دفترچه ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

شنبه 15 ارديبهشت 1397
20:53
سپید

دفترچه ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

داوطلبان عزیز در صورتی که در زمینه دفترچه ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی مشکلی داشتید یا نیاز به مشاوره تحصیلی داشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

[caption id="attachment_577" align="aligncenter" width="600"]دفترچه ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی دفترچه ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی[/caption]

بخش های مختلف دفترچه ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

همانگونه که در بخش ابتدایی بیان نمودیم دفترچه ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی دارای بخش های مختلفی است که اطلاع از محتویات هر کدام از این بخش ها برای داوطلبان از اهمیت بالایی برخوردار است. در این بخش از مقاله به بیان هر کدام از این بخش های مهم خواهیم پرداخت و در ادامه به توضیح و تشریح هر کدام از این بخش های مهم خواهیم پرداخت.

  1. شرایط و ضوابط تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی
  2. سهمیه های تعیین شده
  3. شهریه های دروه کاردانی
  4. آدرس و شماره تماس واحد های مختلف علمی کاربردی
  5. لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی
  6. سهمیه شاغل و تعاریف شاغل
  7. بخش فرم ها

شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه برای تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی

از بخش های مهم که داوطلبان بایستی نه تنها در دفترچه ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی بلکه در تمامی دفترچه های ثبت نام دانشگاه ها به آن توجه ویژه ای داشته باشند بخشی است که به بیان شرایط و ضوابط تحصیل در آن دانشگاه پرداخته است. در این دفترچه نیز در بخش های ابتدایی به بیان شرایط و ضوابط تحصیل در این دانشگاه پرداخته است. از جمله این شرایط در مقطع کاردانی داشتن مدرک دیپلم می باشد ، بدین معنا که داوطلبان دیگر نیاز ندارند که حتما مدرک پیش دانشگاهی را داشته باشند و تنها داشتن مدرک دیپلم برای تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کاردانی نیاز است. همچنین در این بخش شرایط و ضوابط عمومی نیز قید شده است که به مانند دیگر دانشگاه هاست و ضوابط عمومی تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی با بقیه دانشگاه ها تفاوتی ندارد.

سهمیه های تعیین شده در دفترچه ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

بخش بعدی که در دفترچه ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی مود توجه داوطلبان بایستی قرار گیرد سهمیه هایی است که برای داوطلبان دارای شرایط خاص در نظر گرفته شده است. از جمله سهمیه هایی که در این بخش از دفترچه در نظر گرفته اند سهمیه داوطلبان شاهد و ایثارگر می باشد. در این بخش بیان شده است که برای داوطلبان فرزندان شاهد هزینه تحصیل رایگان می باشد و همچنین داوطلبانی که فرزند جانبازان بالای 50% می باشند نیز از پرداخت هزینه معاف می باشند. همچنین برخی دیگر از سهمیه ها نیز در نظر گرفته شده است که برای اطلاع دقیق از این سهمیه ها و یا سایر اطلاعات دقیق در این زمینه می توانید با مشاورین سپید در بخش علمی کاربردی در تماس باشد.

[caption id="attachment_576" align="aligncenter" width="600"]دفترچه ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی دفترچه ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی[/caption]

شهریه های دروه کاردانی دفترچه ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

از بخش های بسیار مهم که داوطلبان باید در مورد آن اطلاعات دقیقی داشته باشند میزان شهریه های پرداختی برای هر کدام از رشته ها می باشد.

از آنجایی که در دانشگاه علمی کاربردی دانشجویان برای تحصیل خود بایستی در ابتدای هر ترم شهریه پرداخت نمایند ، اطلاع از میزان آن برای داوطلبان امری مهم به حساب می آید. در این بخش از دفترچه شهریه های داوطلبان به صورت جداگانه و برای زیرگروه های آموزشی مشخص شده است به همین سبب برای رشته هایی که در گروه صنعت قرار می گیرند شهریه ثبات پرداختی توسط داوطلبان مبلغ 476330 تومان ، برای گروه مدیریت و خدمات اجتماعی نیز شهریه ثابت تعیین شده مبلغ 347728 تومان ، برای گروه فرهنگ و هنر شهریه ثابت مبلغ 394658 تومان و در نهایت برای گرشته هایی که در گروه کشاورزی قرار می گیرد مبلغ شهریه ثابت در نظر گرفته شده مبلغ 370990 تومان می باشد. داوطلبان عزیر که تمایل به تحصیل در مقطع کاردانی دانشگاه علمی کاربردی را دارند برای کسب اطلاعات دقیق در زمینه شهریه این مقطع دانشگاه علمی کاربردی به مطلب میزان شهریه کاردانی دانشگاه علمی کاربردی مراجعه نمایند.

آدرس و شماره تماس واحد های مختلف علمی کاربردی درج شده در دفترچه ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

در این بخش از دفترچه بسیار جنبه کاربردی برای داوطلبان دارد و در آن واحد های مختلف دانشگاه علمی کاربردی به صورت جداگاه و به تفکیک استان آمده است. رشته هایی که در هر کدام از واحد ها ارائه می گردد نیز در این جدول گنجانیده شده است ، همچنین آدرس و شماره تماس هر واحد در مقابل آن وجود دارد که در صورت نیاز داوطلبان می توانند از آن استفاده نمایند. آدرس واحد های آموزشی به هنگام اولویت بندی در زمان انتخاب رشته بیشتر به کار می آید و یکی از مواردی که داوطلبان با استفاده از آن می توانند دست به انتخاب بزنند مسیر و دسترسی خوب هر واحد آموزشی می باشد.

لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

مهمترین بخش دفترچه ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی بخشی است که در آن لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی بیان شده است. در این بخش از دفترچه رشته هایی که در مراکز و واحد های مختلف دانشگاه علمی کاربردی به تفکیک استان ها به همراه ظرفیت هر کدام از رشته ها بیان شده است. البته رشته ها در دو جدول جداگانه بیان شده است در یک جدول به تفکیک استان ها و واحد های آموزشی و در بخشی نیز به تفکیک رشته ها که در این بخش کد رشته ها و همچنین ظرفیت ها نیز درج شده است که این بخش کاربرد بیشتری به هنگام ثبت نام و انتخاب رشته دارد.

سهمیه شاغل و تعاریف شاغل در دفترچه ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

سهمیه شاغل در واقع به آن بخشی از ظرفیت رشته ها گفته می شود که برای داوطلبانی که دقیقا در همان رشته فعالیت دارند. البته برای هر کدام از رشته ها در هر واحدی تعاریفی وجود دارد که در بخش تعاریف شاغل در داخل دفترچه ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی به صورت جداگانه آمده است. داوطلبانی که در زمینه رشته انتخابی خود فعالیت دارند و شاغل می باشند در صورتی که قصد استفاده از ظرفیت شاغل را دارند بایستی شرایط خود را با تعریفی که برای رشته مورد نظر در آن واحد علمی کاربردی بیان شده است مورد مقایسه قرار دهند و در صورتی که واجد شرایط هستند از این ظرفیت استفاده نمایند.

[caption id="attachment_575" align="aligncenter" width="600"]دفترچه ثبت نام کاردانی علمی کاربردی دفترچه ثبت نام کاردانی علمی کاربردی[/caption]

بخش فرم ها در دفترچه ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

بخش پایانی دفترچه ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی بخش فرم ها می باشد. در این بخش فرم های مختلفی که داوطلبان برای ثبت نام علمی کاربردی نیاز دارند در این بخش گنجانده شده است که از جمله آنها می توان به فرم تاییده معدل ، فرم مربوط به استفاده از ظرفیت شاغل و... می باشد.

داوطلبان عزیز در صورتی که در زمینه دفترچه ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی مشکلی داشتید یا نیاز به مشاوره تحصیلی داشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

مطالب مفید

رشته های علمی کاربردی

ثبت نام علمی کاربردی

دفترچه علمی کاربردی

نتایج علمی کاربردی

شهریه علمی کاربردی

ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی

زمان ثبت نام علمی کاربردی

مطالب مرتبط با دفترچه ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

میزان شهریه کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

اعلام نتایج کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

سامانه هم آوا

منبع:

دفترچه ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی


[ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به سایت تخصصی مشاوره تحصیلی تلفنی سپید سایت مشاوره تلفنی است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات