ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی سنندج

پنجشنبه 17 خرداد 1397
19:32
سپید

نام و آدرس مراکز علمی کاربردی سنندج

با توجه به اینکه مراکز دانشگاه علمی کاربردی زیادی در سطح شهر سنندج وجود دارد در جدول ذیل مراکز دانشگاه علمی کاربردی سنندج به تفکیک نام و آدرس آورده شده است . متقاضیان شرکت در ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی سنندج میتوانند برای دریافت اطلاعات بیشتر و همچنین اطلاع از لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی و لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی و لیست رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی با مشاورین سامانه سپید در تماس باشند.

نام مرکزآدرس
مرکز آموزش علمی - کاربردی قوه قضاییه کردستان
مرکز آموزش علمی - کاربردی شهید مدرس (کردستان)میدان سهرودی(فیض آباد)
مرکز آموزش علمی - کاربردی جهاد کشاورزی استان کردستان (سنندج)سنندج - بلوار پاسداران - جنب شهرک پیام
مرکز آموزش علمی - کاربردی سازمان مدیریت صنعتی سنندجسنندج -بلوار تکیه وچمن
مرکز آموزش علمی - کاربردی صنایع دستی سنندجسنندج انتهای خ فلسطین - پایین ترازدانشگاه جامع پیام نور مرکز آموزش علمی کاربردی صنایع دستی کردستان
مرکز آموزش علمی - کاربردی سنندج 1سنندج - خیابان آزادی - خیابان حسن آباد - نبش کوچه هدایت پلاک309 - سنندج - بلوار شبلی نبش کوچه دانشمند روبروی دفتر شورای نگهبان پلاک 80
مرکز آموزش علمی - کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 کردستانخ شهید تعریف-پائین تراز داروخانه شهید قاضی-پلاک 17791
مرکز آموزش علمی - کاربردی مالیاتی سنندجاداره کل امورمالیاتی استان کردستان

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی سنندج

داوطلبانی که پیگیر ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی سنندج می باشند قطعا سوالات مختلفی در این زمینه برایشان مطرح می باشد که در این این بخش به صورت کوتاه به بیان این موارد خواهیم پرداخت.

  1. زمان ثبت نام علمی کاربردی سنندج
  2. شرایط ثبت نام علمی کاربردی سنندج
  3. شهریه علمی کاربردی سنندج
  4. نام و آدرس مراکز علمی کاربردی سنندج

زمان و نحوه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی سنندج

دانشگاه علمی کاربردی هرساله دو بار ثبت نام دارد که مهر ماه و بهمن ماه می باشد. ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی سنندج ورودی مهر ماه از اواسط مرداد ماه شروع می شود و ثبت نام ورودی بهمن ماه نیز از نیمه دوم بهمن ماه شروع می گردد.

روال ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی سنندج به مانند کلیه مراکز دانشگاه علمی کاربردی به صورت ذیل در چند مرحله انجام می گیرد :

لازم به ذکر می باشد که مرحله ثبت نام نهایی ، تنها مرحله ای از ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی سنندج می باشد که داوطلب بایستی به دانشگاه پذیرفته شده مراجعه نماید.

همانطور که می بینید تمامی مراحل ثبت نام علمی کاربردی سنندج بصورت اینترنتی بوده و سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org متصدی ثبت نام دوره های بدون کنکور علمی کاربردی می باشد.

از این رو متقاضیان ثبت نام علمی کاربردی سنندج می توانند در بازه زمانی اعلام شده با ورود به سایت سنجش مراحل ثبت نام خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. همچنین دفترچه علمی کاربردی نیز در سایت www.sanjesh.org قابل دانلود برای راهنمایی داوطلبان دانشگاه علمی کاربردی می باشد.

داوطلبان عزیز در صورتی که در زمینه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی سنندج و بطور کلی درباره دانشگاه علمی کاربردی نیاز به مشاوره تحصیلی داشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

مطالب مفید برای ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی سنندج

[caption id="attachment_4442" align="aligncenter" width="600"] ثبت نام علمی کاربردی سنندج[/caption]

شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی سنندج

اگرچه پذیرش در دانشگاه علمی کاربردی بصورت بدون کنکور می باشد ، اما سوابق تحصیلی داوطلب شرط اصلی برای قبولی در این دانشگاه می باشد. مقاضیان ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی در صورت داشتن شرایط ذیل شانس بیشتری برای قبولی در این دانشگاه خواهند داشت :

  • مرتبط بودن مدرک تحصیلی با رشته انتخابی
  • شرط معدل
  • سهمیه ایثارگران
  • سهمیه شاغل
  • بومی بودن

شرط کلی ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی سنندج داشتن مدرک تحصیلی متناسب با مقطع تحصیلی مورد نظر می باشد ، بدین صورت که جهت پذیرش در مقطع کاردانی دانشگاه علمی کاربردی ، نیاز به ارائه مدرک دیپلم و جهت پذیرش در مقطع کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی ، ارائه مدرک کاردانی الزامی می باشد.

مطالب مفید برای ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی سنندج

[caption id="attachment_4440" align="aligncenter" width="746"] تلگرام دانشگاه علمی کاربردی سنندج[/caption]

شهریه دانشگاه علمی کاربردی سنندج

شهریه علمی کاربردی نسبت به شهریه دانشگاه آزاد مناسب تر است اما در مقایسه با شهریه پیام نور و غیرانتفاعی مقداری بالاتر است. در واقع می توان گفت میزان شهریه کاردانی دانشگاه علمی کاربردی و میزان شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی برای تحصیل در این مقاطع نسبت به دانشگاه های دیگر مقرون به صرفه تر می باشد.

البته شهریه علمی کاربردی بستگی به رشته انتخابی داوطلب نیز دارد. با توجه به اینکه رشته های علمی کاربردی در گروه های مختلف آموزشی توزیع گردیده است ، بالطبع رشته هایی که دارای واحدهای عملی و آزمایشگاهی زیادی می باشند از شهریه بالاتری برخوردارند.

مطالب مفید برای ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی سنندج

داوطلبان عزیز برای مشاوره تحصیلی ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی سنندج و اطلاع از لیست رشته های علمی کاربردی سنندج می توانید از ساعت 8 صبح تا 12 شب با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

مطالب مفید ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی سنندج

رشته های علمی کاربردی سنندج

ثبت نام علمی کاربردی سنندج

ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی سنندج

زمان ثبت نام علمی کاربردی سنندج

دفترچه علمی کاربردی سنندج

نتایج علمی کاربردی سنندج

شهریه علمی کاربردی سنندج

منبع:

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی سنندج


[ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به سایت تخصصی مشاوره تحصیلی تلفنی سپید سایت مشاوره تلفنی است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات