کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ارومیه - www.azmoon.medu.ir

جمعه 14 ارديبهشت 1397
11:35
سپید

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ارومیه

داوطلبان عزیز در صورتی که در زمینه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ارومیه مشکلی داشتید یا نیاز به مشاوره تحصیلی داشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ارومیه

همانطور که در ابتدای مقاله اشاره کردیم کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ارومیه بصورت همزمان با سایر شهرها از یک هفته مانده به تاریخ برگزاری آزمون تیزهوشان توزیع می گردد و داوطلبان میتوانند کارت آزمون خود را دریافت نمایند.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ارومیه بصورت اینترنتی و از طریق سامانه ثبت نام آزمون تیزهوشان به نشانی www.azmoon.medu.ir می باشد و داوطلبان عزیز باید قبل از روز آزمون اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه نمایند. داوطلبان عزیز توجه داشته باشید که دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ارومیه برای شرکت در جلسه آزمون الزامی میباشد و عدم داشتن کارت آزمون موجب جلوگیری از حضور داوطلب از جلسه آزمون می باشد.

راهنمای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ارومیه

داوطلبانی که ثبت نام اولیه آزمون تیزهوشان را انجام داده اند مطمئنا با سامانه ثبت نام مدارس استعداد درخشان www.azmoon.medu.ir آشنایی کامل را دارند. همانطور که اطلاع دارید تمامی مراحل ثبت نام آزمون تیزهوشان اعم از ثبت نام اولیه ، پرداخت هزینه آزمون تیزهوشان ، دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ، دریافت کلید سوالات آزمون تیزهوشان و اعلام نتایج آزمون تیزهوشان از طریق همین سامانه انجام می گیرد که در ادامه شما داوطلبان را با نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ارومیه آشنا می کنیم.

برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ارومیه داوطلبان پس از ورود به سایت www.azmoon.medu.ir ، وارد پنل دانش آموزی خود شده و مطابق با عکس زیر میتوانند کارت آزمون خود را مشاهده و پرینت نمایند.

[caption id="attachment_1652" align="aligncenter" width="600"]کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ارومیه کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ارومیه[/caption]

نکات مهم در زمینه کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

به خاطر اینکه همراه داشتن کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان در روز آزمون الزامی می باشد پس دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ارومیه برای دانش آموزان اهمیت بسیاری دارد.

داوطلبان عزیز باید توجه داشته باشند که به هنگام دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ، اطلاعاتی بر روی این کارت مندرج شده است که مربوط به اطلاعات داوطلبی آنان می باشد. همچنین از دیگر اطلاعات مهم مندرج بر روی کارت آزمون تیزهوشان مربوط به زمان دقیق برگزاری آزمون تیزهوشان و آدرس محل برگزاری آزمون تیزهوشان شهر ارومیه می باشد که داوطلبان باید دقت کافی را داشته باشند.

همچنین داوطلبانی که پس از دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ارومیه در صورت داشت مغایرت اطلاعات داوطلبی میتوانند جهت ویرایش و تحصحیح اطلاعات خود به واحد سنجش آموزش و پرورش منطقه محل سکونت خود مراجعه نمایند.

داوطلبان عزیز در صورتی که در زمینه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ارومیه مشکلی داشتید می توانید از ساعت 8 صبح تا 12 شب هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

ظرفیت مدارس تیزهوشان ارومیه

پس از اینکه با نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ارومیه آشنا شدید ، در ادامه مقاله قصد داریم ظرفیت مدارس تیزهوشان شهر ارومیه به تفکیک مقاطع تحصیلی ارائه نماییم. مدارس تیزهوشان شهر ارومیه در دو پایه هفتم و دهم اقدام به پذیرش دانش آموزان می نماید.

مدارس متوسطه اول تیزهوشان ارومیه و مدارس متوسطه دوم تیزهوشان ارومیه شامل مدارس دخترانه و پسرانه می باشد که در ذیل به تفکیک ارائه شده است و شما داوطلبان عزیز میتوانید بر اساس علاقه خود اولویت بندی خود را انجام دهید.

[caption id="attachment_1654" align="aligncenter" width="600"]کارت ورود به جلسه تیزهوشان ارومیه کارت ورود به جلسه تیزهوشان ارومیه[/caption]

ظرفیت مدارس پسرانه تیزهوشان دوره متوسطه اول و دوم ارومیه

پسرانه دوره اول استعدادهای درخشان شهید بهشتی ارومیه ناحیه یک ، تعداد ظرفیت ۱۱۶

پسرانه دوره اول استعدادهای درخشان علامه حلی خوی ، تعداد ظرفیت ۶۰

پسرانه دوره اول استعدادهای درخشان شهید بهشتی سلماس ، تعداد ظرفیت۴۰

پسرانه دوره اول استعدادهای درخشان شهید بهشتی ماکو ، تعداد ظرفیت ۲۴

پسرانه دوره اول استعدادهای درخشان شهید بهشتی میاندوآب ، تعداد ظرفیت ۴۸

پسرانه دوره اول استعدادهای درخشان شهید بهشتی نقده ، تعداد ظرفیت ۲۴

پسرانه دوره دوم استعدادهای درخشان شهید بهشتی دو ارومیه ناحیه دو ، ظرفیت رشته ریاضی و فیزیک ۲۵ ، رشته علوم تجربی ۲۵

پسرانه دوره دوم استعدادهای درخشان علامه حلی خوی ، ظرفیت رشته ریاضی و فیزیک ۱۲ ، رشته علوم تجربی ۸

پسرانه دوره دوم استعدادهای درخشان شهید بهشتی مهاباد ، ظرفیت رشته ریاضی و فیزیک ۲۰ ، رشته علوم تجربی ۲۰

پسرانه دوره دوم استعدادهای درخشان شهید بهشتی میاندوآب ، ظرفیت رشته ریاضی و فیزیک ۱۲ ، رشته علوم تجربی ۴

ظرفیت مدارس دخترانه تیزهوشان دوره متوسطه اول و دوم ارومیه

دخترانه دوره اول استعدادهای درخشان فرزانگان ناحیه یک ارومیه ، ظرفیت ۱۱۲

دخترانه دوره اول استعدادهای درخشان فرزانگان اکبر همتی خوی ، ظرفیت ۵۸

دخترانه دوره اول استعدادهای درخشان فرزانگان سلماس ، ظرفیت ۴۰

دخترانه دوره اول استعدادهای درخشان فرزانگان ماکو ، ظرفیت ۲۲

دخترانه دوره اول استعدادهای درخشان فرزانگان میاندوآب ، ظرفیت۴۸

دخترانه دوره اول استعدادهای درخشان فرزانگان نقده ، ظرفیت ۲۴

دخترانه دوره دوم استعدادهای درخشان فرزانگان دو ناحیه دو ارومیه ، ظرفیت رشته ریاضی و فیزیک ۲۵ ، در رشته علوم تجربی ۲۵ .

دخترانه دوره دوم استعدادهای درخشان فرزانگان خوی ، ظرفیت رشته ریاضی و فیزیک ۱۰ ، در رشته علوم تجربی ۷ .

دخترانه دوره دوم استعدادهای درخشان فرزانگان مهاباد ، ظرفیت رشته ریاضی و فیزیک ۲۰ ، در رشته علوم تجربی ۲۰ .

دخترانه دوره دوم استعدادهای درخشان فرزانگان میاندوآب ، ظرفیت رشته ریاضی و فیزیک ۸ ، در رشته علوم تجربی ۴ .

داوطلبان عزیز برای مشاوره تحصیلی ثبت نام آزمون تیزهوشان شهر ارومیه و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ارومیه می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

لینک های مفید

مدارس تیزهوشان

مدارس نمونه دولتی

مدارس شاهد

برچسب ها: کارت ورود به جلسه، آزمون تیزهوشان ارومیه، تیزهوشان، مشاوره تحصیلی تلفنی، مشاوره تخصصی سپید ,

[ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 3 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به سایت تخصصی مشاوره تحصیلی تلفنی سپید سایت مشاوره تلفنی است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات