نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد

چهارشنبه 16 خرداد 1397
11:04
سپید

نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد

داوطلبان عزیز در صورتی که در زمینه نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد و بطور کلی درباره دانشگاه آزاد مشکلی داشتید یا نیاز به مشاوره تحصیلی داشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

[caption id="attachment_4277" align="aligncenter" width="600"]نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد[/caption]

موارد مطرح در نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد

به طور کلی نه تنها نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد بلکه دیگر نرم افزار های انتخاب رشته برای داوطلبانی که اطلاعات و همچنین تجربه خاصی در زمینه انتخاب رشته ندارند می توان بسیار مفید واقع شود. الته این بدین معنا نیست که تنها به اطلاعات خروجی نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد توه نماییم. بلکه این اطلاعات در واقع به مانند راهنما می باشند. در این بخش البته به صورت فهرست وار به بیان تیتر های اصلی این مقاله می پردازیم تا داوطلبان و خوانندگاه با موضوع نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد ارتباط مناسبی داشته باشند. از جمله این موضوعات می توان به این چند مورد اشاره نمود.

  1. اساس و پایه نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد
  2. نحوه استفاده از نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد
  3. میزان واقعی بودن خروجی نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد

اساس و پایه نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد

نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد در کنار سایر نرم افزار های انتخاب رشته در واقع با استفاده از اطلاعاتی که از داوطلبان دریافت می نماید به صورت شبیه سازی شده اقدام به انتخا رشته مجازی می نماید و در آن از اطلاعات دیگر داوطلبان که در نرم افزار بارگذاری شده است استفاده می نماید. از این رو هر چه اطلاعات بارگذاری شده در این نرم افزار ها بیشتر باشد نتیجه خروجی می تواند بهتر باشد.

نحوه استفاده از نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد

به هنگام استفاده از نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد داوطلبان بایستی برخی از داده ها را وارد نرم افزار نمایند تا با استفاده از تحلیل این داده ها امکان انتخاب رشته مجازی فراهم گردد. از جمله این اطلاعات که نیاز است با هنگام استفاده از نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد وارد شود می توان به رتبه گروه آزمایشی داوطلب ، سهمیه ها ، رتبه کشوری داوطلب ، تراز داوطلب در زیرگروه های مختلف می باشد. این اطلاعات در واقع فاکتور های موثر در انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد به حساب می آیند. به طور مثال در سهمیه ها می توان به سهمیه های عادی ، بسیج و ایثارگری اشاره نمود که هر کدام شرایط خاصی را برای موفقیت داوطلب فراهم می سازند.

[caption id="attachment_4278" align="aligncenter" width="600"]نرم افزار انتخاب رشته آزاد نرم افزار انتخاب رشته آزاد[/caption]

میزان واقعی بودن نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد

همانگونه که در بخش های قبل بیان شد نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد از طریق برخی داده هایی که در آن بارگذاری شده کار خود را انجام می دهد. و همچنین بیان شد که هر چه این اطلاعات بیشتر باشد انتخاب رشته مناسبی انجام خواهد گرفت. اما مورد اصلی این است که این اطلاعات مربوط به انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد در سال گذشته می باشد. از این رو نمی توان به طور صد در صد به اطلاعات خروجی آن اطمینان داشت. به همین جهت بیان کردیم که خروجی نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد می توان جنبه راهنما را داشته باشد. از این اطلاعات می توان در انتخاب رشته اصلی خود استفاده نماییم اما نه به صورت خام و دست نخورده بلکه بایستی با اصلاح و تغییر این اطلاعات آن را بروز نمایی کرده و حالت شخصی سازی نماییم تا بتوانیم به عنوان انتخاب رشته منحصر به فرد برای خود در آوریم.

داوطلبان عزیز در صورتی که در زمینه نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد و بطور کلی درباره دانشگاه آزاد مشکلی داشتید یا نیاز به مشاوره تحصیلی داشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

لینک های مفید

کاردانی دانشگاه آزاد

کارشناسی دانشگاه آزاد

کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

دکتری دانشگاه آزاد

رشته های دانشگاه آزاد

ثبت نام دانشگاه آزاد

شهریه دانشگاه آزاد

نتایج دانشگاه آزاد

دفترچه دانشگاه آزاد

تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد

انتخاب رشته دانشگاه آزاد

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

زمان ثبت نام دانشگاه آزاد

دانشگاه آزاد

مطالب مفید نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد

نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری

نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری

کارشناسی دانشگاه آزاد

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد

لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد

شهریه رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد

دفترچه ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد

تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد

دفترچه تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد

منبع:

نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد


[ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به سایت تخصصی مشاوره تحصیلی تلفنی سپید سایت مشاوره تلفنی است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات