نتایج پیام نور

سه شنبه 11 ارديبهشت 1397
16:55
سپید

نتایج پیام نور

داوطلبان عزیز در صورتی که در زمینه نتایج پیام نور و بطور کلی درباره دانشگاه پیام نور مشکلی داشتید یا نیاز به مشاوره تحصیلی داشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

[caption id="attachment_2409" align="aligncenter" width="600"]نتایج پیام نور نتایج پیام نور[/caption]

موارد مهم نتایج پیام نور

همانگونه که بیان شد در زمینه نتایج پیام نور موارد مختلفی ممکن است برای داوطلبان مطرح باشد. این موارد در واقع موارد یاست که در این مقاله در زمینه انها توضیحاتی ارائه خواهد شد. از جمله موارد مطرح در این مقاله می توان به این چند مورد اشاره نمود.

  1. زمان نتایج پیام نور
  2. سایت نتایج پیام نور
  3. توضیحات پایانی در زمنیه نتایج پیام نور

زمان نتایج پیام نور

دانشگاه پیام نور در تمامی مقاطع ثبت نام و پذیرش دارد. با توجه به این که بازه زمانی ثبت نام پیام نور در این مقاطع متفاوت از یکدیگر می باشد از این رو زمان اعلامنتایج پیام نور در این مقاطع بازه های زمانی متفاوتی را در بر می گیرد. به همین جهت داوطلبان می توانند برای اطلاع دقیق از زمان نتایج پیام نور در این مقاطع به مطالبی که به طور جداگانه در زمینه آنها منتشر شده است مراجعه نمایند.

سایت اعلام نتایج پیام نور

تمامی مراحل ثبت نام و اعلام نتایج دانشگاه پیام نور از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی اینترنتی www.sanjesh.org صورت می گیرد. از این رو داوطلبان بایستی در بازه زمانی اعلام نتایج پیام نور برای مشاهده نتیجه ثبت نام خود به این سامانه مراجعه نمایند. برای دریافت نتیجه داوطلبان می توانند به بخش اختصاصی پیام نور در این سایت مراجعه نمایند. البته نتایج ثبت نام پیام نور برای مقطع کارشناسی با توجه به این که همراه با انتخاب رشته کنکور سراسری صورت می گیرد از این رو برای دریافت نتیجه آن به بخش سراسری این یابت مراجعه شود.

[caption id="attachment_2410" align="aligncenter" width="600"]نتایج دانشگاه پیام نور نتایج دانشگاه پیام نور[/caption]

توضیحات پایانی در زمینه نتایج پیام نور

در زمینه نتایج پیام نور داوطلبان بایستی به این مورد توجه داشته باشند که نتایج تنها از طریق سایت سنجش صورت می گیرد و برای دریافت بایستی اطلاعات ثبت نامی که معمولا شامل شماره پروند کد داوطلبی می باشد را در بخش های تعیین شده وارد نمایند. همچنین پس از دریافت نتیجه داوطلبان بایستی سایر مراحل ثبت نام حضوری خود را با توجه زمانبندی های دانشگاه انجام دهند. مورد اخر این که در صورتی داوطلبان از هیچکدام از رشته محل های انتخابی قبول نشدند می توانند در تکمیل ظرفیت مقطع مورد نظر خود شرکت نمایند.

داوطلبان عزیز در صورتی که در زمینه نتایج پیام نور و بطور کلی درباره دانشگاه پیام نور مشکلی داشتید یا نیاز به مشاوره تحصیلی داشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

لینک های مفید


[ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به سایت تخصصی مشاوره تحصیلی تلفنی سپید سایت مشاوره تلفنی است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات