ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته تجهیزات پزشکی

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397
21:32
سپید

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته تجهیزات پزشکی

داوطلبان و متقاضیان عزیز برای دریافت مشاوره تحصیلی ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته تجهیزات پزشکی می توانید از ساعت 8 صبح تا 12 شب هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

[caption id="attachment_2383" align="aligncenter" width="600"]ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته تجهیزات پزشکی ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته تجهیزات پزشکی[/caption]

معرفی رشته تجهیزات پزشکی دانشگاه علمی کاربردی

تربیت متخصصانی که با دیدگاه مهندسی در گرایش های بیوالکتریک ، بیومکانیک ، بیومتریال و بالینی می توانند در حوزه های تحقیقات ، طراحی ، تولید ، مدیریت خرید و نگهداشت ، تعمیرات و نگهداری و ... نقش بسزایی در ارتقا سطح سلامت ، ایمنی جامعه و همچنین استفاده بهینه از منابع مالی ایفا نمایند یکی از اهداف تدوین رشته مهندسی پزشکی می باشد.

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته تجهیزات پزشکی در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته انجام می پذیرد که در واقع در دانشگاه علمی کاربردی این رشته به دو صورت کاردانی تجهیزات پزشکی علمی کاربردی و کارشناسی تجهیزات پزشکی علمی کاربردی ارائه می شود.

رشته تجهیزات پزشکی دانشگاه علمی کاربردی دارای گرایش های مختلفی هم در مقطع کاردانی و هم در مقطع کارشناسی ناپیوسته می باشد و همین امر باعث شده در چند سال گذشته داوطلبان بسیاری متقاضی تحصیل در این دانشگاه شوند. در ادامه به بیان توضیح مختصری درباره مهمترین گرایش های رشته تجهیزات پزشکی دردانشگاه علمی کاربردی می پردازیم.

رشته تجهیزات پزشکی اتاق عمل دانشگاه علمی کاربردی

یکی از گرایش های ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته تجهیزات پزشکی ، مهندسی تجهیزات پزشکی اتاق عمل می باشد.با توجه به تنوع تجهیزانی که در اتاق عمل عمومی و تخصصی استفاده می شود و سطح بالای تکنولوژیک اینگونه تجهیزات ، وجود افراد فنی در کنار کادر درمانی و مراقبت ، جهت استفاده بهینه از این تجهیزات ، آموزش پرسنل و پیشگیری تعمیرات و آماده سازی تجهیزات جهت فعالیت های بخش ، لازم بنظر می رسد.

فارغ التحصیلان رشته تجهیزات پزشکی اتاق عمل میتوانند به عنوان تکنسین تعمیر و نگهداری .سائل و تجهیزات اتاق عمل و متصدی فنی در واحدهای فروش و بیمارستان ها مشغول به فعالیت شوند.

رشته مهندسی تجهیزات پزشکی کنترل عفونی و استریلیزاسیون دانشگاه علمی کاربردی

در حال حاضر برخی از بیمارستان ها و مراکز درمانی به وجود افراد فنی در حوزه کنترل عفونت و استریلیزاسیون ، احساس نیاز نموده اند. از طرفی موضوع ایمنی جان بیمار که در مراکز درمانی کاملا وابسته به تجهیزات پزشکی می باشد به هیچ نحو قابل اندازه گیری نمی باشد.

در این دوره دانشجویان با نصب و راه اندازی تجهیزات حوزه کنترل عفونت و استریلیزاسیون و تاسیسات مربوطه اشنا شده و قادر به انجام تست های پذیرش ، پایش و عملکرد وسایل و تجهیزات پزشکی این حوزه ،عیب یابی و انجام تعمیرات اولیه و پیاده سازی روال نگهداشت وسایل تجهیزات پزشکی حوزه کنترل عفونت و استریلیزاسیون خواهند بود.

رشته مهندسی تجهیزات آزمایشگاه تشخیص پزشکی دانشگاه علمی کاربردی

در حال حاضر فقدان تکنسین های ماهر تعمیر و نگهداری تجهیزات وسایل پزشکی و آزمایشگاهی یکی از خلاهای اصلی نظام سلامت کشور در راستای تحقق اهداف برنامه های توسعه بوده و این ضرورت برای مسئولین و سیاستگذاران بخش بهداشت کشور جزو اولویت های اصلی می باشد.

فارغ التحصیلان این رشته پس از آشنایی با مواد ، وسایل و تجهیزات آزمایشگاهی و شناخت روش های دشتگاهی سنجش آزمایشگاه های تشخصیص پزشکی میتوانند به عنوان تکنسین نصب و تعمیر دستگاه های آزمایشگاه های تشخیص پزشکی مشغول به فعالیت شوند.

داوطلبان و متقاضیان عزیز برای دریافت مشاوره تحصیلی ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته تجهیزات پزشکی می توانید از ساعت 8 صبح تا 12 شب هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

زمان و نحوه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته تجهیزات پزشکی

دانشگاه علمی کاربردی در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته دانشجو می پذیرد. ثبت نام علمی کاربردی بصورت بدون کنکور بوده و هیچ گونه آزمونی برای پذیرشدانشگاه علمی کاربردی برگزار نمی گردد.

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته تجهیزات پزشکی نیز به صورت ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی و ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی انجام می گیرد.

ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی هرساله در دو نوبت مهر و بهمن انجام می پذیرد و داوطلبان میتوانند با داشتن شرایط ثبت نام علمی کاربردی در دوره های بدون آزمون علمی کاربردی این دانشگاه شرکت نمایند.

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته تجهیزات پزشکی و در واقع تمامی مراحل ثبت نام علمی کاربردی از طریق سایت www.sanjesh.org و بصورت اینترنتی می باشد.

[caption id="attachment_2384" align="aligncenter" width="600"]ثبت نام علمی کاربردی رشته تجهیزات پزشکی ثبت نام علمی کاربردی رشته تجهیزات پزشکی[/caption]

شهریه رشته تجهیزات پزشکی دانشگاه علمی کاربردی

یکی از مهمترین مزایای دانشگاه علمی کاربردی نسبت به سایر دانشگاه ها ، پایین بودن میزان شهریه این دانشگاه می باشد. میزان شهریه علمی کاربردی به تفکیک گروه های آموزشی در دفترچه علمی کاربردی قید شده است.

رشته تجهیزات پزشکی در لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی جزو گروه صنعت دانشگاه علمی کاربردی می باشد. گروه صنعت به نسبت سایر گروه های آموزشی دردانشگاه علمی کاربردی بالاترین شهریه را دارد ، بطوری که میزان شهریه کاردانی دانشگاه علمی کاربردی در رشته تجهیزات پزشکی بر اساس آخرین تغییرات باشهریه ثابت 480000 تومان اعلام گردیده و شهریه متغیر نیز برای هر واحد درسی بصورت میانگین بین 35 تا 40 هزار تومان می باشد.

همچنین میزان شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی برای رشته تجهیزات پزشکی نیز با شهریه ثابت 490000 تومان اعلام شده و شهریه متغیر نیز برای هر واحد درسی بصورت میانگین بین 35 تا 40 هزار تومان می باشد.

داوطلبان و متقاضیان عزیز برای دریافت مشاوره تحصیلی ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته تجهیزات پزشکی می توانید از ساعت 8 صبح تا 12 شب هر روز حتی ایام تعطیل با تلفن ثابت با شماره 1375-907-909 تماس بگیرید تا با کارشناسان مجرب سپید در ارتباط باشید.

مطالب مفید ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته تجهیزات پزشکی

رشته های علمی کاربردی

ثبت نام علمی کاربردی

دفترچه علمی کاربردی

نتایج علمی کاربردی

شهریه علمی کاربردی

ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی

زمان ثبت نام علمی کاربردی

لینک های مرتبط با کاردانی ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته تجهیزات پزشکی

کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی رشته تجهیزات پزشکی

لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

دفترچه ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

میزان شهریه کاردانی دانشگاه علمی کاربردی رشته تجهیزات پزشکی

اعلام نتایج کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

سامانه هم آوا

لینک های مرتبط با کارشناسی ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته تجهیزات پزشکی

کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی رشته تجهیزات پزشکی

لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

دفترچه ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

اعلام نتایج کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی رشته تجهیزات پزشکی

میزان شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

لینک های مرتبط با کارشناسی ارشد ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته تجهیزات پزشکی

کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی رشته تجهیزات پزشکی

لیست رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی

دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی

منبع:

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته تجهیزات پزشکی


[ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 3 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به سایت تخصصی مشاوره تحصیلی تلفنی سپید سایت مشاوره تلفنی است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات