شهریه رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد

جمعه 14 ارديبهشت 1397
13:49
سپید

شهریه رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد

داوطلبان عزیز در صورتی که در زمینه شهریه رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد و بطور کلی درباره دانشگاه آزاد مشکلی داشتید یا نیاز به مشاوره تحصیلیداشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

[caption id="attachment_912" align="aligncenter" width="600"]شهریه رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد شهریه رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد[/caption]

موارد مطرح در زمینه شهریه رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد

در قسمت قبل بیان شد که در زمینه شهریه رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد سوالات و موارد مختلفی مطرح می باشد. این موارد در واقع مواردی هستند که نیاز است داوطلبان و دانشجویان در زمینه آنها اطلاعات دقیقی داشته باشند ، چرا که در طول تحصیل خود همواره با آن مواجه می باشد. به همین سبب این مقاله در جهت پاسخگویی به همین موارد نگاشته شده است. این موارد که نیاز است داوطلبان در زمینه آن اطلاعات داشته باشند عبارتند از :

  1. میزان شهریه رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد
  2. زمان پرداخت شهریه رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد
  3. نحوه شهریه رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد
  4. توضیحات پایانی در زمینه شهریه رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد

میزان شهریه رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد

همانگونه که در مطلب شهریه رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد بیان شد میزان شهریه های رشته های دانشگاه آزاد به صورتی نیست که به طور کلی بیان نمود که برای رشته های گروه فنی مهندسی چنین مبلغی می باشد. به همین سبب برای میزان شهریه شهریه رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد نیز نمی توان به صورت کلی برای زیرگروه های مختلف میزان شهریه ای را تعیین نمود . اما به طور کلی بر اساس رشته ها می توان عرض نمود که میزان شهریه رشته های مختلف بر اساس نوع رشته و واحد های عملی که در طول ترم توسط دانشجو بایستی اخذ گردد مبلفی در حدود یک تا دو میلیون تومان می باشد. از این رو رشته های فنی و مهندسی و رشته های گروه هنر که واحد های عملی بیشتری به نسبت سایر گروه ها دارند به همان نسبت شهریه بیشتری نیز برای این رشته ها تعیین شده است.

زمان پرداخت شهریه رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد

شهریه ای که دانشجویان برای تحصیل خود در دانشگاه بایستی پرداخت نمایند در ابتدای ترم های تحصیلی واریز می شود. به همین سبب دانشجویان در ابتدای ترم مهر و بهمن ماه که اقدام به انتخاب واحد می کنند در همین زمان شهریه همان ترم را نیز پرداخت می کنند. از آنجایی که میزان شهریه رابطه مستقیمی با تعداد واحد ها دارد به همین سبب در زمان انتخاب واحد پرداخت می گردد. البته شهریه ثابت هر ترم از قبل مشخص می باشد و این شهریه متغییر می باشد که به تعداد و نوع واحد ها بستگی دارد.

[caption id="attachment_914" align="aligncenter" width="600"]شهریه رشته های بدون آزمون کارشناسی دانشگاه آزاد شهریه رشته های بدون آزمون کارشناسی دانشگاه آزاد[/caption]

نحوه پرداخت شهریه رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد

دانشجویان برای پرداخت شهریه رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد بایستی از طریق پنل دانشجویی که برای آنها در داخل سایت دانشگاه تعریف شده است اقدام نمایند. بدین منظور دانشجو پس ورود به پنل دانشجویی که از طریق سیستم آموزشی امکان پذیر می باشد وارد بخش مالی یا همان بخش شهریه پنل شده و با توجه به دستورالعملی که سیستم تعیین نموده اقدام به پرداخت شهریه نماید.

توضیحات پایانی در زمینه شهریه رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد

دانشجویانی که دارای شرایط خاص می باشند ، در صورت داشتن شرایط تعیین شده از پرداخت شهریه معاف شوند. داوطلبان عزیز می توانند برای اطلاع از این شرایط به دفترچه ثبت نام کارشناسی دانشگاه آزاد مراجعه نمایند. همچنین برای دانشجویانی که امکان پرداخت یک جای شهریه برای آنها فراهم نمی باشد نیز امکانی فراهم شده است که از طریق دریافت وام های مختلف دانشجویی و شهریه نسبت به پرداخت آن اقدام نمایند. برای اطلاع از شرایط و ضوابط دریافت شهریه نیز لازم است به بخش مالی دانشکده مراجعه نمایید.

داوطلبان عزیز در صورتی که در زمینه شهریه رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد و بطور کلی درباره دانشگاه آزاد مشکلی داشتید یا نیاز به مشاوره تحصیلیداشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

لینک های مفید

کاردانی دانشگاه آزاد

کارشناسی دانشگاه آزاد

کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

دکتری دانشگاه آزاد

رشته های دانشگاه آزاد

ثبت نام دانشگاه آزاد

شهریه دانشگاه آزاد

نتایج دانشگاه آزاد

دفترچه دانشگاه آزاد

تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد

انتخاب رشته دانشگاه آزاد

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

زمان ثبت نام دانشگاه آزاد

دانشگاه آزاد

مطالب مفید شهریه رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد

کارشناسی دانشگاه آزاد

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد

لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد

دفترچه ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد

انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد

تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد

دفترچه تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد

منبع:

شهریه رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد


[ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به سایت تخصصی مشاوره تحصیلی تلفنی سپید سایت مشاوره تلفنی است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات