ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن 97

چهارشنبه 16 خرداد 1397
11:13
سپید

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن 97

داوطلبان عزیز در صورتی که در زمینه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن 97 و بطور کلی درباره دانشگاه علمی کاربردی مشکلی داشتید یا نیاز به مشاوره تحصیلی داشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

[caption id="attachment_4300" align="aligncenter" width="600"]ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن 97 ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن 97[/caption]

موارد مطرح در ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن 97

همانگونه که در بخش های مختلف بیان کردیم دانشگاه علمی کاربردی در دو مقطع کاردانی و کاردانی به کارشناسی اقدام به ثبت نام دانشجو می نماید. البته برای مقطع کارشناسی ارشد نیز در گذشته دانشجو پذبرش داشته که هنوز در این زمینه اطلاعیه ای مبنی بر پذیرش در سال 97 صادر نگردیده است. در ابتدا نیز به مانند دیگر مقالات به بیان موارد مطرح در زمینه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن 97 می پردازیم تا داوطلبان با ذهنیتی باز برای مطالعه این مقاله اقدام نمایند. از این رو می توان در این زمینه به این موارد اشاره نمود.

  1. زمان شروع ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن 97
  2. نحوه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن 97
  3. توضیحات پایانی در ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن 97

زمان شروع ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن 97

آن دسته از داوطلبان که امسال با هدف تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی را در سر دارند بایستی برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن 97 در بازه های زمانی که در این بخش اعلام می داریم اقدام نمایند. از این رو این دسته از داوطلبان برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن 97 در دو مقطع کاردانی و کاردانی به کارشناسی اقدام نمایند. برای ورودی مهر نیز در اواسط تابستان 97 و یا به طور دقیق تر در مرداد ماه امسال برای این منظور بر اساس دستور العملی که رد بخش بعد بیان خواهیم کرد اقدام نمایند. برای ورودی بهمن ماه این دانشگاه نیز می توانند از بازه زمانی دی ماه خود را برای ثبت نام آماده سازند.

نحوه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن 97

به طور کلی داوطلبان تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی در اکثر مراحل ثبت نام خود با سامانه سنجش و آموزش کشور به نشانی sanjesh.org در برخورد خواهند بود. از این رو برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن 97 بایستی به این سامانه مراجعه نمایند. به هنگام ورود به این سامانه نیز بخش دانشگاه علمی کاربردیقسمت جداگانه ای است که تمامی مراحل ثبت نام و اعلام نتایج این دانشگاه در این بخش صورت می گیرد. از این رو برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن 97ابتدا با ورود به این بخش از سایت سنجش اقدام به دریافت دفترچه ثبت نام نمایید. پس از دریافت دفترچه ثبت نام و مطالعه آن خرید کارت ثبت نام مرحله بعدی در فرایند ثبت نام به حساب می آید. پس از خرید کارت ثبت نام داوطلبان بایستی با توجه به رشته محل هایی که در دفترچه انتخاب رشته برای مقطع مورد نظر آنها تعریف شده است اقدام به انتخاب و ورود این رشته محل ها در بخش های تعیین شده نمود. لازم به ذکر می باشد که در پایان مراحل ثبت نام داوطلبان بایستی شماره پروند و شماره داوطلبی خود را دریافت نمایند و آن را نزد خود تا زمان اعلام نتایج نگه داری نمایند.

[caption id="attachment_4301" align="aligncenter" width="600"]ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 97 ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 97[/caption]

توضیحات پایانی در ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن 97

یکی از مواردی که داوطلبان در زمینه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن 97 توجه نمایند این امر می باشد که داوطلبان در واقع برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بایستی اقدام به انتخاب تعدادی رشته نمایند که شازمان سنجش با بررسی برخی موارد مانند معدل آخرین مدرک و بومی بودن در نهایت اعلام می دارد که داوطلب نامبرده در کدام یک از این رشته محل های انتخابی پذیرش کسب نموده و می تواند تحصیل نماید. به همین جهت نمی توان به طور کامل بیان کرد که ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی تماما بدون آزمون بوده بلکه بایستی تا حدی آن را بر اساس سوابق تحصیلی دانست. همچنین داوطلبان در زمینه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن 97 توجه داشته باشند که این ثبت نام همیشه مرحله تکمیل ظرفیت نیز دارد. از این رو در صورتی در این مرحله داوطلب در رشته مورد نظر خود پذیرش کسب نکرد می تواند برای تکمیل ظرفیت اقدام نماید.

در نهایت داوطلبان عزیز می تواند برای کسب دیگر اطلاعات در زمینه دانشگاه علمی کاربردی به مقالاتی که لینک آنها در انتهایی این مقاله قرار داده شده است مراجعه نمایند.

داوطلبان عزیز در صورتی که در زمینه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن 97 و بطور کلی درباره دانشگاه علمی کاربردی مشکلی داشتید یا نیاز به مشاوره تحصیلی داشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

مطالب مفید

رشته های علمی کاربردی

ثبت نام علمی کاربردی

دفترچه علمی کاربردی

نتایج علمی کاربردی

شهریه علمی کاربردی

ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی

زمان ثبت نام علمی کاربردی

مطالب مرتبط با ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن 97

کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

دفترچه ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

میزان شهریه کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

اعلام نتایج کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

سامانه هم آوا

کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

دفترچه ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

اعلام نتایج کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

میزان شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

منبع:

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مهر و بهمن 97


[ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 3 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به سایت تخصصی مشاوره تحصیلی تلفنی سپید سایت مشاوره تلفنی است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات