ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته مکانیک

يکشنبه 16 ارديبهشت 1397
23:01
سپید

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته مکانیک

داوطلبان و متقاضیان عزیز برای دریافت مشاوره تحصیلی ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته مکانیک می توانید از ساعت 8 صبح تا 12 شب هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

[caption id="attachment_2257" align="aligncenter" width="600"]ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته مکانیک ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته مکانیک[/caption]

معرفی رشته مکانیک دانشگاه علمی کاربردی

رشته مهندسی مکانیک ، رشته تحلیل و طراحی سیستم‌های دینامیکی و استاتیکی است. رشته مهندسی مکانیک تمامی علوم و فنونی را شامل می شود که با تولید ، تبدیل و استفاده از انرژی، ایجاد و تبدیل حرکت و انجام کار و همچنین طراحی و کنترل سیستم‌های مکانیکی، حرارتی و سیالاتی مرتبط می‌باشد.

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته مکانیک در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته انجام می پذیرد.

رشته مکانیک دانشگاه علمی کاربردی دارای گرایش های مختلفی هم در مقطع کاردانی و هم در مقطع کارشناسی ناپیوسته می باشد و همین امر باعث شده در چند سال گذشته داوطلبان بسیاری متقاضی تحصیل در این دانشگاه شوند. در ادامه به بیان توضیح مختصری درباره مهمترین گرایش های رشته مکانیک در دانشگاه علمی کاربردی می پردازیم.

رشته مهندسی مکانیک خودرو دانشگاه علمی کاربردی

یکی از گرایش های ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته مکانیک ، مهندسی خودرو می باشد. هدف از برگزاری این دوره تربیت نیروی انسانی کارامد و متخصصین مورد نیاز جهت خودکفایی کشور در زمینه صنایع خودرو می باشد.

سرفصل دروس رشته مهندسی مکانیک خودرو مربوط به عیب یابی و تعمیر خودرو ، شناخت استانداردهای خودرو ، آشنایی با فرایندهای تولید ، سیستم های کیفی ، تکنولوژی رنگ و پرداخت ، سیستم های هیدرولیکی و پنوماتیکی ، شناخت انواع دستگاه های تعمیر و عیب یابی ، سیستم های الکتریکی ، شناخت تکنولوژی های خودرو ، شناخت قطعات مختلف خودرو و پیاده سازی آنها می باشد.

رشته مهندسی مکانیک تاسیسات صنعتی دانشگاه علمی کاربردی

این رشته با هدف تبیین علوم و تجارب عملی در زمینه های نصب و راه اندازی ، نگهداری و بهسازی تاسیسات مکانیکی و تهویه مطبوع و همچنین آشنایی با انواع تجهیزات صنعتی ارائه شده است تا متخصصین کارآزموده ای جهت استمرار حرکت چرخ های صنایع تربیت گردند.

رشته مکانیک تاسیسات صنعتی دانشجویان را با سیستم تاسیسات مکانیکی و تهویه مطبوع آشنا ساخته و نحوه تعمیر و نگهداری سیستم ها را آموزش می دهد. فارغ التحصیلان این رشته می توانند به عنوان سرپرست اکیپ های اجرایی تاسیسات ، مهندس شرکت های پیمانکاری و واحدهای تولیدی تجهیزات السیسات و تهویه مطبوع فعالیت کنند.

رشته مهندسی مکانیک هواپیما دانشگاه علمی کاربردی

رشته مهندسی مکانیک هواپیما به تعمیر و نگهداری ، بهسازی و مدیریت تعمیر سیستم های مکانیکی وسایل پرنده می پردازد و دانشجویان در پایان این دوره سرفصل های ذیل را آموزش می بینند.

  • نصب و راه اندازی سیستم های هیدرولیک ، سیستم تهویه مطبوع ، موتورهای هواپیما ، سیستم تحت فشار هواپیما و بدنه هواپیمای مسافربری
  • انجام برنامه های تعمیرات کلی و جزئی ، برنامه ریزی و سرپرستی فعالیت ها
  • شناسایی تکنولوژی های جدید و ازیابی آن ها
  • طراحی و اجرای پروژ] های مربوط به مولدهای قدرت اعم از هیدرولوژیکی ، نیوماتیکی و الکتریکی

دیگر گرایش های رشته مهندسی مکانیک دانشگاه علمی کاربردی :

  • مهندسی مکانیک - ماشین افزار
  • مهندسی مکانیک - تاسیسات مکانیکی ساختمان
  • مهندسی مکانیک - ماشین های راهسازی
  • مهندسی مکانیک - نیروگاه
  • مهندسی مکانیک - ساخت و تولید
  • مهندسی مکانیک - مترو

داوطلبان و متقاضیان عزیز برای دریافت مشاوره تحصیلی ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته مکانیک می توانید از ساعت 8 صبح تا 12 شب هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

زمان و نحوه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته مکانیک

دانشگاه علمی کاربردی در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته دانشجو می پذیرد. ثبت نام علمی کاربردی بصورت بدون کنکور بوده و هیچ گونه آزمونی برای پذیرشدانشگاه علمی کاربردی برگزار نمی گردد.

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته مکانیک نیز به صورت ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی و ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی انجام می گیرد.

ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی هرساله در دو نوبت مهر و بهمن انجام می پذیرد و داوطلبان میتوانند با داشتن شرایط ثبت نام علمی کاربردی در دوره های بدون آزمون علمی کاربردی این دانشگاه شرکت نمایند.

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته مکانیک و در واقع تمامی مراحل ثبت نام علمی کاربردی از طریق سایت www.sanjesh.org و بصورت اینترنتی می باشد.

[caption id="attachment_2258" align="aligncenter" width="600"]ثبت نام علمی کاربردی رشته مکانیک ثبت نام علمی کاربردی رشته مکانیک[/caption]

شهریه رشته مکانیک دانشگاه علمی کاربردی

یکی از مهمترین مزایای دانشگاه علمی کاربردی نسبت به سایر دانشگاه ها ، پایین بودن میزان شهریه این دانشگاه می باشد. میزان شهریه علمی کاربردی به تفکیک گروه های آموزشی در دفترچه علمی کاربردی قید شده است.

رشته مکانیک در لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی جزو گروه صنعت دانشگاه علمی کاربردی می باشد. گروه صنعت به نسبت سایر گروه های آموزشی در دانشگاه علمی کاربردی بالاترین شهریه را دارد ، بطوری که میزان شهریه کاردانی دانشگاه علمی کاربردی در رشته مکانیک بر اساس آخرین تغییرات باشهریه ثابت 480000 تومان اعلام گردیده و شهریه متغیر نیز برای هر واحد درسی بصورت میانگین بین 35 تا 40 هزار تومان می باشد.

همچنین میزان شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی برای رشته مکانیک نیز با شهریه ثابت 490000 تومان اعلام شده و شهریه متغیر نیز برای هر واحد درسی بصورت میانگین بین 35 تا 40 هزار تومان می باشد.

داوطلبان و متقاضیان عزیز برای دریافت مشاوره تحصیلی ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته مکانیک می توانید از ساعت 8 صبح تا 12 شب هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

مطالب مفید ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته مکانیک

رشته های علمی کاربردی

ثبت نام علمی کاربردی

دفترچه علمی کاربردی

نتایج علمی کاربردی

شهریه علمی کاربردی

ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی

زمان ثبت نام علمی کاربردی

لینک های مرتبط با کاردانی ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته مکانیک

کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی رشته مکانیک

لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

دفترچه ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

میزان شهریه کاردانی دانشگاه علمی کاربردی رشته مکانیک

اعلام نتایج کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

سامانه هم آوا

لینک های مرتبط با کارشناسی ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته مکانیک

کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی رشته مکانیک

لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

دفترچه ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

اعلام نتایج کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی رشته مکانیک

میزان شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

لینک های مرتبط با کارشناسی ارشد ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته مکانیک

کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی رشته مکانیک

لیست رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی

دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی

منبع:

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته مکانیک


[ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 3 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به سایت تخصصی مشاوره تحصیلی تلفنی سپید سایت مشاوره تلفنی است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات