دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور

شنبه 15 ارديبهشت 1397
19:41
سپید

دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور

داوطلبان عزیز در صورتی که در زمینه دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور و بطور کلی درباره دانشگاه پیام نور مشکلی داشتید یا نیاز به مشاوره تحصیلی داشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

[caption id="attachment_2475" align="aligncenter" width="600"]دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور[/caption]

موارد مهم در دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور

در زمینه دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور سوالات و ابهاماتی برای داوطلبان فراگیر دانشگاه پیام نور ممکن است پیش آمده باشد که این مقاله در واقع برای رفع این ابهامات نگاشته شده است. از جمله این ابهامات می توان به این موارد اشاره نمود که در ادامه به توضیح و تشریح آنها خواهیم پرداخت.

  1. زمان انتشار دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور
  2. نحوه دریافت دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور
  3. بخش های مهم دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور
  4. توضیحات پایانی در دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور

زمان انتشار دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور

دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور هم زمان با شروع ثبت نام آزمون فراگیر دانشگاه پیام نور منتشر می گردد. از این رو در هر دوره برگزاری این آزمون بازه های زمانی متفاوتی برای انتشار این دفترچه وجود داشته است. معمولا در دوره های اخیر برگزاری این آزمون دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور در آذر ماه منتشر می شد. اما با تغییراتی که در آخرین دوره برگزاری این آزمون به خود دیده زمان انتشار دفترچه به اواخر مهر ماه تغییر یافت. از این رو داوطلبان در هر دوره ای با توجه به اطلاعیه های سازمان سنجش برای دریافت دفترچه اقدام نمایند.

نحوه دریافت دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور

در تمامی مطالبی که در حوزه دانشگاه پیام نور در این سامانه منتشر شده است بیان کردیم که تمامی فرایند ثبت نام و دیگر اقدامات این دانشگاه از طریق سامانه سازمان سنجش به نشانی اینترنتی www.sanjesh.org صورت می گیرد. به همین سبب برای دریافت دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور نیز بایستی داوطلبان به این سامانه مراجعه نمایند. به هنگام ورود به سامانه سنجش ابتدا بایستی وارد بخش پیام نور این سامانه شده و در صورت انتشار دفترچه فراگیر دانشگاه پیام نور بر روی لینک دریافت دفترچه کلیک نمایید. پس از کلیک بر روی این لیک دفترجه دانلود می گردد و در دسترس داوطلب قرار می گیرد.

بخش های مهم دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور

یکی از مهمترین ویژگی های منحصر به فرد فراگیر دانشگاه پیام نور در زمینه منابع آزمون می باشد. این منابع به صورت تفکیکی و بر اساس رشته ها در داخل دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور گنجانده شده است. لازم به ذکر است که حتی عنوان دقیق منبع ، نویسنده ، فصولی که بایستی مطالعه گردد و انتشارات منبع نیز به طور کامل عنوان شده است. از این رو در زمینه منابع داوطلبان هیچ مشکلی نخواهند داشت. در کنار این مورد در داخل دفترچه رشته هایی که به این روش دانشجو پذیرش دارد به همراه واحد های پذیرش کننده و همچنین ظرفیت هر کدام از رشته ها نیز در دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور قید شده است. در بخش دیگر این دفترچه درباره شرایط و ضوابط این نوع پذیرش نیز توضیحات کاملی ارائه شده است. بخش دیگر دفترچه نیز اختصاص به بیان مراحل ثبت نام و زمانبندی آن و همچنین نحوه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور اختصاص دارد. در بخش پایانی دفترچه نیز فرم های مختلفی که داوطلبان بایستی در فرایند ثبت نام و شرکت در آزمون بایستی تکمیل نمایند نیز آمده است.

[caption id="attachment_2477" align="aligncenter" width="600"]دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور[/caption]

توضیحات پایانی در دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور

با توجه به تغییراتی که در زمینه زمان ثبت نام و انتشار دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور در دوره های اخیر به وجود آمده است داوطلبان بایستی برای اطلاع از زمان دقیق انتشار دفترچه به سایت های معتبر مراجعه نمایند. مورد دیگر این که در بخشی از فرایند ثبت نام داوطلبان بایستی هزینه ای برای ثبت نام خود پرداخت نمایند. برای پرداخت این هزینه داوطلبان تنها بایستی از طریق سایت سازمان سنجش اقدام نمایند. داوطلبان عزیز در صورتی که در زمینه پذیرشفراگیر دانشگاه پیام نور سوالاتی داشته باشند می توانند به لینکهایی که در انتهای این مقاله وجود دارد مراجعه نمایند.

داوطلبان عزیز در صورتی که در زمینه دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور و بطور کلی درباره دانشگاه پیام نور مشکلی داشتید یا نیاز به مشاوره تحصیلی داشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

لینک های مفید[ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به سایت تخصصی مشاوره تحصیلی تلفنی سپید سایت مشاوره تلفنی است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات