ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی قزوین

پنجشنبه 17 خرداد 1397
17:20
سپید

نام و آدرس مراکز علمی کاربردی قزوین

با توجه به اینکه مراکز دانشگاه علمی کاربردی زیادی در سطح شهر قزوین وجود دارد در جدول ذیل مراکز دانشگاه علمی کاربردی قزوین به تفکیک نام و آدرس آورده شده است . متقاضیان شرکت در ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی قزوین میتوانند برای دریافت اطلاعات بیشتر و همچنین اطلاع از لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی و لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی و لیست رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی با مشاورین سامانه سپید در تماس باشند.

نام مرکزآدرس
مرکز آموزش علمی - کاربردی بهزیستی استان قزوینجاده قدیم کرج مجتمع بهزیستی72 تن شهید
مرکز آموزش علمی - کاربردی شهید رجایی (قزوین)نواب شمالی - پایین تر ازفلکه شهید حسن پور
مرکز آموزش علمی - کاربردی جهاد کشاورزی قزوینقزوین - کیلومتر 5 جاده قزوین به تاکستان - قبل از ایستگاه پمپ بنزین اقبالیه- کیلومتر 3 جاده اختصاصی مرکز آموزش جهاد کشاورزی قزوین
مرکز آموزش علمی - کاربردی صنایع گاز ایرانقزوین- کوچه 16 پلاک 9
مرکز آموزش علمی - کاربردی علوم و فنون قزوینقزوین - شهر محمدیه
مرکز آموزش علمی - کاربردی خدمات فنی دنده

2- بلوار خرمشهر کوچه پنجم ساختمان خوارزمی3- میدان مینودر بلوار صنعت روبروی شهرک پردیس (مجتمع کارگاهی)

4- قزوین جاده قدیم تهران بعد از پلیس راه سابق (مجتمع آموزشی و کارگاهی )

موسسه آموزشی و پژوهشی وزارت صنایع و معادن (قزوین)ساختمان مرکزی قزوین - سه راه خیام نبش خیابان بلاغی- پلاک 45- تلفن 2220729 ساختمان شماره2:خیابان شهید بابایی -ک20- پلاک 9

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی قزوین

داوطلبانی که پیگیر ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی قزوین می باشند قطعا سوالات مختلفی در این زمینه برایشان مطرح می باشد که در این این بخش به صورت کوتاه به بیان این موارد خواهیم پرداخت.

  1. زمان ثبت نام علمی کاربردی قزوین
  2. شرایط ثبت نام علمی کاربردی قزوین
  3. شهریه علمی کاربردی قزوین
  4. نام و آدرس مراکز علمی کاربردی قزوین

زمان و نحوه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی قزوین

دانشگاه علمی کاربردی هرساله دو بار ثبت نام دارد که مهر ماه و بهمن ماه می باشد. ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی قزوین ورودی مهر ماه از اواسط مرداد ماه شروع می شود و ثبت نام ورودی بهمن ماه نیز از نیمه دوم بهمن ماه شروع می گردد.

روال ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی قزوین به مانند کلیه مراکز دانشگاه علمی کاربردی به صورت ذیل در چند مرحله انجام می گیرد :

لازم به ذکر می باشد که مرحله ثبت نام نهایی ، تنها مرحله ای از ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی قزوین می باشد که داوطلب بایستی به دانشگاه پذیرفته شده مراجعه نماید.

همانطور که می بینید تمامی مراحل ثبت نام علمی کاربردی قزوین بصورت اینترنتی بوده و سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org متصدی ثبت نام دوره های بدون کنکور علمی کاربردی می باشد.

از این رو متقاضیان ثبت نام علمی کاربردی قزوین می توانند در بازه زمانی اعلام شده با ورود به سایت سنجش مراحل ثبت نام خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. همچنین دفترچه علمی کاربردی نیز در سایت www.sanjesh.org قابل دانلود برای راهنمایی داوطلبان دانشگاه علمی کاربردی می باشد.

داوطلبان عزیز در صورتی که در زمینه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی قزوین و بطور کلی درباره دانشگاه علمی کاربردی نیاز به مشاوره تحصیلی داشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

مطالب مفید برای ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی قزوین

[caption id="attachment_4417" align="aligncenter" width="600"] ثبت نام علمی کاربردی قزوین[/caption]

شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی قزوین

اگرچه پذیرش در دانشگاه علمی کاربردی بصورت بدون کنکور می باشد ، اما سوابق تحصیلی داوطلب شرط اصلی برای قبولی در این دانشگاه می باشد. مقاضیان ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی در صورت داشتن شرایط ذیل شانس بیشتری برای قبولی در این دانشگاه خواهند داشت :

  • مرتبط بودن مدرک تحصیلی با رشته انتخابی
  • شرط معدل
  • سهمیه ایثارگران
  • سهمیه شاغل
  • بومی بودن

شرط کلی ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی قزوین داشتن مدرک تحصیلی متناسب با مقطع تحصیلی مورد نظر می باشد ، بدین صورت که جهت پذیرش در مقطع کاردانی دانشگاه علمی کاربردی ، نیاز به ارائه مدرک دیپلم و جهت پذیرش در مقطع کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی ، ارائه مدرک کاردانی الزامی می باشد.

مطالب مفید برای ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی قزوین

[caption id="attachment_4415" align="aligncenter" width="746"] تلگرام دانشگاه علمی کاربردی قزوین[/caption]

شهریه دانشگاه علمی کاربردی قزوین

شهریه علمی کاربردی نسبت به شهریه دانشگاه آزاد مناسب تر است اما در مقایسه با شهریه پیام نور و غیرانتفاعی مقداری بالاتر است. در واقع می توان گفت میزان شهریه کاردانی دانشگاه علمی کاربردی و میزان شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی برای تحصیل در این مقاطع نسبت به دانشگاه های دیگر مقرون به صرفه تر می باشد.

البته شهریه علمی کاربردی بستگی به رشته انتخابی داوطلب نیز دارد. با توجه به اینکه رشته های علمی کاربردی در گروه های مختلف آموزشی توزیع گردیده است ، بالطبع رشته هایی که دارای واحدهای عملی و آزمایشگاهی زیادی می باشند از شهریه بالاتری برخوردارند.

مطالب مفید برای ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی قزوین

داوطلبان عزیز برای مشاوره تحصیلی ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی قزوین و اطلاع از لیست رشته های علمی کاربردی قزوین می توانید از ساعت 8 صبح تا 12 شب با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

مطالب مفید ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی قزوین

رشته های علمی کاربردی قزوین

ثبت نام علمی کاربردی قزوین

ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی قزوین

زمان ثبت نام علمی کاربردی قزوین

دفترچه علمی کاربردی قزوین

نتایج علمی کاربردی قزوین

شهریه علمی کاربردی قزوین

منبع:

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی قزوین


[ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 3 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به سایت تخصصی مشاوره تحصیلی تلفنی سپید سایت مشاوره تلفنی است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات