رشته های دانشگاه پیام نور واحد تبریز

شنبه 19 خرداد 1397
15:02
سپید

رشته های دانشگاه پیام نور واحد تبریز

دانشگاه پیام نور واحد تبریز به مانند دیگر واحد های دانشگاه پیام نور در مقاطع مختلف پذیرش دانشجو دارد . برای این منظور نیز می بایستی ابتدا نسبت به رشته های دانشگاه پیام نور واحد تبریز اطلاع حاصل نمایید. از این رو اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور ، رشته های بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور و لیست رشته های کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور از اقدامات اولیه برای ثبت نام در رشته های دانشگاه پیام نور واحد تبریز به حساب می آید. با توجه به این توضیحات در این بخش از مقاله به بیان برخی از رشته های دانشگاه پیام نور واحد تبریز خواهیم پرداخت. از جمله این رشته ها می توان به این چند مورد اشاره نمود.

زیست شناسی علوم گیاهی
زیست شناسی عمومی
شیمی محض
علوم و مهندسی صنایع غذایی (کشاورزی)
مهندسی کشاورزی - ترویج و آموزش کشاورزی
مهندسی منابع طبیعی - محی طزیست
حسابداری
روانشناسی
شیمی کاربردی
علوم اقتصادی اقتصادنظری
مدیریت جهانگردی
مدیریت دولتی
مدیریت صنعتی
مهندسی کشاورزی - اقتصاد کشاورزی
زمین شناسی
علم اطلاعات و دانش شناسی
علوم ورزشی علوم زیستی ورزش
علوم ورزشی علوم انسانی ورزش
مدیریت بازرگانی

مطالب مفید برای فراگیر دانشگاه پیام نور واحد تبریز

[caption id="attachment_4549" align="aligncenter" width="600"] رشته های دانشگاه پیام نور واحد تبریز[/caption]

ثبت نام در رشته های دانشگاه پیام نور واحد تبریز

پس از این که داوطلبان از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور اطلاع حاصل نمودند بایستی برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور اقدام نمایند. از این رو ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور ، ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور ، ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ، ثبت نام بدون کنکور دکتری دانشگاه پیام نور از مواردی است که در زمینه ثبت نام پیام نور مطرح می باشد. برای این منظور نیز می توان به دو روش اینترنتی و حضوری اقدام نمود. برای ثبت نام در رشته های دانشگاه پیام نور واحد تبریز به صورت اینترنتی بایستی به سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org مراجعه نمایید. در روش حضوری نیز بایستی به دانشگاه پیام نور واحد تبریز مراجعه نمود.

مطالب مفید برای کارشناسی دانشگاه پیام نور واحد تبریز

دفترچه ثبت نام در رشته های دانشگاه پیام نور واحد تبریز

یکی دیگر از اقدامات ابتدایی برای ثبت نام در رشته های دانشگاه پیام نور واحد تبریز دریافت و مطالعه دفترچه پیام نور و انتخاب رشته می باشد. از این رو با توجه به مقطع مورد نطر داوطلبان بایستی به مطالعه و دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه پیام نور و یا دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور اقدام نمایند. برای دریافت این دفترچه ها نیز می توان از سامانه سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org اقدام نمود.

مطالب مفید برای کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور واحد تبریز

[caption id="attachment_4548" align="aligncenter" width="600"] رشته های پیام نور واحد تبریز[/caption]

اعلام نتایج ثبت نام در رشته های دانشگاه پیام نور واحد تبریز

پس از این که داوطلبان تحصیل در رشته های دانشگاه پیام نور واحد تبریز مراحل ثبت نام خود را در این دانشگاه تکمیل نمودند بایستی برای اعلام نتایج پیام نور این ثبت نام ها آماده شوند. از این رو بایستی برای اعلام نتایج کارشناسی دانشگاه پیام نور و یا نتایج کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور آماده شوند. لازم به ذکر می باشد که اعلام نتایج هر ثبت نامی متناسب با آن مقطع می تواند در بازه های زمانی متفاوتی صورت گیرد.

مطالب مفید برای دکتری دانشگاه پیام نور واحد تبریز

میزان شهریه رشته های دانشگاه پیام نور واحد تبریز

یکی دیگر از موارد مورد توجه در زمینه رشته های دانشگاه پیام نور واحد تبریز میزان شهریه پیام نور رشته ها می باشد. به طور کلی در ابتدای هر ثبت نامی داوطلبان به دنبال اطلاع از میزان شهریه ها می باشند. از این رو مواردی همچون شهریه رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه پیام نور و یا شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور می تواند در این زمینه ها مطرح باشد. البته لازم به ذکر می باشد که میزان شهریه در دانشگاه پیام نور به نسبت سایر دانشگاه ها از میزان کمتری می باشد.

داوطلبان عزیز در صورتی که در زمینه رشته های دانشگاه پیام نور واحد تبریز و بطور کلی درباره دانشگاه پیام نور مشکلی داشتید یا نیاز به مشاوره تحصیلی داشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

لینک های مفید رشته های دانشگاه پیام نور واحد تبریز

منبع:

رشته های دانشگاه پیام نور واحد تبریز


[ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به سایت تخصصی مشاوره تحصیلی تلفنی سپید سایت مشاوره تلفنی است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات