ثبت نام مدارس ماندگار البرز

يکشنبه 16 ارديبهشت 1397
22:16
سپید

ثبت نام مدارس ماندگار البرز

دانش آموزان و والدین عزیز در صورتی که در روند ثبت نام مدارس ماندگار البرز مشکلی داشتید یا نیاز به مشاوره تحصیلی و راهنمایی داشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

[caption id="attachment_517" align="aligncenter" width="600"]ثبت نام مدارس ماندگار البرز ثبت نام مدارس ماندگار البرز[/caption]

زمان شروع ثبت نام مدارس ماندگار البرز ورودی مهر 97

ثبت نام مدارس ماندگار البرز برخلاف مدارس تیزهوشان یا نمونه دولتی که امسال اواخر فروردین 97 انجام خواهد گرفت از اواخر بهمن ماه 96 و به طور دقیق از 23 بهمن ماه شروع شده است. هم اکنون نیز این ثبت نام در حال انجام می باشد و قرار بر این است که ثبت نام این مدارس تا اواخر فروردین 97 یعنی تا 29 فروردین ماه نیز ادامه داشته باشد.

سایت ثبت نام مدارس ماندگار البرز

ثبت نام مدارس ماندگار البرز از آنجایی که تنها در تهران انجام می گیرد و این مدرسه در خارج از تهران و دیگر شهر های کشور نمایندگی ندارد از طریق سایتwww.azmoon.tehranedu.ir که در واقع سامانه آزمون اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران می باشد ، انجام می گیرد. از این رو داوطلبانی که می خواهند در اینمدارس ادامه تحصیل نمایند در بازه زمانی که در بخش قبل بیان کردیم و بر اساس دستورالعملی که در بخش بعدی بیان خواهیم نمود به این سامانه جهت ثبت نام آزمون مراجعه نمایند.

نحوی ثبت نام مدارس ماندگار البرز

به هنگام ورود به سایت www.azmoon.tehranedu.ir و در صحفه اصلی این سایت با این تصویر روبه رو می شوید. و بایستی برای ورود به صحفه ثبت نام مدارس ماندگار البرز بر روی آن کلیک نمایید.

[caption id="attachment_515" align="aligncenter" width="600"]ثبت نام مدارس ماندگار البرز ثبت نام مدارس ماندگار البرز[/caption]

و با کلیک بر روی آن مراحل ثبت نام شروع می شود که مرحله اول آن دانلود و مطالعه دفترچه راهنمای آزمون می باشد. در این دفترچه اطلاعات مفیدی مانند منابع آزمون ، زمان ثبت نام و برگزاری آزمون ، شرایط ثبت نام و... می باشد که لازم است داوطلبان قبل از ثبت نام به مطالعه دقیق آن بپردازند. مرحله بعدی خرید کارت ثبت نام یا همان پرداخت هزینه آزمون می باشد. برای انجام آن بایستی ابتدا کد ملی داوطلب را در بخشی مشخص شده در تصویر زیر وارد نموده و پرداخت را انجام دهید.

[caption id="attachment_516" align="aligncenter" width="600"]ثبت نام مدارس ماندگار البرز ثبت نام مدارس ماندگار البرز[/caption]

لازم به ذکر است که بدون پرداخت هزینه در این مرحله امکان ادامه ثبت نام وجود ندارد و بایستی در این مرحله حتما هزینه ثبت نام پرداخت گردد. پس از این مرحله وارد سامانه ثبت نام شده و اطلاعات خود را در سامانه وارد نموده و تصویر مدارک خود که شامل عکس پرسنلی داوطلب ، کپی شناسنامه و کارت ملی داوطلب را در سامانه بارگزاری نموده و و رسید ثبت نام خود را دریافت می نماید.

زمان ویرایش فرم ثبت نام

برای داوطلبانی که بنا به هر دلیلی در وارد نمودن اطلاعات داوطلبی و یا هر مورد دیگری دچار اشتباه شده اند زمانی مشخص برای ویراش در نظر گرفته اند. برای این منظور داوطلبانی می توانند از 22 فروردین 97 تا 29 فروردین با مراجعه به سامانه ای که ثبت نام داوطلب را انجام داده اند و وارد نمودن اطلاعات ثبت نامی نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه و زمان برگزاری آزمون

بر اساس اطلاعاتی که در داخل دفترچه قید شده است زمان دریافت کارد ورود به جلسه آزمون از 8 اردیبهش تا دهم اردیبهش ماه می باشد. داوطلبان برای دریافت کارت ورود به جلسه با ورود به سایت www.azmoon.tehranedu.ir وارد پنل کاربری خود شده و نسبت به دریافت کارت اقدام نمایند. زمان برگزاری آزمون نیز بر اساس دفترچه 13 اردیبهشت ماه می باشد. داوطلبان عزیز با در دست داشتن کارت ورود به جلسه آزمون بر اساس آدرسی که در داخل آن قید شده در محل آزمون آزمون حاظر شده و در جلسه آزمون شرکت نمایند. همچنین لازم به یاد آوریست که به مانند دیگر آزمون ها داوطلبان بایستی کارت ورود به جلسه آزمون را به همراه خود داشته باشند و در صورت مشاهده هر گرونه مغایرت با واحد سنجش آموزش و پرورش محل سکوت خود تماس حاصل نمایند

دانش آموزان و والدین عزیز در صورتی که در روند ثبت نام مدارس ماندگار البرز مشکلی داشتید یا نیاز به مشاوره تحصیلی و راهنمایی داشتید می توانید از 8-24 هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

لینک های مفید

مدارس تیزهوشان

مدارس نمونه دولتی

مدارس شاهد

مدارس

مطالب مرتبط ثبت نام مدارس ماندگار البرز

مدارس نمونه دولتی

ثبت نام آزمون نمونه دولتی

زمان ثبت نام آزمون نمونه دولتی

کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی

اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی

www.azmoon.tehranedu.ir

منبع:

ثبت نام مدارس ماندگار البرز


[ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به سایت تخصصی مشاوره تحصیلی تلفنی سپید سایت مشاوره تلفنی است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات