ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته مدیریت

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397
20:43
سپید

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته مدیریت

داوطلبان و متقاضیان عزیز برای دریافت مشاوره تحصیلی ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته مدیریت می توانید از ساعت 8 صبح تا 12 شب هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

[caption id="attachment_1739" align="aligncenter" width="600"]ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته مدیریت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته مدیریت[/caption]

معرفی رشته مدیریت دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته مدیریت در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته انجام می پذیرد که در واقع در دانشگاه علمی کاربردی این رشته به دو صورت کاردانی مدیریت علمی کاربردی و کارشناسی مدیریت علمی کاربردی ارائه می شود.

رشته مدیریت دانشگاه علمی کاربردی دارای گرایش های مختلفی هم در مقطع کاردانی و هم در مقطع کارشناسی ناپیوسته می باشد و همین امر باعث شده در چند سال گذشته داوطلبان بسیاری متقاضی تحصیل در این دانشگاه شوند. در ادامه به بیان توضیح مختصری درباره مهمترین گرایش های رشته مدیریت در دانشگاه علمی کاربردی می پردازیم.

رشته مدیریت اداری دانشگاه علمی کاربردی

یکی از پرطرفدارترین گرایش های ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته مدیریت ، مدیریت امور اداری می باشد که داوطلبان بسیاری علاقه مند به قبولی و ادامه تحصیل در این رشته می باشد.

رشته مدیریت امور اداری به منظور بهبود دانش ، مهارت ها و توانایی های شغلی رده های مختلف سازمان و افزایش بهره وری فعالیت های اجرایی و اداری کارکنان سازمان ها و دستگاه های اجرایی و توانمندسازی نیروهای انسانی شاغل در سازمان ها در دانشگاه علمی کاربردی ارائه می گردد. در واق یک کارشناس امور اداری می تواند تمامی عملیات اداری و مکاتبات اداری را انجام دهد.

رشته مدیریت دفتری دانشگاه علمی کاربردی

سرفصل دروس رشته مدیریت امور دفتری به گونه ای می باشد که نیروی انسانی مورد نیاز سازمان ها ، ادارات ، مدارس جهت اشتغال در پست سازمانی ، مسئول و متصدی امور دفتری را آموزش و تربیت می کند.

رشته مدیریت کسب و کار

یک مدیر کسب و کاردارای سطح وسیعی از وظایف می باشد که بستگی به هر سازمانی متفاوت می باشد. یک مدیر کسب و کار ملزم به برنامه ریزی ، سازماندهی ، جهت دهی امور ، تعیین کارکنان ، کنترل و بودجه بندی جهت رسیدن سازمان به اهداف مشخص می باشد.

دیگر گرایش های رشته مدیریت دانشگاه علمی کاربردی به شرح ذیل می باشد :

مدیریت امور تشریفات

مدیریت بهره وری واحدهای صنفی

مدیریت خدمات بندری

مدیریت سرپرستی توزیع کالا و خدمات

مدیریت سرپرستی مجتمع های تجاری

مدیریت سرپرستی تشکل های صنفی

مدیریت لجستیک

داوطلبان و متقاضیان عزیز برای دریافت مشاوره تحصیلی ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته مدیریت می توانید از ساعت 8 صبح تا 12 شب هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

زمان و نحوه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته مدیریت

دانشگاه علمی کاربردی در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته دانشجو می پذیرد. ثبت نام علمی کاربردی بصورت بدون کنکور بوده و هیچ گونه آزمونی برای پذیرشدانشگاه علمی کاربردی برگزار نمی گردد.

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته مدیریت نیز به صورت ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی و ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی انجام می گیرد.

ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی هرساله در دو نوبت مهر و بهمن انجام می پذیرد و داوطلبان میتوانند با داشتن شرایط ثبت نام علمی کاربردی در دوره های بدون آزمون علمی کاربردی این دانشگاه شرکت نمایند.

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته مدیریت و در واقع تمامی مراحل ثبت نام علمی کاربردی از طریق سایت www.sanjesh.org و بصورت اینترنتی می باشد.

[caption id="attachment_1741" align="aligncenter" width="600"] ثبت نام علمی کاربردی رشته مدیریت[/caption]

شهریه رشته مدیریت دانشگاه علمی کاربردی

یکی از مهمترین مزایای دانشگاه علمی کاربردی نسبت به سایر دانشگاه ها ، پایین بودن میزان شهریه این دانشگاه می باشد. میزان شهریه علمی کاربردی به تفکیک گروه های آموزشی در دفترچه علمی کاربردی قید شده است.

رشته مدیریت در لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی جزو گروه مدیریت و خدمات اجتماعی دانشگاه علمی کاربردی می باشد. گروه مدیریت به نسبت سایر گروه های آموزشی در دانشگاه علمی کاربردی پایین ترین شهریه را دارد ، بطوری که میزان شهریه کاردانی دانشگاه علمی کاربردی در رشته مدیریت بر اساس آخرین تغییرات باشهریه ثابت 347728 تومان اعلام گردیده و شهریه متغیر نیز برای هر واحد درسی بصورت میانگین بین 20 تا 25 هزار تومان می باشد.

همچنین میزان شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی برای رشته مدیریت نیز با شهریه ثابت 353724 تومان اعلام شده و شهریه متغیر نیز برای هر واحد درسی بصورت میانگین بین 20 تا 25 هزار تومان می باشد.

داوطلبان و متقاضیان عزیز برای دریافت مشاوره تحصیلی ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته مدیریت می توانید از ساعت 8 صبح تا 12 شب هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

مطالب مفید ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته مدیریت

رشته های علمی کاربردی

ثبت نام علمی کاربردی

دفترچه علمی کاربردی

نتایج علمی کاربردی

شهریه علمی کاربردی

ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی

زمان ثبت نام علمی کاربردی

لینک های مرتبط با کاردانی ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته مدیریت

کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی رشته مدیریت

لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

دفترچه ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

میزان شهریه کاردانی دانشگاه علمی کاربردی رشته مدیریت

اعلام نتایج کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

سامانه هم آوا

لینک های مرتبط با کارشناسی ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته مدیریت

کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی رشته مدیریت

لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

دفترچه ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

اعلام نتایج کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی رشته مدیریت

میزان شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

لینک های مرتبط با کارشناسی ارشد ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته مدیریت

کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی رشته مدیریت

لیست رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی

دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی

منبع:

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته مدیریت


[ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به سایت تخصصی مشاوره تحصیلی تلفنی سپید سایت مشاوره تلفنی است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات