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد می باشند. یکی از مهمترین شرط ورود به این دوره داشتن مدرک پیش دانشگاهی می باشند. همچنین داوطلبانی که مدرک کاردانی داشته باشند نیز میتوانند در مقطع کارشناسی پیوسته ثبت نام دانشگاه آزاد سنندج شرکت کنند.

  • ثبت نام کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد سنندج

مقطع کارشناسی ناپیوسته یا همان کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد مختص فارغ التحصیلان مقطع کاردانی می باشد. برای ثبت نام در این مقطع حتما و حتما نیاز به مدرک کاردانی می باشد ، یعنی داوطلبانی که بصورت کارشناسی پیوسته تحصیل نموده و یک مدرک لیسانس دارند و مدرک کاردانی ندارند ، نمی توانند در این دوره ازثبت نام دانشگاه آزاد سنندج شرکت کنند.

در ثبت نام مقطع کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد سنندج داوطلبان مجاز هستند بدون توجه به رشته کاردانی خود هر رشته ای که علاقه دارند را انتخاب نمایند. هر داوطلبی باید از لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد بر اساس علاقه خود 20 رشته را انتخاب نماید.

داوطلبان عزیز برای ثبت نام دانشگاه آزاد سنندج در مقطع کارشناسی و اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد سنندج میتوانید همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب از طریق تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

مطالب مرتبط با کارشناسی دانشگاه آزاد سنندج

[caption id="attachment_4213" align="aligncenter" width="746"] کانال تلگرام دانشگاه آزاد سنندج[/caption]

داوطلبان عزیز برای مشاوره تحصیلی ثبت نام دانشگاه آزاد سنندج و اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد میتوانید همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب از طریق تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

مطالب مفید ثبت نام دانشگاه آزاد سنندج

منبع:

ثبت نام دانشگاه آزاد سنندج www.azmoon.org[ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 3 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به سایت تخصصی مشاوره تحصیلی تلفنی سپید سایت مشاوره تلفنی است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات