زمان ثبت نام مدارس شاهد

جمعه 14 ارديبهشت 1397
19:08
سپید

زمان ثبت نام مدارس شاهد

دانش آموزان و والدین عزیز در صورتی که در روند زمان ثبت نام مدارس شاهد مشکلی داشتید یا نیاز به مشاوره تحصیلی و راهنمایی داشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

[caption id="attachment_547" align="aligncenter" width="600"]زمان ثبت نام مدارس شاهد زمان ثبت نام مدارس شاهد[/caption]

موارد مهم در زمینه زمان ثبت نام مدارس شاهد

در زمینه زمان ثبت نام مدارس شاهد به مواردی چند بایستی داوطلبان توجه داشته باشند و با توجه به این موارد برای کسب اطلاع از زمان ثبت نام این مدارس تلاش نمایند. در این بخش از مقاله زمان ثبت نام مدارس شاهد به بیان این موارد خواهیم پرداخت و در ادامه به توضیح هر کدام از آنها خواهیم پرداخت.به امید اینکه هر کدام از این موارد مورد توجه و استفاده داوطلبان ثبت نام مدارس شاهد قرار گیرد.

  1. سایت اعلام زمان ثبت نام مدارس شاهد
  2. نحوی دریافت و اطلاع از زمان ثبت نام مدارس شاهد
  3. زمان ثبت نام مدارس شاهد 97 98

سایت اعلام زمان ثبت نام مدارس شاهد

در بسیاری از مقالات که در زمینه ثبت نام مدارس شاهد در این سایت درج شده بیان نمودیم که تمامی مراحل فرایند ثبت نام مدارس شاهد از طریق سامانه جامعمدارس شاهد و ایثارگران به نشانی اینترنتی www.saja.medu.ir انجام می گیرد. از این رو زمان ثبت نام مدارس شاهد نیز از طریق همین سامانه به اطلاع والدین و دانش آموزانی که قصد ثبت نام و تحصیل در مدارس شاهد را دارند خواهد رسد.

نحوی دریافت و اطلاع از زمان ثبت نام مدارس شاهد

برای دریافت زمان ثبت نام مدارس شاهد همانطور که بیان شد به سامانه جامع مدارس شاهد و ایثارگران به نشانی اینترنتی www.saja.medu.ir مراجعه نمود. به هنگام مراجعه به این سایت در صفحه اصلی این سایت با کادر زرد رنگی مواجه می شوید. در داخل این کادر زمانبندی ثبت نام و مراحل پذیرش در مداس شاهد بیان شده است. داوطلبان می توانند مراحل ثبت نام خود را در این مدرسه از این طریق کسب نموده و برنامه ریزی نمایند.

زمان ثبت نام مدارس شاهد 97 98

همانگونه که بیان شد در صفحه اصلی سایت www.saja.medu.ir در داخل کادر زرد رنگ مراحل مختف ثبت نام مدارس شاهد تعیین شده است. در داخل این کادر نیز مراحل ثبت نام و زمان آن برای ورودی جدید نیز اعلام شده است. البته لازم به ذکر می باشد که ثبت نام دانش آموزان شاهد در این مدارس به صورت یک مرحله ای و اینترنتی می باشد و زمان آن برای ورودی جدید پایه ابتدایی 3 تا 15 خرداد ، متوسطه اول 1 تا 14 تیر و متوسطه دوم نیز 7 تا 20 تیر می باشد. همچنین اعلام نتایج اولیه نیز به ترتیب 16 خرداد ماه ، 15 تیر ماه . 21 تیر ماه می باشد.

[caption id="attachment_548" align="aligncenter" width="600"]زمان ثبت نام مدارس شاهد زمان ثبت نام مدارس شاهد[/caption]

زمان مراحل مختلف ثبت نام داوطلبان غیر شاهد مدارس شاهد

اما برای دانش آموزان غیر شاهد که می خواهند بر اساس جدول امتیاز بندی پذیرش در این مدارس را کسب نمایند چند مرحله ای می باشد و مرحله اول آن انجام پیش ثبت نام در سامانه مدارس شاهد است که زمان آن نیز همانند ثبت نام داوطلبان شاهد می باشد یعنی برای پایه ابتدایی 3 تا 15 خرداد ، متوسطه اول 1 تا 14 تیر و متوسطه دوم نیز 7 تا 20 تیر می باشد. مرحله بعدی بررسی مدارک این داوطلبان می باشد که برای داوطلبان پایه ابتدایی 17 تا 26 خرداد ، متوسطه اول 17 تا 27 تیر و متوسطه دوم 22 تا 28 تیر ماه زمان بررسی مدارک اعلام شده است.

پس از این مراحل تایید مدارک و اعلام نتایج نهایی از سوی مدرسه می باشد که برای مقاطع ابتدایی مرحله تایید مدارک در بازه زمانی 27 تا 3 تیر و اعلام نتیجه نهایی نیز در 4 تیر ماه انجام خواهد گرفت. برای مقطع متوسطه اول نیز تایید مدارک در 28 تیر تا 3 مرداد ماه و اعلام نتیجه نهایی از سوی مدرسه در 4 مرداد ماه خواهد بود. و در نهایت برای متوسطه دوم تایید مدارک در 29 تیر تا 5 مرداد و اعلام نتیجه نهایی 7 مرداد ماه است.

دانش آموزان و والدین عزیز در صورتی که در روند زمان ثبت نام مدارس شاهد مشکلی داشتید یا نیاز به مشاوره تحصیلی و راهنمایی داشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

لینک های مفید

مدارس تیزهوشان

مدارس نمونه دولتی

مدارس شاهد

مدارس

مطالب مرتبط زمان ثبت نام مدارس شاهد

مدارس شاهد

ثبت نام مدارس شاهد

زمان ثبت نام مدارس شاهد

اعلام نتایج مدارس شاهد

www.saja.medu.ir

منبع:

زمان ثبت نام مدارس شاهد


[ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به سایت تخصصی مشاوره تحصیلی تلفنی سپید سایت مشاوره تلفنی است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات