شهریه پیام نور

جمعه 14 ارديبهشت 1397
18:24
سپید

شهریه پیام نور

داوطلبان عزیز در صورتی که در زمینه شهریه پیام نور و بطور کلی درباره دانشگاه پیام نور مشکلی داشتید یا نیاز به مشاوره تحصیلی داشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

[caption id="attachment_2427" align="aligncenter" width="600"]شهریه پیام نور شهریه پیام نور[/caption]

موارد مطرح در شهریه پیام نور

در زمنیه شهریه پیام نور داوطلبان تحصیل در این دانشگاه بایستی یک سری اطلاعات را کسب نمایند تا بتوانند در زمینه انتخاب دانشگاه ها برای ادامه تحصیل انتخاب درست تری داشته باشند. این مقاله به با هدف ارائه این نوع از اطلاعات نوشته شده است ابتدا به بیان تیتر وار موارد مطرح خواهیم پرداخت تا به بررسی هر کدام به صورت جداگانه بپردازیم. از جمله این موارد می توان به میزان شهریه پیام نور ، زمان و نحوه پرداخت شهریه دانشگاه پیام نور اشاره نمود.

میزان شهریه پیام نور

برای آن دشته از داوطلبان که میزان شهریه پرداختی در طول دوره تحصیل برای آنها مورد مهمی به حساب می آید بایستی بیان شود که دانشگاه پیام نور جزء دانشگاه هایی است که میزان پرداخت شهریه در ان به نسبت سایر دانشگاه ها مبلغ پایین تری را شامل می گردد. از این رو می توان گفت که ثبت نام پیام نور گزینه مناسبی برای این دسته از داوطلبان به حساب می آید. دانشگاه پیام نور با توجه به این که نزدیک ترین دانشگاه از تمامی لحاظ به دانشگاه های دولتی به حساب می آید میزان شهریه کمتری به نسبت سایر دانشگاه های کشور دارد به گونه ای که شهریه تحصیل در کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور در حدود دو میلیون تومان می باشد که به نسبت سایر دانشگاه ها مبلغ پایین تری می باشد. داوطلبان می توانند برای اطلاع از میزان شهریه کارشناسی دانشگاه پیام نور به شهریه رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه پیام نور مراجعه نمایند.

نحوه پرداخت شهریه پیام نور

در زمینه زمان و نحوه پرداخت شهریه پیام نور بایستی بیان گردد که پرداخت شهریه دانشگاه پیام نور هیچ تفاوتی با سایر دانشگاه ها ندارد. به این صورت که زمان پرداخت شهریه پیام نور به مانند دیگر دانشگاه های سطح کشور در ابتدای هر ترم و با انتخاب واحد ترم همراه می باشد. برای پرداخت نیز دانشجویان این دانشگاه بایستی از طریق سامانه گلستان اقدام نمایند. سامانه گلستان در واقع پنل دانشجویی در دانشگاه پیام نور به حساب می آید و داوطلبان تمامی اقدامات خود در این دانشگاه را از این طریق انجام می دهند.

[caption id="attachment_2428" align="aligncenter" width="600"]شهریه دانشگاه پیام نور شهریه دانشگاه پیام نور[/caption]

تسهیلات اعطایی در زمینه شهریه پیام نور

دانشگاه پیام نور از آنجایی که زیر نظر وزارت علوم می باشد برای دانشجویان خور در زمینه کمک هزینه پرداخت شهریه تسهیلاتی در نظر گرفته است. از جمله این موارد می توان به پرداخت کمک هزینه شهریه می باشد. این کمک هزینه برای دانشجویانی که امکان پرداخت یک جای شهریه در ابتدای ترم را ندارند تعلق می گیرد. داوطلبان می توانند برای اطلاع از شرایط و نحوه دریافت این کمک هزینه ها به سایت صندوق رفاه دانشجویی و یا به نمایندگی صندوق رفاه دانشجویی در دانشگاه مورد نظر خود مراجعه نمایند. لازم به ذکر است که به طور کلی تسهیلات دیگری نیز در شرایط مختلف برای دانشجویان توسط صندوق رفاه دانشجویی و همچنین خود دانشگاه پیام نور در نظر گرفته شده است که برای اطلاع از این تسهیلات نیز می توان به بخش مالی دانشگاه پیام نور مراجعه نمود.

داوطلبان عزیز در صورتی که در زمینه شهریه پیام نور و بطور کلی درباره دانشگاه پیام نور مشکلی داشتید یا نیاز به مشاوره تحصیلی داشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

لینک های مفید


[ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به سایت تخصصی مشاوره تحصیلی تلفنی سپید سایت مشاوره تلفنی است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات